Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Znalezione zwierzaki  (Przeczytany 93296 razy)

p0$

  • Gość
Znaleziony kot
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 29, 2011, 00:48:55 »
Witam

W dniu wczorajszym na ulicy Mieszka I-ego przybłąkał się młody kot (szary, pregowany)

tel. 789 244 850

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 31, 2011, 21:39:41 »
Od kilku dni po Tanowie błąka się husky o umaszczeniu brązowym (nie rudym, ciemniejszym), którego najwyraźniej ktoś porzucił. Pies krąży cały czas w jednym miejscu. Jest łagodny i zadbany, choć wyraźnie zabrudzony. Niestety nie znam płci - po zachowaniu moich franc mniemam, iż jest to suka + to czekanie w jednym miejscu + delikatne i przyjazne zachowanie do wszystkich czworonogów.  
Nie mam zdjęć.
Może to nie porzucenie? Może zagubienie?
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 04, 2011, 22:22:40 »
ZNALEZIONO OWCZARKA COLLIE

Dnia 04.02.2011, przy ul. Piaskowej 5 znaleziono psa rasy owczarek collie. Umaszczenie rudy z bialym kolnierzem. Pies jest grzeczny, lgnie do wszystkich ludzi. Teskni za wlascicielem. Wlascicieli lub osoby wiedzace, czyj pies moze byc prosze o pilny kontakt pod nr. tel. 888 816 843.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 05, 2011, 18:46:39 »
Dwie małe dziewczynki znalazły w okolicach Wróblewskiego pieska,na moje oko młody,około 1-2 lata max,piesek do kolana,mieszanka wilczurka,na łapkach białe skarpetki w czarne kropki.Piesek wychudzony,dałam mu jeść i pić,niestety nic innego zrobić nie mogłam.Hycel już nie pracuje,hotel w Sierakowie zamknięty.Piesek bardzo łagodny,daje się spokojnie obejrzeć,musiałam sprawdzić łapkę,bo dziewczynki twierdziły,że ma zranione.To tylko zaczerwienienia między poduszkami były,pies lekko odmrożone łapy ma.
Zdjęcia wkleję później,jak komuś zaginął piesek,który choć trochę pasuje do opisu to proszę o kontakt:Ada:502-350-461
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 09, 2011, 12:42:57 »
Cytat: "draculka"
Od kilku dni po Tanowie błąka się husky o umaszczeniu brązowym (nie rudym, ciemniejszym), którego najwyraźniej ktoś porzucił. Pies krąży cały czas w jednym miejscu. Jest łagodny i zadbany, choć wyraźnie zabrudzony. Niestety nie znam płci - po zachowaniu moich franc mniemam, iż jest to suka + to czekanie w jednym miejscu + delikatne i przyjazne zachowanie do wszystkich czworonogów.  
Nie mam zdjęć.
Może to nie porzucenie? Może zagubienie?


Właśnie dostałam zgłoszenie,że prawdopodobnie ten sam pies latał wczoraj za Biedronką w okolicach leningradów,dzisiaj był widziany przy szaszłykarni na ryneczku!!!
Czy nikt z waszych znajomych nie zgubił Haskiego o rudym umaszczeniu,młodego i nieagresywnego???
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Amstafizna

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 09, 2011, 15:21:35 »
Cytat: "tatankas"
Właśnie dostałam zgłoszenie,że prawdopodobnie ten sam pies latał wczoraj za Biedronką w okolicach leningradów,dzisiaj był widziany przy szaszłykarni na ryneczku!!!
Ja także widziałam dziś owego rudego huskiego bardz malamuta bo bardzo duzy. od jakis 3 tyg go widuje. przedwczoraj byl pod PUP na starych Policach. wczesniej widzialam go własnie niedaleko biedronki a dziś jakies 30min temu biegał/biegała po terenie Zespolu Szkól. pies jest dosc duzy jak na huskiego bardziej obstawiam ze to mieszanka malamuta.

misiek

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 12, 2011, 21:50:39 »
Dziś (12.03.2011) znaleziono kota w okolicach Piłsudskiego  8-10. Kotek jest biały w czarne łatki. Znakiem charakterystycznym są czarne plamki na oku. Jutro postaram się wrzucić zdjęcie.

asiica6

  • Gość
znaleziono pieska
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 13, 2011, 15:52:07 »
Dnia 13.03 2011 znaleziono pieska na ul. Przyjaźni. Mały czarny kundelek, 'karbowany' ogon, głowa i plecy pokryte siwą sierścią. Właściciela proszę o kontakt pod nr tel. 607-062-076 po godz. 16-tej.

aga1226

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 03, 2011, 21:02:52 »
Dnia 2.04.2011 znaleziono psa w okolicach Polic dokladnie w Siedlicach. Pies ma ok. roku. ale jest dosc duzy. Ma krotka siersc, masc jasny braz i  bialy krawat.  Chetnie wchodzi do domu jest przyjazny. Własciciela prosimy o kontakt 504-895-414.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 04, 2011, 01:04:42 »
Cytat: "aga1226"
Dnia 2.04.2011 znaleziono psa w okolicach Polic dokladnie w Siedlicach. Pies ma ok. roku. ale jest dosc duzy. Ma krotka siersc, masc jasny braz i  bialy krawat.  Chetnie wchodzi do domu jest przyjazny. Własciciela prosimy o kontakt 504-895-414.


Pozwoliłam sobie poprawić zdjęcie:

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Bigiel

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 09, 2011, 23:58:59 »
Witam.

Od jakiegoś czasu w rejonie skrzyżowania ulicy Wyszyńskiego i Bankowej błąka się beagle (pies). Na pewno się zgubił, ciągle szczeka. Na obroży ma plakietkę z napisem "Szkolna nr 1".

Może ktoś zna właściciela? Albo mógłby się udać pod wskazany adres z zapytaniem? W razie czego uderzać na PM. Wieczorami mam widok z okna na to skrzyżowanie, więc służę pomocą. Tylko razem z PM proszę też napisać jakiegoś posta w tym wątku. Niezbyt często zaglądam na maila.

PS Przed chwilą szczekał, więc na 100% jest teraz w okolicy.

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 10, 2011, 14:17:42 »
Jeżeli pies ma plakietkę z nazwą ulicy Szkolnej, to zdaje się, że wiem skąd jest ten pies. Na tej ulicy mają w ogródku młodego beagla (nie wiem jaki nr domu) i często im ucieka. Ale,że aż tak daleko to nie sądziłam. W razie czego pomogę go podprowadzić (jak jeszcze tam jest:))

Bigiel

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 11, 2011, 00:48:15 »
Dzięki za odzew. :)

Dzisiaj go nie widziałem, ale wróciłem do domu dopiero po północy. Najlepiej by było mieć jakiś kontakt do właścicieli, o ile sami go jeszcze nie znaleźli. Jakbym dostał jakiś telefon na PM, to gdybym go zauważył to bym mógł powiadomić właścicieli i ewentualnie przytrzymać go trochę do ich przyjazdu.

Gdyby godzina była jeszcze znośna to mogę się poświęcić i jakoś psa podrzucić (nawet wrzucić go na ogródek, gdyby była pewność że to ich pies), ale z czasem jest tak, że nigdy nie wiadomo... Tak więc jak coś to PM a ja będę psa wypatrywać dalej. ;)

Kr3jzolek

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 29, 2011, 21:47:11 »
Witam, w dniu 29.05.2011 w Siedlicach przy pętli i okolicach przybłąkał się mały pies. Umaszczenie: czarny, długie sterczące uszy. Jest zadbany i spokojny, prosi się o pieszczoty. Niestety albo to pies domowników, chociaż myślę, że sam znalazłby swój dom, bardziej przekonuje mnie to, że to kolejny pies wyrzucony (ponieważ zaczęły się wakacje, to nie mieli co z nim zrobić).
Niestety pies został w tamtym miejscu, bo nie mogę sobie pozwolić na zabranie go z przyczyn rodzinnych. Zdjęcie mam jedno, zrobione dosłownie pół godziny temu i niestety jedyne bo nie zdąrzyłam. Postaram się następnym razem o więcej zdjęć.
Mam nadzieje, że chociaż znajdzie się ktoś z sercem i weźmie go pod opiekę, bo ludzie myślą "a w Siedlicach mieszka weterynarz to się nim zajmie" Gów*** prawda, on ma swoje życie i swoje psiaki, jedyne co to może zadzwonić po hycla i wiadomo jak to się skończy...

Po więcej informacji prosiłabym się zgłaszać na maila kr3jzolek@gmail.com



Kolor czerwony i zielony na naszym Forum zarezerwowany jest jedynie dla Administratorów i Moderatorów. Pozdrawiam - Kuba

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 15, 2011, 21:53:32 »
ZNALEZIONO KOTKA !!!!

Dnia 10 czerwca, w okolicach ul. Piaskowej 5-7 znaleziono mlodego kocurka. Kot ma piekne bure, cetkowane umaszczenie. Jest ogromnym pieszczochem. W dniu znalezienia byl bardzo przestraszony tak jakby nigdy nie byl na dworze. Zostal przez nas wykastrowany na koszt Toz. Wlascicieli prosimy o pilny kontakt pod nr. tel. 794 944 165.