Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Co sądzicie o debacie  (Przeczytany 53393 razy)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« dnia: Czerwca 27, 2010, 21:03:15 »
Jak w temacie... bardzo grzeczna .... bardzo ukladna... i nic mi nie rozjasniła, chociaż kandydata nie zmienię... - Komorowski

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Re: Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 27, 2010, 21:06:16 »
Cytat: "jasia"
Jak w temacie... bardzo grzeczna .... bardzo ukladna... i nic mi nie rozjasniła, chociaż kandydata nie zmienię... - Komorowski


Raczej wyrownana, z lekka wygrana Komorowskiego przede wszystkim w pierwszej czesci.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 27, 2010, 21:24:23 »
Lekka przewaga Komorowskiego..Kaczyński zaskoczył spokojem i zrównoważeniem...Komorowski troszke za nerwowy na początku...Co do przebiegu...Masło maślane...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 27, 2010, 21:29:33 »
kaczyński - merytoryczny,wyrazisty, o określonych poglądach. bronek- dobry tata całego narodu...
Olejnik na prezydenta!
SPZP "Skarb"

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 27, 2010, 21:30:13 »
Dla mnie Komorowski ściemniał, mówił za bardzo ogólnikowo, sprytnie wymijająco odpowiadał na konkretne pytania. Plastikowy kameleon. Najlepszy był finał, gdzie wyciągnął jakiś świstek papieru próbując coś wciskać Kaczyńskiemu. POlityka PO - obrzucić błotem, a w razie pomyłki później ewentualnie przeprosić. To mi w zupełności wyjaśniło sposób zachowania takich Nitrasów, Kardziejonków i Palikotów. Ryba się psuje od głowy. Ku mojemu zaskoczeniu - plus dla Kaczyńskiego.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 27, 2010, 21:32:53 »
Szczególnie ROZUMIEM Kaczyńskiego w kwestii in vitro...Tu najbardziej się uśmiałem
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 27, 2010, 21:36:09 »
W kazdym razie po debacie Tusk - Kaczynski i Komorowski - Kaczynski nie mozna mowic ze Kaczynski jest mistrzem polemiki

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 27, 2010, 21:37:51 »
I gdybanie w kwestii wzrostu gospaodarczego w czasie kryzysu..Bo za
PIS byłoby pewnie lepiej...Bla bla bla...Gdyby babka miała wąsy itd itd...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 27, 2010, 21:57:06 »
Cytat: "speedbax"
Dla mnie Komorowski ściemniał, mówił za bardzo ogólnikowo, sprytnie wymijająco odpowiadał na konkretne pytania. Plastikowy kameleon. Najlepszy był finał, gdzie wyciągnął jakiś świstek papieru próbując coś wciskać Kaczyńskiemu. POlityka PO - obrzucić błotem, a w razie pomyłki później ewentualnie przeprosić. To mi w zupełności wyjaśniło sposób zachowania takich Nitrasów, Kardziejonków i Palikotów. Ryba się psuje od głowy. Ku mojemu zaskoczeniu - plus dla Kaczyńskiego.

Masz rację!Ryba zwana Kłamczynski psuje wam głowy.Ty nie musisz oglądać zadnych debat.Robienie wody z mózgu przy pomocy metody zwanej zamienimy białe na czarne
potwierdziły statystyki z I tury.Kłamczyński wygrał tam gdzie ciemny lud kupił jego pomysły na komunizm pobożny.W debacie wyglądał jak spłoszony kundel z dłońmi na
nabiale.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 27, 2010, 22:12:19 »
Komorowski górą ,i gratuluję PIS rozmowy z Rosją na temat Białorusinów Polskiego pochodzenia , pan Kaczyński tą wypowiedzią zdyskwaliwikował się jako kandydat na prezydenta.

[ Dodano: 2010-06-27, 22:21 ]
Delikatnie mówiąc kompromitacja prezesa Jarosława.
Mariusz

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 27, 2010, 22:34:05 »
Cytat: "jezat"
Ty nie musisz oglądać zadnych debat.Robienie wody z mózgu przy pomocy metody zwanej zamienimy białe na czarne
potwierdziły statystyki z I tury


Czy muszę, czy nie muszę to moja sprawa. W I turze nie głosowałem ani na Komorowskiego, ani na Kaczyńskiego. Myślę, że bardzo się kiedyś rozczarujesz swoimi idolami z PO, no chyba, że jesteś jednym z ich kolesi, którym na pewno będzie żyło się lepiej.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 27, 2010, 22:54:04 »
jak już ktoś mądrze powiedział ( w telewizji to było), dzisiaj nie wybieramy lepszego kandydata na prezydenta, tylko mniejsze zło dla Polski...
dlatego wybieram Komorowskiego... amen

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 27, 2010, 23:48:55 »
Cytat: "speedbax"
Myślę, że bardzo się kiedyś rozczarujesz swoimi idolami z PO, no chyba, że jesteś jednym z ich kolesi, którym na pewno będzie żyło się lepiej.


Już się rozczarował...wszak kto inny jak nie nasz forumowy kolega pisze Platfuuuooorma, czy tak jakoś :rotfl: .....On po prostu wierzy, w swej dziecięcej naiwności, że J. Kardziejonek jest złym wilkiem, a Bronek łagodnym barankiem i tak sobie razem żyją w jednym stadzie w radosnej symbiozie.....To jest skutek zbyt częstego słuchania bajek znanego bajkopisarza Jana Christiana Donaldsena :lol2:

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 28, 2010, 00:36:33 »
Debata nudna i przewidywalna, wyrażanie własnych poglądów, które każdy zna. A jak chłopaki zaczynali się wczuwać i zaczynało być ciekawie to ich przygasali. Debata powinna być debatą.

Ogólnie myślę, że remis ze wskazaniem na bronka (za tą świetną wstawkę o rozmowie z ruskimi o białorusi kaczyńskiego).

Dla mnie debata powinna wyglądać znacznie prościej. Rzucają temat: "Służba zdrowia" i każdy ma 2 minuty na wypowiedź i tak na zmianę z 5 razy, a potem następny temat. Przynajmniej byłoby ciekawie.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 28, 2010, 01:00:12 »
Cytat: "secha"
Debata nudna i przewidywalna


Tu się z Tobą zgodzę, mogło być ciekawiej. Szkoda, że sztab Bronisława nie zgodził się na bezpośrednie zadawanie pytań przez kandydatów, byłoby  z pewnością bardziej interesująco. Jednak moim zdaniem bardziej przekonywujący był Kaczyński, ale to już pewnie należy do indywidualnych osądów.