Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t  (Przeczytany 46412 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 30, 2010, 13:03:08 »
Cytat: "yak"
Tylko można to było osiągnąć bez pomówień, awantur i zniesławień oraz bez tej całej "nerwówki" jaka towarzyszyła (i wciąż towarzyszy) omawianym zdarzeniom.

Zazwyczaj nie udzielam się w polityce ale z tym zdaniem zgodzę się w 100%.Zawsze,gdy pora na wybory jest w mediach taka nagonka na niektórych,że aż nie wiadomo czy śmiać się czy płakać i co jest prawdą a co nie.Do tej pory nie zapomnę artykułu o rodzinie Kłysów,przynajmniej połowa to pomówienia(znam co najmniej połowę tej rodziny),a najbardziej śmiać mi się chciało,gdy PO w swojej gazetce posądzili córkę Kłysów (moją przyjaciółkę) o powiązania z OPS-em,jakie,no na wysokim szczeblu a dziewczyna jedyny związek jaki ma z ta instytucją to to,że pobiera od nich wychowawcze i rodzinne.Jeżeli to mają być powiązania na wysokim szczeblu to i ja i większość matek w Policach ma takie powiązania.Paranoja.Pozdrawiam panów redaktorów i proszę o dokładniejsze sprawdzanie "faktów",które drukujecie,bo w końcu sprawa może się skończyć w sądzie.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 30, 2010, 18:05:47 »
Cytat: "yak"
Masz rację Jarku! Gdyby zamiast zbytecznej awantury politycznej i pomawiania Bogu ducha winnego burmistrza o korupcję i inne niepopełnione grzechy,


Tylko Ty Yak'u, nie możesz pojąć że za "doły" odpowiada 'góra". Wina w tym przypadku jest oczywista. Dlatego ponawiam kwestię rezygnacji z funkcji Burmistrza przed kompletną kompromitacją.

jezat

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 30, 2010, 19:59:18 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Cytat: "yak"
Masz rację Jarku! Gdyby zamiast zbytecznej awantury politycznej i pomawiania Bogu ducha winnego burmistrza o korupcję i inne niepopełnione grzechy,


Tylko Ty Yak'u, nie możesz pojąć że za "doły" odpowiada 'góra". Wina w tym przypadku jest oczywista. Dlatego ponawiam kwestię rezygnacji z funkcji Burmistrza przed kompletną kompromitacją.

A ty "patrioto emigracyjny" nie możesz pojąć,że Kardziejonek brzytwy się chwyta?
Pewnie też jak Jurgenson, chciałeś w przeszłości oskubać gminną kasę i ci dali po łapach.To chyba najważniejszy powód twojej frustracji i wołania o skalpy.Na szczęście klan Kardziejonków przeholował i też dostaje po łapach.

michu

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 30, 2010, 22:55:15 »
Odczepić się proszę od Naszego Burmistrza!!!

Co chcecie mieć "Kardziejonkowice"??? Czy nadal Police??? Co już karawana jedzie, a psy szczekają...

oPOsy sromotnie przegrywają i widać chwytają się czego się tylko da... a du.. blada, niebawem DASWIDANIA :devil:

p.s.
w niedzielę też dostaniecie baty :lol2:

sekator

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 30, 2010, 23:07:19 »
Swoją drogą ciagłe słuchanie o ZWiKu zaczyna być nudne. Jeżeli jest to jedyny efekt prac obecnej opozycji, to muszę przyznać, że jest on bardzo mierny. Ciągłe odgrzewanie tematu, wręcz chorobliwe przez szefa PO w Policach, zakrawa na chęć przeciągnięcia tematu do wyborów samorządowych. PO co ta fałszywa troska o pieniądze podatników, wiadomo przecież że chodzi o dorwanie się do władzy w gminie i powiecie,a ZWiK jest jedynie pretekstem do ,,uwalenia"konkurencji.
Tyrady sesyjne pana Kardziejonka są po prostu nudne i męczące. Był przekręt - ukarać winnych, wyciągnąć wnioski na przyszłość, a nie pitolić na okrągło te same kawałki. Nas podatników, za drogo kosztuje utrzymywanie ,,szanownej rady" abyśmy mieli bez końca oglądać to żenujące widowisko.

[ Dodano: 2010-06-30, 23:18 ]
Cytat: "michu"
Co chcecie mieć "Kardziejonkowice


Głosując na Bronka, POpierasz Kardziejonka. Mam nadzieję, zę dotrze to do niektórych naiwnych Policzan.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 01, 2010, 00:51:06 »
Cytat: "sekator"


Głosując na Bronka, POpierasz Kardziejonka. Mam nadzieję, zę dotrze to do niektórych naiwnych Policzan.



bez jaj Sekator.... troszkę się zagalopować w swoich poglądach i wywodach.... I proszę  nie umoralniaj  mnie... ArieL Out
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

sekator

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 01, 2010, 10:03:53 »
Cytat: "ArieL"
I proszę nie umoralniaj mnie


Po pierwsze, może mi powiesz w którym momencie cię umoralniałem, bo jakoś nie mogę tego wywnioskować z treści mojej wypowiedzi. Po drugie, udowodnij, że moja teza dotycząca głosowania na kandydata PO na prezydenta, nie wzmacnia częściowo lokalnego PO ? To kogo wzmacnia przepraszam, SLD ? To ty chyba wyciągasz niewłaściwe wnioski z politycznych układów.....ale czekam na wyjaśnienie....

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 01, 2010, 10:07:00 »
GŁOSUJE NA BRONKA ale nie dla Polickiej PO  ;D

jezat

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 01, 2010, 13:25:52 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "ArieL"
I proszę nie umoralniaj mnie


Po pierwsze, może mi powiesz w którym momencie cię umoralniałem, bo jakoś nie mogę tego wywnioskować z treści mojej wypowiedzi. Po drugie, udowodnij, że moja teza dotycząca głosowania na kandydata PO na prezydenta, nie wzmacnia częściowo lokalnego PO ? To kogo wzmacnia przepraszam, SLD ? To ty chyba wyciągasz niewłaściwe wnioski z politycznych układów.....ale czekam na wyjaśnienie....

Kontynuując twoje spiskowe teorie nie powinniśmy stawiać na Komorowskiego,bo tylko mały człowieczek,bez żony i  dzieci godny jest zaszczytu bycia prezydentem????
Jego "geniusz"dostał kopa 24.X.2007.Myślisz,że od tamtej daty przybyło ciemnego luda w Polsce, gotowego popełnić harakiri????4 lipca przekonasz się,że Polacy nie chcą zrównoważonej,solidarnej Polski społecznej czyli mówiąc językiem cywilizowanym, Polski kaczystowskiej i nie będą wzmacniać polickiego pisuaru.

sekator

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #99 dnia: Lipca 01, 2010, 19:29:11 »
Cytuj (zaznaczone)
Polski kaczystowskiej i nie będą wzmacniać polickiego pisuaru.
_________________


Gdyby nie policki ,,pisuar", to Jerzy K. przejechałby sie po twoim Gryfie, więc powinieneś okazywać trochę więcej szacunku dla ludzi, którzy w polityce lokalnej chcą budować , a nie wzniecać wojny, jak policka ekipa Komoruska, twojego guru i idola.

[ Dodano: 2010-07-01, 19:36 ]
Cytat: "Storczyk"
GŁOSUJE NA BRONKA ale nie dla Polickiej PO


Storczyku, nie bądź naiwna, oddając całą władzę w ręce jednej partii, musisz wiedzieć o tym, że wzmacniasz jej struktury lokalne i dajesz im potężny oręż do umocnienia się również na ,,Twoim" podwórku.
 Pewnie nie czytasz dokładnie wszystkich postów, więc przypomnę ci artykuł z Gazety Prawnej w którym opisany jest projekt ustawy ,,uwalającej" związki zawodowe w spółkach skarbu państwa. Taka ustawa, której Twój kandydat nie zawetuje, odbije się czkawką  naszym Z.CH.Police, o ile ich PO wcześniej nie położy. Jeżeli wygra Komorowski, wspomnisz moje słowa.

yak

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 01, 2010, 19:49:18 »
Masz rację "sekator"! Takie ćwiczenia w historii już były. Była np. Republika Weimarska. I był jej prezydent - Hindenburg, który oddał władzę upatrzonemu kandydatowi. Kandydat zwał się Adolf Hitler. Co było dalej - wiemy.
Wielu nie kocha Kaczyńskiego. Lecz równie wielu "konieczność historyczną" dogłębnie pojmuje.

sekator

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 01, 2010, 19:58:35 »
Boję się pomyśleć co będzie sie działo w naszej gminie i powiecie, jak głodna władzy PO dojdzie do wladzy. Już widzę to ,,gnojenie" ludzi i karuzelę stanowisk. Oby nie stało się tak , jak stało się w Z.CH. po przejęciu przez nich władzy. I wcale nie straszę, jestem pewny takiego scenariusza. Każda oglądana przeze mnie sesja Rady utwierdza mnie w tym przekonaniu.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 01, 2010, 20:24:31 »
Cytat: "Storczyk"
GŁOSUJE NA BRONKA ale nie dla Polickiej PO


Wyjaśnij proszę, od którego szczebla, nie popierasz już PO. Wiemy, że nie podoba Ci się policka PO. Ale podoba Ci się Bronek i PO warszawska. A co z PO na szczeblu okręgowym?
Czy PO szczecińskie z Nitrasem na czele może być? Już nie chcę przypominać tutaj Atamanów czy innych zielarzy.  I proszę, nie bądź naiwna. W partyjnej organizacji "góra" dobrze wie, co dzieje się na dole. Powiatowe struktury odpowiadają przed okręgowymi. Wszystkie Nitrasy i inne okręgowe/szczecińskie platfusy, doskonale wiedzą co dzieje się w Policach. Więc Warszawka ze spokojem daje przyzwolenie na sposób działania polickiej PO.  Złóż zażalenie do władz PO na to co dzieje się w jej polickich strukturach i zobaczysz jak Cię, przepraszam, oleją... Także, dobrze się zastanów czy w popieraniu Bronka, nie ma korelacji z tym jak się będzie miewać policka PO. A ponadto, zwróć uwagę na inne dolne struktury PO w kraju.
hubalczyk

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 01, 2010, 20:26:40 »
Jak się ogląda na kablówce sesje Rady Gminyto az się chce rzygać,całą sesje obsługuje tylko niejaki kardziejonek,i tylko studzienki i studzienki,cz naprawdę nie ma juz innych tematów?

[ Dodano: 2010-07-01, 20:40 ]
Z drugiej strony to dlaczego Burmistrz ma się podać do dymisji?lepiej by było zeby kardziejonek odzedł z rady gminy a nie pchać się do KORYTA
piecia

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 02, 2010, 17:51:26 »
Jak władza była w jednej rodzinie to nikomu KACZE kupry nie przeszkadzały,teraz raban bo być może będzie z jednej partii .A  teraz w Policach gdy PO rządzi w Polsce to u nas Gryf ,więc nie ma tak że ja wybieram BRONKA to muszę w Policach też ich wybrać a nigdy w życiu nie chce mieszkać w KARDZIEJONKOWIE  ;D W innych miastach też jest tak że burmistrzowie są z różnych partii.A fanatycznym wielbicielom władzy Jareczkowi mówię nie :batman: