Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police  (Przeczytany 155628 razy)

Pieczka00

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:41:41 »
Opel Omega B 97r. przyznano 100% szkody,decyzja auto do ponownego lakierowania ,czekanie 4 miesiące i super decyzja 1800zł!!! Śmiać sie z tego czy płakać?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:49:16 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
inna sprawa,że po polerce żadnych plam nie było hehehehehe.

Klar to ochrona lakieru a nieumiejętna polerka pozbawia go tej ochrony.
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wszystko zależne jaki rzeczoznawca jest.

Od długiego już czasu chyba ten sam - Jerzy Z. Bardzo przyjemny, układny gość.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:50:53 »
Auto po profesjonalnej polerce wyglądało jak nowe i niewielkie koszta całej akcji.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Pieczka00

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:55:19 »
Cytat: "robert1995"
Klar to ochrona lakieru a nieumiejętna polerka pozbawia go tej ochrony.


Klar to lakier bezbarwny:)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 03, 2010, 21:56:43 »
Moje wyglądało jak nowe jak ogarnąłem je mleczkiem zaraz po wizycie u rzeczoznawcy :) Z tym że tylko z daleka...

[ Dodano: 2010-06-03, 21:57 ]
Cytat: "Pieczka00"
Klar to lakier bezbarwny

EEeeeee... Nie może być...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 03, 2010, 22:06:15 »
Moja 25 letnia audi 80 b2 ma solidny lakier i jak na swój wiek wygląda rewelacyjnie.Jednak starsze auta są solidniejsze w wykonaniu.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 03, 2010, 22:10:08 »
Kiedyś chyba dodawali grubo ołowiu do lakieru - nie wiem czy to te lata co piszesz.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 03, 2010, 22:15:30 »
Wersja przejściowa Robert to jest z 1985 r.Mało ich było w sumie.Silniczek 1.6.Są wypryski,ale jak patrzę na 18 letnie Ople,gdzie palce wpadają w blachy,to moja młoda rewelacja bo ani dziurki w blachach
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 03, 2010, 22:22:09 »
Miałem na myśli, że nie jestem pewny czy w latach świetności Twojego auta dodawali ołów do lakieru. Nie podważam rocznika :)
Wcześniej miałem Focusa '99 i tu, i tam korozja się już pojawiała... Poszedł więc w inne ręce.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Schludny

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 04, 2010, 09:19:53 »
Cytat: "robert1995"
Wcześniej miałem Focusa '99 i tu, i tam korozja się już pojawiała... Poszedł więc w inne ręce.


No to musiałeś trafić  rozbitka który był tu i tam trzaśnięty, zrobiony na sprzedaż no i się sprzedał.Osobiście nie widziałem jeszcze Focusa z gramem rdzy na karoserii. Tym bardzej ze mam na stanie  Focusa z roku 98.A co do odszkodowania to pierw poczekaj na wycenę i dopiero zakładaj temat.Nie jeden zacierał ręce na darmowo "dużą" kasę a ty wielkie rozczarowanie.Polakieruj 2 letnie auto za kwotę 2200zł....

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 04, 2010, 09:30:08 »
Schludny, o czym Ty piszesz... :crazy:
Cytat: "Schludny"
Nie jeden zacierał ręce na darmowo "dużą" kasę

Wyraźnie napisałem, że gdzieś mam kasę - lakieruję auto!
Cytat: "Schludny"
Osobiście nie widziałem jeszcze Focusa z gramem rdzy na karoserii.

 :rotfl:

I proszę po raz kolejny o opinie na temat lakierników - nic więcej. Za tak pomocne posty jak Schludny walnął serdecznie dziękuję.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 04, 2010, 10:31:54 »
Cytat: "robert1995"
Schludny, o czym Ty piszesz... :crazy:
Cytat: "Schludny"
Nie jeden zacierał ręce na darmowo "dużą" kasę

Wyraźnie napisałem, że gdzieś mam kasę - lakieruję auto!
Cytat: "Schludny"
Osobiście nie widziałem jeszcze Focusa z gramem rdzy na karoserii.

 :rotfl:

I proszę po raz kolejny o opinie na temat lakierników - nic więcej. Za tak pomocne posty jak Schludny walnął serdecznie dziękuję.


U pawlikiewicza walą masówkę jeśli chodzi o pochlapania lakieru, robiłem nie polecam
Później robiłem w kraksie też wracałem dwa razy na poprawki i źle auto poskładali . nie polecam.  U innych nie malowałem.

[ Dodano: 2010-06-04, 10:36 ]
Cytat: "robert1995"
Cytat: "TrzebieżCITY"
inna sprawa,że po polerce żadnych plam nie było hehehehehe.

Klar to ochrona lakieru a nieumiejętna polerka pozbawia go tej ochrony.
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wszystko zależne jaki rzeczoznawca jest.

Od długiego już czasu chyba ten sam - Jerzy Z. Bardzo przyjemny, układny gość.
.

Rzeczoznawca jest jeden , owszem mły gość ale co znaczy układny. Chyba nie masz na myśłi , że na coś oko przymknie, jego zadanie jest takie aby jak najmniej zakwalifikować a najlepiej to wogóle. Bo za to Warta mu płaci. Jedyny skuteczny sposób na te wyceny to odwyławani się od nich i sporządzanie ponownych porządnych oględzin i wycen a nie takich na odwal się jak za pierwszym razem.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:39:05 »
Cytat: "konDonek"
Bo za to Warta mu płaci.

Tu chyba mu mało płaci...
Cytat: "konDonek"
Chyba nie masz na myśłi , że na coś oko przymknie

Właśnie to mam na myśli - trzeba wiedzieć jak rozmawiać z człowiekiem ;)

O Pawlikiewiczach znam tylko jedną opinię od kuzyna - po stłuczce malowali auto, lakier ok, kolor ok ale ktoś pożyczył sobie wkład lusterka. Było asferyczne - jest zwykłe. Zorientował się po paru dniach i było już po ptokach. Wrócił do nich ale go obśmiali i potraktowali jak śmiecia.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 05, 2010, 10:07:34 »
Mi rzeczoznawca za pierwszym razem wycenił na 0 PLN hehe. Myślałem, że padnę bo plamy na bokach miałem nieziemskie (a szyby całe niebieskie + kilka wypaleń). Odwołanie załatwiło sprawę, kasę dał mizerną, ale zawsze coś. Wziąłem gotówkę bo nie będę lakierował auta z 2003r. Mam fajny balsamik, przejechałem całe auto i zero śladu po plamkach (na szybach tez). Inna sprawa, że po pół roku jeżdżenia wszystko wróciło i znów musiałem całe auto (ręcznie bo nie mam sprzętu!) jechać balsamem. Znów wszystko zeszło, ale na zakład już nim nie wracam.

P.S. Swoja drogą wiecie, że składka na ubezpieczenie dla Warty wynosi już grubo ponad 3mln? Ostatnio wzrosła bo coraz więcej odszkodowań było. A ludzie kombinują jak ostatnie gnidy, kupują jakieś złomy, zostawiają na parkingach, biorą kasę i sprzedają auto.

Bardzo dużo pieniędzy na tym zakład traci.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 05, 2010, 12:01:03 »
skoro dużo pieniędzy na tym traci to niech zainwestuje w coś by tego nie było. to że mieszkamy w pobliżu zakładów nie znaczy że mamy cierpieć z tego powopdu