Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków  (Przeczytany 103282 razy)

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« dnia: Maja 30, 2010, 10:08:01 »
Ponieważ administrator zamknął temat Walnego Zgromadzenia członków Spółdzielni "Odra", a sprawy spółdzielców  są gorące i ważne - kontrynuujmy temat. Na wyjaśnienie czeka sprawa zebrania ostatniej grupy członkowskiej, propozycji zmian statutu naruszających interesy spółdzielców.

Poprzednia część wątku dostępna tu: http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=75068#75068

Pozdrawiam - Kuba

DOCENT

  • Gość
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 30, 2010, 11:47:27 »
Witam.
Wobec powyższego najpewniej wiele osób nie zdążyło przeczytać proponowanych przeze mnie informacji więc jeszcze raz.
Cytat: "Dziennik.pl"
NIBY-KONTROLE SPÓŁDZIELCZEJ DZIAŁALNOŚCI
Spółdzielnie po polsku, czyli wielka lipa

Kontrola spółdzielni mieszkaniowych w Polsce to fikcja. Lustratorzy powinni sprawdzać ich finanse. Tymczasem sami pracują na umowę zlecenie, przechodzą tylko krótkie szkolenia i nie ponoszą odpowiedzialności zawodowej za błędy. A do tego płaci im spółdzielnia, którą kontrolują.

Podaję również link - http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article615780/Spoldzielnie_po_polsku_czyli_wielka_lipa.html

jezat

  • Gość
Re: Przed zebraniem przedstawicieli w Spółdzielni "
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 30, 2010, 12:07:23 »
Cytat: "airam"
Ponieważ administrator zamknął temat Walnego Zgromadzenia członków Spółdzielni "Odra", a sprawy spółdzielców  są gorące i ważne - kontrynuujmy temat. Na wyjaśnienie czeka sprawa zebrania ostatniej grupy członkowskiej, propozycji zmian statutu naruszających interesy spółdzielców.

Admonistrator nire zamknął tematu tylko go usunął.Prawdopodobnie powodem tej decyzji było wskazanie przez Jacka S ukrywającego się pod nickiem wtrych członka zarządu
SM"Odra" St.N.Ponieważ cenzor Kuba wskazuje swoje namiary na parafię św.Kazimierza powiązania wiernego syna Krk z portalem są oczywiste.Taka jest moja spiskowa teoria.Ten pan boi się utraty koryta.
Przy okazji informacja o wodomierzach.1/2 calowy wodomierz regenerowany z legalizacją kosztuje 28,0zł + vat przy wymianie.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Przed zebraniem przedstawicieli w Spółdzielni
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 30, 2010, 12:44:48 »
Oj, widzę, że sprawa jest poważniejsza niż mogłoby się wydawać.
A wracając do wodomierzy zapewne skończy się wciśnięciem nam używanych.
Cytat: "jezat"
1/2 calowy wodomierz regenerowany z legalizacją kosztuje 28,0zł + vat przy wymianie.

A więc sprawa jasna. Tylko ciekawe kto weźmie różnicę.  :colors:
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

jezat

  • Gość
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 30, 2010, 13:20:25 »
Cytat: "splinter"
Kuba tematu nie usunął tylko napisał:
"Temat rozrósł się do 10 stron zamykam proszę otworzyć nowy wątek."

Temat wojny domowej w ODRZE macie na stronie 5.

Widzę że mój poprzednik nie cierpi ludzi wierzących i prawych takich jak KUBA

A skąd ja niby miałem wiedzieć ,że temat został przeniesiony do archiwum na str 5 ?
Otwieram stronę i widze to co co napisała airam.
Jeśli chodzi o cierpienia ludzi wierzących i prawych to wyobraz sobie ,że ja też cierpię jak czuję cenzurę wyznaniową uprawianą przez ludzi prawych.
Pana St.N.przepraszam za przypisanie go do nicku wtrych.Sprawa się wyjaśniła po przeczytaniu wyjaśnień Jacka S.

Aleś Ty biedny... Takich tu cierpień doznajesz, a cały czas się na forum udzielasz. Toż to pod masochizm podchodzi ;). Na drugi raz jednak poświęć więcej niż 10 sekund na przejrzenie nowych postów zanim zaczniesz na kogoś po chamsku najeżdżać - dobrze Ci radzę. Pozdrawiam - Naczelny Cenzor RP.


Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 30, 2010, 21:19:14 »
Ponieważ mam wątpliwości, bardzo proszę upewnijcie mnie co do walnego w Odrze. 12 kwietnia br. p. radca prawny powiedziała co dobrze pamiętam, że pomimo zebrań grup członkowskich walne odbędzie się. Kiedy?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 31, 2010, 09:46:53 »
A o walnym nic nie słychać

Offline elka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 31, 2010, 09:57:38 »
najprawdopodobniej walne będzie zwołane, gdy KRS nie zarejestruje kolejny raz noweli statutu, uchwalonej w czerwcu br. przez ZPCz   :fish:
moje motto: nie poddawać się

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 31, 2010, 18:47:26 »
Mam pytanie. Czy ktoś z Was czytał protokóły z zebrań grup członkowskich (tych ostatnich) i czy w ogóle są dostępne?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

jacek_s

  • Gość
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 31, 2010, 20:17:33 »
Cytat: "elka"
walne będzie zwołane, gdy KRS nie zarejestruje kolejny raz noweli statutu, uchwalonej w czerwcu br. przez ZPCz

Czy to prawda, że w dniu 27 maja nie wybrano przedstawicieli na ZPCz ? Jeżeli nie, to trzeba obowiązkowo przeczytać protokół kto będzie w takim razie reprezentował tę grupę członkowską. Biorąc to na logikę, to każdy członek SM ODRA z tej właśnie grupy członkowskiej może przyjść na ZPCz i będzie posiadał prawo głosu.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 31, 2010, 20:35:01 »
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że powinno odbyć się jeszcze jedno zebranie czwartej grupy członkowskiej. Poczytam przepisy, wówczas napiszę czy Statut Spółdzielni taką sytuację przewiduje.

Offline elka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 31, 2010, 21:52:32 »
Zgodnie z obecną sytuacją, powinno być kontynuowane Walne Zgromadzenie, rozpoczęte 12 kwietnia br., gdyż został spełniony warunek nałożony uchwałą WZ tzn. opublikowania   w internecie aktualnego statutu przez Zarząd spółdzielni.

Co do poprzedniej wypowiedzi to starałam się tylko przejrzeć myślenie władzy spółdzielni w odniesieniu do grup członkowskich.
moje motto: nie poddawać się

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 31, 2010, 22:45:20 »
Cytat: "elka"
Zgodnie z obecną sytuacją, powinno być kontynuowane Walne Zgromadzenie, rozpoczęte 12 kwietnia br.

Pozwolę sobie powtórzyć to co wcześniej pisałam, że p. radca prawny 12 kw. na walnym zapewniła obecnych o następnym walnym na którym m.in. odbędą się wybory do RN. Przypominam, że była mowa o realizacji b. dużej inwestycji SM w celach komercyjnych. Ja do dzisiaj nie wiem czego dotyczy ta inwestycja. A Wy?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 31, 2010, 23:08:19 »
Tyle tylko że ten Radca Prawny nie wiadomo komu służy czy członkom spółdzielni ,bo tak powinien ,czy pracownikom spółdzielni co jest bardziej prawdopodobne.Niby my płacimy na jego pensje ale... :study: