Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010  (Przeczytany 126700 razy)

metempsychol

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 05, 2010, 10:25:17 »
Sęk właśnie w tym, że playbacku nie było :P Każdy artysta ma trochę inny głos gdy śpiewa niż wtedy, gdy mówi (;
Było całkiem nieźle i chyba całkiem głośno ;]

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 05, 2010, 10:35:37 »
Cytat: "metempsychol"
Sęk właśnie w tym, że playbacku nie było :P Każdy artysta ma trochę inny głos gdy śpiewa niż wtedy, gdy mówi (;
Było całkiem nieźle i chyba całkiem głośno ;]


Spoko, masz prawo tak twierdzić. ;>
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 05, 2010, 10:36:55 »
A kamerzyści to chyba na głodzie byli  :lol2:

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 05, 2010, 10:45:56 »
Taa,głodnemu chleb na myśli,,,  (a raczej bułka)
 ;D
Na razie nie ma podpisu......

Ann

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 05, 2010, 10:55:53 »
Co do kamerzystów to się zgodzę, moim zdaniem koncert nie był z playbacku i nawet efektywne show zrobiła tylko mi jakoś akustyka tak niezbyt odpowiadała nie wiem czemu ale zawsze w Policach mamy jakoś tak dziwnie ustawione nagłośnienie ;/

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 05, 2010, 10:59:28 »
Nie no akustycznie było okej, najważniejsze że będąc mniej więcej w osi sceny bez trudu rozróżniało się słowa piosenek ;). Co do głośności wg mnie również było okej - krótko mówiąc imho dźwiękowcy nie nawalili ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Małgorzata125

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic - Dni Chemika 2010
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 05, 2010, 11:07:04 »
Szanowni Państwo!
Z wielkim żalem oglądałam wczorajszy dzień zorganizowany na naszej polance.
Sądziłam że władze naszego miasta wreszcie dorosły do organizacji imprez masowych lecz się grubo myliłam.  A to moje uwagi co do organizacji:
1. Przed wejściem zostałam zatrzymana przez ochronę i zrewidowana jak złodziej przez potężną Panią z ochrony. Poczułam się źle bo nie wiem czy ta Pani miała prawo zaglądać mi do torebki. Nie wiem czego ta Pani szukała ale sądzę że alkoholu ale
pięć metrów od tego wejścia widziałam jak młodzież wnosi całymi torbami alkohol a ochrona nawet nie zareagowała - widocznie miała płacone tylko za to miejsce przez które przechodziłam.
2. Dalej udałam się na obchód po całej polanie. Pięknie poustawiane stoły, wiele stoisk handlowych dość spora ilość ludzi przy stolikach. Od strony szkoły postawiona jak zwykle scena na której się nic nie działo bo było chyba jeszcze ze dwie godziny do występu Dody.
Ze sceny wydobywała się potężna muzyka która była puszczana przez niemających zielonego pojęcia młodzieńców którzy używali całej mocy sprzętu.
Ludzie którzy siedzieli przy stolikach przez tą głośną muzykę nie słyszeli się nawet z odległości 1 metra. Na stoiskach handlowych należało krzyczeć do sprzedawców bo nie słyszeli co się zamawia. Czyżby organizator tego nie słyszał. Widziałam po twarzach ludzkie niezadowolenie. Większość ludzi była zła bo przyszła na te świeto całymi rodzinami a tu spotkała się z niewyżytymi małolatami którzy wyżywali się na mocy głośników.
Jak tak można, no jak? Przecież to świeto organizowane jest dla wszyskich ludzi i nie jest dyskoteką dla małolatów.
Sądzę że Burmistrz i jego władze w dniu dzisiejszym przeczytają to co piszę i zrobią z tym porządek.
3. Hm, w bólu i cierpieniu - bo byłam już wykończona tym wykiem ze sceny dotrwałam do godziny 22.00. Sądziłam że Doda szanuje ludzi i wyjdzie na scenę równo o 22.00 a tu znowu klapa - olała wszystkich i koncert rozpoczęła pół godziny później.
Szanujący się wykonawca nigdy tego nie zrobi.
Następnie po rozpoczęciu koncertu musiałam natychmiast zabrać dzieci do domu bo na ekranach pokazywano tylko jej d... Dlacego tak jest? Dlaczego?
Czy nikt z wasz nie widział w życiu d...?
Przecież to święto Polic.........

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 05, 2010, 11:11:07 »
Cytuj (zaznaczone)
1. Przed wejściem zostałam zatrzymana przez ochronę i zrewidowana jak złodziej przez potężną Panią z ochrony. Poczułam się źle bo nie wiem czy ta Pani miała prawo zaglądać mi do torebki. Nie wiem czego ta Pani szukała ale sądzę że alkoholu ale
pięć metrów od tego wejścia widziałam jak młodzież wnosi całymi torbami alkohol a ochrona nawet nie zareagowała - widocznie miała płacone tylko za to miejsce przez które przechodziłam.


Nikt Cię nie zmuszał do otwierania torebki, to tylko i wyłącznie Twoja wola. Skoro się zgodziłaś to ochrona skorzystała.

Ad.2 nie wiem, byłem tylko na Dodzie.

Cytuj (zaznaczone)
3. Hm, w bólu i cierpieniu - bo byłam już wykończona tym wykiem ze sceny dotrwałam do godziny 22.00. Sądziłam że Doda szanuje ludzi i wyjdzie na scenę równo o 22.00 a tu znowu klapa - olała wszystkich i koncert rozpoczęła pół godziny później.
Szanujący się wykonawca nigdy tego nie zrobi.
Następnie po rozpoczęciu koncertu musiałam natychmiast zabrać dzieci do domu bo na ekranach pokazywano tylko jej d... Dlacego tak jest? Dlaczego?


Hm, bo to Doda? Przespałaś ostatnie 10 lat czy co? Nie znasz jej wizerunku scenicznego? Jak chciałaś zobaczyć tradycyjne polskie stroje i zero jakże grzesznej i wstydliwej nagości połączonej z gorszącym młodzieńcze umysły erotyzmem to trzeba się było udać na jakieś spotkanie Oazy or sth.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

karolina

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 05, 2010, 11:14:59 »
Cytat: "Piotrek"
A kamerzyści to chyba na głodzie byli  :lol2:



no myslałąm ze mnei coś strzeli, przesadzali na maxa.
co do koncertu mi sie podobało. spiewała "na żywo" a w momencie kiedy sie przebierała puszczali poprostu jej utwory.

melka

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 05, 2010, 12:28:51 »
Nikomu się nie dogodzi i niestety zawsze będą głosy zachwytu a ktoś będzie przeciw.
Zarzucaliście że jest Doda itd, dzisiaj są Strachy i też nie wszystkim musi odpowiadac taka muzyka, więc moze odrobina tolerancji?...
Byłam na koncercie, było ok i Doda była naprawdę spoko. Nie było jej chichotów - a to ma zawsze wpisane w scenariusze tn - zresztą wiadomo pracuje nad jej wizerunkiem cały sztab ludzi. Tak szczerze... kto u nas na polanie zrobił taki show?
W zeszłym roku był Markowski i też było sporo głosów przeciw.
Ludzie po prostu postarajcie się dobrze bawić. Dni Polic to impreza dla wszystkich nie tylko dla młodych, wiec nie zarzucajcie, ze bawili sie ludzi starsi wiekiem. Hm... jestem ciekawa ile to trzeba mieć lat aby byc starszym? ;)

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 05, 2010, 12:30:33 »
Ja mam nadzieję, że na Strachach znajdą się jacyś ludzie by pogo rozkręcić :) I że nas ochrona nie wyrzuci za pogo/starsi ludzie nie zaczną kląć(jak na Dodzie)

Moim zdaniem powinien być zakaz kręcenia filmów pod sceną, przez tych ludzi nie da się bawić.

Cytat: "melka"

Ludzie po prostu postarajcie się dobrze bawić. Dni Polic to impreza dla wszystkich nie tylko dla młodych, wiec nie zarzucajcie, ze bawili sie ludzi starsi wiekiem. Hm... jestem ciekawa ile to trzeba mieć lat aby byc starszym? ;)


Ale jakaś kultura, a nie co chwile słychać : gdzie się ku*wa pchasz i jakieś wzmianki o narkomanach gdy skakać się zaczęło...
Jak ktoś ma zamiar stać niech robi to dalej, bo pod sceną ludzie chcą się bawić

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 05, 2010, 12:48:16 »
Tru, to chyba logiczne, że im bliżej sceny tym bardziej ludzie się bawią. Jak ktoś przychodzi pod scenę z zamiarem stania jak penis to niech może lepiej rozważy zajęcie miejsc na polanie.

Dziś na Strachach na pewno pogo się rozkręci, aż czekam na bulwers ludzi (chociaż ja tam też nie widzę sensu w takim naparzaniu się, rozumiem poskakac, ale to?).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 05, 2010, 12:52:36 »
Cytat: "KrP"
Tru, to chyba logiczne, że im bliżej sceny tym bardziej ludzie się bawią. Jak ktoś przychodzi pod scenę z zamiarem stania jak penis to niech może lepiej rozważy zajęcie miejsc na polanie.

Dziś na Strachach na pewno pogo się rozkręci, aż czekam na bulwers ludzi (chociaż ja tam też nie widzę sensu w takim naparzaniu się, rozumiem poskakac, ale to?).


Niech zgadnę, że nigdy nie byłeś/byłaś w pogo ;D
W pogo można wyzwolić energię, którą daje słuchanie jednego z ulubionych zespołów, czy jakoś tak ;D
Też czekam na bulwers, ciekawie będzie ;D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 05, 2010, 13:04:26 »
No nie byłem, jakoś mnie to nie jara. ;p

Ale wiem, że ludzie się tak bawią więc nie pcham się specjalnie pod scenę żeby stać jak palant i mieć pretensje do pogujących.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 05, 2010, 13:18:19 »
DODA to Doda i tak że przyjechała bo ostatnio to robi łaskę swoją obecnością.Nie wyzwała Was od chamów wieśniaków i tym podobnie.Ja tam jej nie lubię wręcz nie znoszę wybitnie działa mi na nerwy.Ale  Ci  co ją lubią to mieli radochę  :rotfl: