Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: strzyżenie psów  (Przeczytany 24542 razy)

riotedangel106

  • Gość
strzyżenie psów
« dnia: Lutego 25, 2010, 23:00:01 »
Hey Słyszeliście może o jakimś dobrym fryzjerze psim u nas w Policach? Jak ktoś ma jakieś informacje to prosze pisać :D

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 25, 2010, 23:30:50 »
Na terenie warsztatów szkolnych znajduje się salon psiej urody. Czynne chyba od 10.00 do 18.00. Tel. 519 443 365.

Zafrina

  • Gość
strzyżenie psów
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 26, 2010, 07:49:22 »
Tak, ja też polecam. Fajna babka, z którą można się we wszystkim dogadać. Za strzyżenie, z kąpielą i obcinaniem pazurków zapłaciłam 55 zł, więc cena jak najbardziej konkurencyjna. W szczecinie za wszystko z osobna są oddzielne cenniki.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 26, 2010, 10:26:49 »
Zastanawiam się jak sobie daje rade n.p z yorkami bo 5 minut nie usiedzi na pupie.Ja sama jak go szczotkuje mam problem bo wszystko traktuje jak zabawę,ponoć w Szczecinie pieski faszerują tabletkami i każą przyjść za 2 godziny.Nie bardzo to chyba dobre.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Re: strzyżenie psów
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 26, 2010, 10:31:26 »
Cytat: "riotedangel106"
Hey Słyszeliście może o jakimś dobrym fryzjerze psim u nas w Policach? Jak ktoś ma jakieś informacje to prosze pisać :D


Pytanie jak mniemam ma drugie dno - zadaje je osoba świeżo zalogowana na forum, wg profilu - kobieta - podobnie jak Pani, która zajmuje się strzyżeniem psów w Policach.
Ankieta i badanie zadowolenia klientów? :)

Miałam kiedyś setera angielskiego - dzięki Bogu dawaliśmy radę sami z jego postrzyżynami, ale never ever psa z koniecznością pielęgnacji sierści. Aktualnie krótka sierść sprawdza się jak najlepiej, na dodatek nie wypada psu garściami  :jupi:
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Zafrina

  • Gość
strzyżenie psów
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 26, 2010, 10:55:41 »
Pierwsze strzyżenie mojego pieska z innymi zabiegami trwało ponad 2 godziny. Piesek był spokojny (broń Boże żadnych środków uspokajających), choć nie sądzę żeby był zadowolony sytuacją w jakiej się znalazł.  :rotfl: Ja też mam yorka, może dlatego oprócz specjalnej obróżki z łańcuszkiem nie było trzeba nic więcej robić. Piesek cały czas miał pełną swobodę ruchów i kontakt wzrokowy (i nie tylko) ze mną. Ja jestem zadowolona, chociaż nie mam porównania, bo korzystałam z usług tylko tej właśnie fryzjerki.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 26, 2010, 11:06:43 »
To fajnie że jest w porządku i nie trzeba jechać do Szczecina.Mam jeszcze pytanie do Zafriny ile miał Twój piesek jak pierwszy raz był u fryzjera?

Zafrina

  • Gość
strzyżenie psów
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 26, 2010, 11:36:49 »
Miał pół roku, ale trzeba było mu wycieniować włoski, ponieważ robiły mu się straszne kołtuny mimo codziennego czesania. Nie wiem, czy każdy york tak ma, ale mojemu sierść rośnie w zastraszająco szybkim tempie  :devil:

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 26, 2010, 12:05:37 »
Dziękuje bardzo.Mój ma dopiero 2,5 miesiąca ale też obserwuje że rosną mu szybko włosy tak że chyba ta rasa tak ma. ;D

riotedangel106

  • Gość
strzyżenie psów
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 26, 2010, 12:41:44 »
Ogólnie to ja ostatnio byłam ze swoim yorczkiem w Roko w Sierakowie(tam gdzie hotel dla psów). Bałam się go tam zostawić na całe 2h(Pani powiedziała, że lepiej będzie zostawić pieska,wtedy będzie się inaczej zachowywał niż przy mnie), ale zaryzykowałam i jak po niego wróciłam,pies naprawdę był zadowolony i ślicznie ostrzyżony. Ceny przystępne.W porównaniu do Szczecina.Zapłaciłam 60zł za full service. Powiedziano mi także że właśnie otwierają salon w Policach dlatego pytam czy ktoś coś na ten temat wie...

Ann

  • Gość
strzyżenie psów
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 26, 2010, 13:18:56 »
Ja kiedyś jeździłam do York Studio w Szczecinie i byłam zadowolona ale nie odpowiadał nam raz termin i pojechaliśmy do Sierakowa i jesteśmy bardzo zadowoleni ceny o połowę niższe i Pani zawsze nas uprzedza, że jak nam się nie będzie podobało to ona poprawi ;)

Zafrina

  • Gość
strzyżenie psów
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 26, 2010, 13:27:56 »
Cytat: "riotedangel106"
Ogólnie to ja ostatnio byłam ze swoim yorczkiem w Roko w Sierakowie(tam gdzie hotel dla psów).


Jakoś mi nie po drodze...

Cytat: "riotedangel106"
Bałam się go tam zostawić na całe 2h(Pani powiedziała, że lepiej będzie zostawić pieska,wtedy będzie się inaczej zachowywał niż przy mnie), ale zaryzykowałam i jak po niego wróciłam,pies naprawdę był zadowolony i ślicznie ostrzyżony.


Zadowolony?? Mój "nie odzywał" się do mnie przez całą drogę powrotną  :rotfl: Dopiero w domu odzyskał dobry humor. Twój pies to jakiś ewenement na skalę światową.

Co do zostawiania psa, to ja bym nigdy tego nie zrobiła. Fryzjerka u której byłam sama zaproponowała mi, żebym została i patrząc na nią nauczyła się jak kąpać, czesać i pielęgnować pieska.

riotedangel106

  • Gość
strzyżenie psów
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 26, 2010, 17:47:26 »
Tylko że pies inaczej się zachowuje przy swoim właścicielu a inaczej przy osobie obcej wiadome, że do takiego strzyżenia potrzeba wielkiego skupienia i fryzjera i psa. Kiedyś zostałam raz i widziałam jak mój pies się zachowywał az sie za niego wstydziłam (był rozproszony, i miał fryzjerkę gdzieś) Znam się na ludziach i wiem że w Sierakowie zostawiłam psa pod dobrą opieką, w końcu są to ludzie którzy prowadzą hotel dla psów od 10 lat.  ;D

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 26, 2010, 18:12:33 »
Mój piesek też już ma ten pierwszy raz za sobą. Żonka moja była z nim w salonie psiej urody na terenie warsztatów szkolnych.
Ja też myślałem,że podczas strzyżenia pieskom podaje się jakieś leki na uspokojenie,ale jednak nie! Byłem zdziwiony,że tak spokojnie dał się ostrzyc,nawet nie protestował!
Teraz mam w planach zaprowadzić go do tego salonu na kąpiel i rozczesywanie!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 27, 2010, 12:26:55 »
A ja jednak chyba nie zostawię mojego pieska, wole być przy tych zabiegach bo może czegoś się naucze. ;D