Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Co sadzicie o Cafe forte w Policach?  (Przeczytany 16803 razy)

Poganin

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 13, 2010, 19:39:11 »
A ja sześć lat temu przyszłą żonę :)

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 13, 2010, 20:55:42 »
Poganin, Piąteczka!  :jupi:
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 13, 2010, 20:59:46 »
Cytat: "luc4s"
w większości nie macie pojęcia o czym piszecie. lokal nie jest instytucją charytatywną i musi zarabiać, a wspominane przez was "dobre czasy" lokalu objawiały się wiecznymi zniszczeniami, demolką i brakiem szacunku do czyjejś własności - co, z powodu braku rentowności dyskotek spowodowało zmiany w działaniu kawiarni. Obecnie można zorganizować w kawiarni jakąkolwiek imprezę zorganizowaną - i tak jest dobrze. Wbrew pozorom klientów jest więcej i (nie obrażając nikogo) ich kultura osobista jest znacznie wyższa niż bywalców dyskotek. Pomijając wszystkie te rzeczy, to sami musicie przyznać, że lokal nie jest przystosowany, aby być dyskoteką.
To w skrócie mój pkt. widzenia, wiec Maćku (Alf) imprezę możemy zrobić, ale gdzie indziej ;)


Nie wiem kiedy były te szatańskie czasy chuligańskich dyskotek, ale ja 7 lat temu na kilku imprezach bawiłem się klawo. Wiadomo, że zawsze trafi się jakiś pacan co nie umie się zachować, ale ogółem to była kulturka.

No i jedno jest intrygujące - "Obecnie można zorganizować w kawiarni jakąkolwiek imprezę zorganizowaną", ale "możemy zrobić imprezę, ale gdzie indziej".
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 13, 2010, 21:01:51 »
KrP Widocznie luc4s ma forumowiczów za łobuzerkę... ;/
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

luc4s

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 14, 2010, 05:51:57 »
nie za "łobuzerkę", tylko za ludzi którzy wygłaszają swoje zdanie. Niestety tak sie składa, że nie do końca sie z nim zgadzam. Mówiac wcześniej o możliwości robienia imprez zorganizowanych myślałem o komuniach, chrzcinach, przyj. weselnych itd. .Dyskoteki jako takie nie wchodzą w grę. Może kiedyś "one mind ...", ale z grubą selekcją, bądz na zaproszenia ;).

Pozdrawiam wszystkie małżeństwa "kawiarniane" :)

[ Dodano: 2010-02-14, 05:57 ]
MorSoMeDzEs85 filar cały czas czeka na następnych bohaterow :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 14, 2010, 10:23:04 »
Cytat: "luc4s"
nie za "łobuzerkę", tylko za ludzi którzy wygłaszają swoje zdanie. Niestety tak sie składa, że nie do końca sie z nim zgadzam. Mówiac wcześniej o możliwości robienia imprez zorganizowanych myślałem o komuniach, chrzcinach, przyj. weselnych itd. .Dyskoteki jako takie nie wchodzą w grę. Może kiedyś "one mind ...", ale z grubą selekcją, bądz na zaproszenia ;).

Pozdrawiam wszystkie małżeństwa "kawiarniane" :)

[ Dodano: 2010-02-14, 05:57 ]
MorSoMeDzEs85 filar cały czas czeka na następnych bohaterow :)


Z takim podejściem do klienta (bo wybacz, ale mówisz jak właściciel or sth) to ja szczerze podziękuje za ten lokal. Selekcja, omg, jakby to był jakiś elitarny klub. Nie to nie, łaski bez, tracicie klientów, a i opinia dalej pójdzie.

A my swego czasu robiliśmy tam integrację, potańczyć też się dało i jakoś nikt trzody nie robił.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

ewela

  • Gość
cafe forte
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 14, 2010, 10:25:27 »
Mam pytanie KTO jest obecnie  właścicielem cafe fotre?
Na ile max. osób można zorganozować tam impreze okolicznościową?
Pozdrawiam  :-)

luc4s

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 15, 2010, 18:22:17 »
max 45 - 50 osób.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 15, 2010, 19:42:34 »
To co, robimy zlot forum? :>
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

ozuzka2008

  • Gość
Uwielbiam Cafe Forte!
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 18, 2010, 14:13:24 »
heheh kiedyś to były czasy w forte:)  zawsze wychodziłam ostatnia (zawsze!):)
Teraz lokal ma swój klimat, prowadzi go wspaniały człowiek o pięknym głosie:)
ps. wspaniały człowieku nie wygadaj się przed moim mężem na bilardzie że tak piszę hehehehe:)
Ostatnio moja siostra miała tam wesele - cóż cud, miód i orzeszki:) lubię tam wpadać:)
A tak na poważnie polecam ten lokal na wszelakie imprezy okolicznościowe, jedzonko pyszne, obsługa bardzo miła:) [/b]

hipcio10

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 13, 2010, 22:53:01 »
ja również wspominam dobre czasy cafe forte kiedyś można było się tam super pobawić:)

MorSoMeDzEs85

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 13, 2010, 23:13:36 »
Cytat: "luc4s"
MorSoMeDzEs85 filar cały czas czeka na następnych bohaterow

Jednak nauka czytania "między wierszami" poszła w las...

dareczek_z

  • Gość
Contakt do Cafe Forte
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 03, 2010, 14:52:28 »
Witam, szukam aktualnego kontaktu do Cafe Forte. Szukam lokalu na wesele. Moze ktos moglby mi pomoc. Dziekuje.
Znalazlem cos w necie ale oba numery sie nie zgadzaja...

"Cafe Forte"
ul. Siedlecka 1
72-010 Police
tel: 605 223 954, 607 380 809

...

Offline Słońce

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 23, 2010, 15:32:23 »
Teraz ma być coś innego zamiast "Cafe Forte" ;P

dziewczyna

  • Gość
Co sadzicie o Cafe forte w Policach?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 24, 2010, 22:54:35 »
tam SĄ już obiadki i normalne jedzonko no i imprezy okolicznościowe ;) kucharz bardzo dobre jedzenie przygotowuje ;)