Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010  (Przeczytany 112710 razy)

Małgorzata125

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 05, 2010, 13:22:17 »
Nie wiem dlaczego dokucza się tu ludziom starszym?
Im również się coś w życiu należy a młodzież jak zwykle przesadza.
Na polance wiekszość pijanych ludzi było w wieku max. do 23 lat.
Widziałam wiele młodych - pijanych - rozrabiających - ledwo trzymajacych się na nogach dziewczyn.
Czy nie jest to przesadą?
To ludzie starsi bali się ingerować w takie towarzystwa z obawy na dalsze konsekwencje.
A co na to ochrona? Czy oni chodzą w czarnych okularach i tego nie widzą?

Wstyd!

Ann

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 05, 2010, 13:40:45 »
Każdy z nas wie jaką artystką jest Doda i co się dzieje na Dniach Polic... Co roku jest dużo pijanej młodzieży itp. gdyby Policja albo Straż Miejska miała reagować na każdą osobę pod wpływem alkoholu to zabrakło by miejsca na komendzie... interweniują wtedy kiedy jest to konieczne... jeżeli ktoś ma małe dzieci to niech się z nimi nie pcha pod samą scenę i stoliki z piwem... ja stałam na górce i było mnóstwo dzieci z rodzicami na kocykach i nikt nie narzekał...

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 05, 2010, 14:00:02 »
Cytat: "Małgorzata125"
Wstyd!


Wstyd to konie kraść i z ....  Dody spaść :) Nie należy się wstydzić narodowych cech.  Popatrz na ANN jak długo stała bez bujania się :) Po co pchasz się pod scenę ? po jaką cholerę zabierasz tam dzieci?  Przecież festiwal można ogłądać przez lornetkę i ...."różowe okulary"

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 05, 2010, 14:03:33 »
Starsi ludzie jak nie chca sie bawic to niech sie nie pchaja pod scene gdzie inni skacza.

Wybacz, ale robic komus awanture o to, ze sie bawi na koncercie to chyba nie jest powazne.

Wczoraj to i tak byl luz, dzis wielu bulwers zalapie jak pogo zaczna.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Swierzak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 05, 2010, 14:09:09 »
Tak Małgorzata a Ty jak byłaś w wieku młodzieży to zapewne siedziałaś w domu i piłaś spokojnie pepsi w starych szklanych butelkach :) Co do obszukania twojej torebki to ochrona bez twojej zgody nie ma prawa przeszukać. Jedynie budżetówka ma prawo zajrzeć do twojej torebki oczywiście wtedy gdy ty im wszystko pokazujesz a nie grzebią sami. Dni Polic są raz w roku i nie mamy wpływu na to kto będzie na nich występował, bo przecież nie ma prowadzonego żadnego referendum na temat kto ma wystąpić, więc nie lepiej iść na tą imprezę i się dobrze bawić? Po co pisać że dni Gryfina były lepsze od naszych itp itd.... Podejrzewam że ludzie z Gryfina uważają że u nas jest lepiej :) Impreza jest dla wszystkich i każdy może się bawić, a nie tylko wieczne narzekania. Jest taka impreza raz w roku więc trzeba korzystać :):)

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 05, 2010, 14:28:31 »
Cytat: "Małgorzata125"

Na polance wiekszość pijanych ludzi było w wieku max. do 23 lat.
Widziałam wiele młodych - pijanych - rozrabiających - ledwo trzymajacych się na nogach dziewczyn.
Czy nie jest to przesadą?
To ludzie starsi bali się ingerować w takie towarzystwa z obawy na dalsze konsekwencje.
A co na to ochrona? Czy oni chodzą w czarnych okularach i tego nie widzą?

Wstyd!


Powodzenia w szukaniu pijanych wśród kilku tysięcy ściśniętych obok siebie osób.
Przed koncertem ochrona działała bardzo dobrze, cofała osoby wychodzące z piwem poza te ławeczki. No i po to jest młodość by się wybawić

Oj będzie nagonka jutro na pogujących ;D

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 05, 2010, 15:41:21 »
Małgorzata125, Pani jest jakąś radną? To może Pani to zmieni? a nie pisze na forum ?:)

Doda zachowała się dobrze z tego co widziałem, słyszałem, więc wyluzujcie :P
W końcu zapłaciliśmy jej za występ, to trzeba było się bawić! :P

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 05, 2010, 17:06:46 »
To nie jest Święto Polic ,tylko Swięto Pijanej młodzieży,widziałem jak nosili całe skrzynki piwa na teren polany.Nic dodać nic ująć.
piecia

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 05, 2010, 17:23:23 »
Zawsze tak było,i zawsze będzie,niestety.
Jest okazja poszaleć bez starych,no a jak jest respektowany zakaz sprzedaż alkoholu nieletnim wiemy wszyscy.
Na razie nie ma podpisu......

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 05, 2010, 17:28:06 »
Swietoszek sie odezwal?

Poza tym kto to jest mlodziez? 20 latki to tez mlodziez i co? Pic nie moga?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 05, 2010, 17:33:58 »
Miałem na myśli takich przed 18-ką.

No chyba że coś się zmieniło przez ostatnie naście lat,ale nie sądze.

Świętoszek?   Znam temat z autopsji,więc sam sobie odpowiedz... he,he.
Na razie nie ma podpisu......

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 05, 2010, 17:37:21 »
15-16-17 latkowie pijący-rozumiem

Ale 11-12 letnie dzieci? Widziałem 2 takich, w podstawówce na 100%, oboje piwo Tatra pili...to już trochę przesada ;D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwca 05, 2010, 17:42:23 »
Nie no, pijane 12 latki to juz patologia.

Dla mnie takie 15 letnie dziecko jak juz musi pic to niech sie chociaz zachowuje, a nie cwaniaka zgrywa.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwca 05, 2010, 17:47:23 »
To ze nie drgnął Dodzie głos i ze nie fałszowała nie znaczy od razu że było z playbacku, ona ma dobry głos i po tym "szoł" jakie wczoraj pokazała nie mam wątpliwości że jest nasza polską królową,  pokazała co potrafi a że ma pomysł na siebie i na swoje występy to chyba dobrze, nie stoi przynajmniej jak wiekszosc naszych gwiazdeczek na srodku sceny i speszona sobie cos tam pod nosem wyspiewuje. Nie mowie oczywiscie ze trumny, konie i kotły to jest akurat to co ludzie chcieliby oglądać ale cos sie dzialo i to jest chyba najważniejsze, stypy nie było, kto chcial sie bawil kto nie chcial to nie, a i ci co jej nie lubią ( sama nie należe do grona jej fanow, ale potrafie być obiektywna)  mieli sie z czego posmiac ale napewno odebrali to pozytywnie. Poza tym nie bylo wyzwisk, jakis nienormalnych gestow jak to ona potrafi, ewidentnie Doda pokazala klase i za to ma u mnie plusa na przyszlośc :)

Offline Swierzak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwca 05, 2010, 18:18:21 »
11 -12 latki to rozumiem że nie powinny pić. Ale czy w waszych latach rocznikach też tego nie było ? Zawsze znajdą się czarne owce, i nic się na to nie poradzi.