Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Co sadzicie o Cafe forte w Policach?  (Przeczytany 15848 razy)

ewela

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« dnia: Lutego 11, 2010, 19:11:43 »
Witam wszystkich !

Co sądzidzie o Cafe forte w Policach? Czy ktoś organizował tam imprezy typu chrzciny,komunie, przyjęcie weselne..??Podzielcie sie doswiadczeniami..Z góry dziekuje..?

azbestpolice

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 11, 2010, 19:39:01 »
kiedys bylo tam fajnie mial swoj klimacik ten lokalik teraz to lipa...

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 11, 2010, 21:28:17 »
Oj było fajnie, było...
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Nigella

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2010, 17:15:13 »
Tam to już chyba nic się nie dzieje. :sleep:

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2010, 17:23:42 »
Pare lat wstecz wpadałem tam czasem na piwko.Raz byłem na urodzinach,takich kameralnych jak cały lokalik.Miło,przytulnie,tyle mi zostało w pamięci.
Jak teraz-nie wiem.
Na razie nie ma podpisu......

krecik

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 12, 2010, 21:07:24 »
Ja tam miałam wieczór panieński, wtedy w tym lokalu pracowała, bądź była właścicielem p.Wiśniewska -moja pani od muzyki z podstawówki.
Oj działo się wtedy, działo.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 12, 2010, 21:17:58 »
18stkę tam miałem, lokalik był wypas wtedy, sporo ludzi przychodziło, balety jakieś były (chyba nawet alf tam grał? ;p) Teraz wieje tam pustką niestety.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 12, 2010, 21:41:39 »
Cytat: "KrP"
18stkę tam miałem, lokalik był wypas wtedy, sporo ludzi przychodziło, balety jakieś były (chyba nawet alf tam grał? ;p) Teraz wieje tam pustką niestety.


grał grał :). No niestety jak sie nie ma pomysłu na lokal to taki lokal umiera...

Tak Jak Pub Sport fajny lokal był :(
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Komi

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 12, 2010, 21:57:38 »
Popieram kiedyś fajny lokal można było się fajnie pobawić ,a teraz smuty czy pani Wiśniewska już tam ni jest właścicielkom.

Offline alf

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 12, 2010, 22:00:07 »
oj grałem grałem :)

A pamiętajcie że klimat lokalu tworzą ludzie którzy tam przychodzą.

ps. myślę zawsze można zrobić imprę w starym stylu :) a może impreze pt . police.info.pl w cafe forte :) zlot forumowiczów itp ...

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 13, 2010, 07:52:02 »
Ooo super pomysł :>

Pamiętam czasy jak się wpadało o 20 i wychodziło.. no właśnie, nie pamiętało się godziny wyjścia! :D ahahah alfik Ty to pamiętasz na bank:P
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

luc4s

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 13, 2010, 17:46:46 »
w większości nie macie pojęcia o czym piszecie. lokal nie jest instytucją charytatywną i musi zarabiać, a wspominane przez was "dobre czasy" lokalu objawiały się wiecznymi zniszczeniami, demolką i brakiem szacunku do czyjejś własności - co, z powodu braku rentowności dyskotek spowodowało zmiany w działaniu kawiarni. Obecnie można zorganizować w kawiarni jakąkolwiek imprezę zorganizowaną - i tak jest dobrze. Wbrew pozorom klientów jest więcej i (nie obrażając nikogo) ich kultura osobista jest znacznie wyższa niż bywalców dyskotek. Pomijając wszystkie te rzeczy, to sami musicie przyznać, że lokal nie jest przystosowany, aby być dyskoteką.
To w skrócie mój pkt. widzenia, wiec Maćku (Alf) imprezę możemy zrobić, ale gdzie indziej ;)

salci6

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 13, 2010, 17:57:32 »
Pamietam,ze zawsze za "gówniarza sie tam chodzilo i balety zawsze były przednie :) Dopóki nie zaczeło zbierać sie chuliwaństwo. ale balety powinny znow sie otworzyc :)

MorSoMeDzEs85

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 13, 2010, 19:02:54 »
kiedyś mało brakowało żebym stracił życie przez ten filar, który stał na środku parkietu... i bynajmniej przez jakieś zadymy czy coś w tym stylu... Alf grał taką muzykę, która zabierała mnie bez reszty... pozdrawiam!!
p.s Alf nakręć jakąś dobrą imprezę w forte!!

[ Dodano: 2010-02-13, 19:04 ]
aha... jakby miało coś z tego wyjść to obklej ten filar jakimś miękkim materiałem :rotfl:

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 13, 2010, 19:08:08 »
Cytat: "luc4s"
(...) a wspominane przez was "dobre czasy" lokalu objawiały się wiecznymi zniszczeniami, demolką i brakiem szacunku do czyjejś własności - co, z powodu braku rentowności dyskotek spowodowało zmiany w działaniu kawiarni(...)


Ja mówiąc o dobrych czasach, miałam właśnie na myśli te sprzed gówniarskich dyskotek. Kiedy one się zaczęły - przestałam tam chodzić.

P.S. W Cafe Forte poznałam swojego przyszłego męża :>
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...