Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t  (Przeczytany 46426 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 17, 2010, 08:40:30 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Nie próbuj ciągnąć wątku za Wykidajło. Temat miał inne podteksty. Zastanów się.


Masz rację, to temat na osobny wątek. Pozdrawiam.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 17, 2010, 12:00:47 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Zdanowicz.J"
Bawimy się dalej?


To nie jest zabawa, skutki już widać po rosnących cenach paliw.

Zabawa w tym przypadku polegała na licytowaniu się, czyje wezwanie będzie bardziej groteskowe :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Czy burmistrz Dziakun ustapi...
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 21, 2010, 21:35:06 »
Los Angele
Witaj Wykidajlo. Miales racje nazywajac wezwanie Zdanowicza do Dymisji Dziakuna
groteska, jak i On mial racje odnoszac sie do twojej odezwy do Obamy.
Z ta roznica, ze Twja pozycje zajmuje tez co najmniej 62% wyborcow amerykanskich.,
partia republikanska, protestujace grupy "tea party", a nawet czesc czlonkow partii
demokratycznej.
Ja w sprawie burmistrza Dziakuna oczywiscie glosu nie zabieralem, ale sadzac tylko
z postow, jakie czytalem na forum - bardzo do mnie przemawiaja opinie osob, ktore
charakteryzuja burmistrza, jako czlowieka Dobrego !
Napisalem to celowo z duzej litery, by podkreslic te jakze dzisiaj rzadko spotykana
zalete charakteru ! Takich opinii bylo sporo i mysle, ze ich ciezar gatunkowy jest
nieco wiekszy od krytyki osoby, ktora raz na trzy miesiace " z doskoku" jest obecna
na sesji rady.
To takie luzne uwaki patrzacego "z boku". Podobno z tekiej pozycji widzi sie lepiej ?
Lacze pozdrowienia - Bill

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 22, 2010, 00:17:42 »
BLE,ble może tak konkrety , nie lubię jak ktoś bajki opowiada.Dla mnie Pan Diakun  pomimo wszystko  bardzo dużo  zrobił dla Polic .Pokaż mi innego co zrobił tyle samo???

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Czzy Dziakun poda sie do dymisji
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 22, 2010, 01:32:07 »
Los Angeles
Szanowny Storczyku, Tylko szacunek dla wieku powstrzymuje mnie od napisania, co
mysle o Twoim poscie. Oczywiscie mam wlasne lata na mysli.
Jezeli nie kumasz co napisalem. popros wnuczke sasiadki  o tlumaczenie !
Pozdrawiam - Bill

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 22, 2010, 04:03:46 »
Cytat: "billkronos"
a w sprawie burmistrza Dziakuna oczywiscie glosu nie zabieralem, ale sadzac tylko
z postow, jakie czytalem na forum - bardzo do mnie przemawiaja opinie osob, ktore
charakteryzuja burmistrza, jako czlowieka Dobrego !


Drogi Bill'u. Czasu mam teraz jak na "lekarstwo" więc ograniczę się tylko do pytania.
 Czy możesz te cechy wykazać? napisz coś w końcu konkretnego zamiast owijać w "bawełnę".  Ja także patrzę z "boku" i czasami zasiadam między mieszakńcami i dyskutuje, prowokując ich do szczerych wypowiedzi. Tym razem robię to w stosunku do Ciebie.

P.S

BP to brytyjska firma więc Obama może spać spokojnie. Wykidajły apel mija się z celem.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 28, 2010, 23:39:25 »
Wybaczcie, ale p. Diakun nie wygląda mi na osobę, która dopuszcza się jakichkolwiek nadużyć. Jedynie jego urzędnicy mogą stanowić problem.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 29, 2010, 15:00:12 »
Cytat: "Zdanowicz.J"

BP to brytyjska firma więc Obama może spać spokojnie. Wykidajły apel mija się z celem.

Z niczym się nie mija. Celem było uwypuklenie absurdalności apelu Zdanowicza i swoją rolę spełnił. W poruszonych kwestiach obaj mamy takie same prawa: pogadać sobie. A że Zdanowicz nie zrozumiał, to jego problem.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 29, 2010, 21:37:19 »
A na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej radny Jerzy Kardziejonek wprost wzywał burmistrza Władysława Diakuna, aby ten podał się do dymisji. Pierwsza część obszernych skrótów filmowych z tej sesji już dostępna do obejrzenia TUTAJ

yak

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 29, 2010, 22:17:02 »
No i co z tego, że wzywał? Jerzy nie ma NIC "na burmistrza". Ma tylko ambicję wyrażającą się w próbie Jego obalenia. Za sprawą zamętu w głowie policzan. Traktowanych jak idiotów (ciemny lud wszystko kupi).
Fakty są proste. W ZWiK nie dopilnowano procedur. Zgoda, udowodnione.
Co więcej? Ano NIC. Nigdy, nikt, nie udowodnił jakichkolwiek naruszeń prawa. Jerzy wie o tym również. Między niedoskonałościami procedur administracyjnych a naruszaniem prawa jest głęboka przepaść. Słowa nic nie kosztują. Można się nimi bawić. Szczególnie w celach politycznych.
Jerzy (dla mnie - Jurek) ma świadomość klęski. Trzyma "dobrą minę do złej gry." Sukcesem jest natomiast wykazanie konieczności prowadzenia permanentnej kontroli we wszystkich jednostkach budżetowych. Tylko tyle, lub "aż" tyle...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 29, 2010, 22:19:55 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
A na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej radny Jerzy Kardziejonek wprost wzywał burmistrza Władysława Diakuna, aby ten podał się do dymisji.


To, że burmistrz Diakun jest od lat pionkiem w rękach rządnych władzy nygusowatych związkowców w Zch Police nie jest żadną nowością, problem w tym, by prawdziwe zastrzeżenia mieszkańców miały rzetelne przełożenie na poprawę poziomu życia obywateli miasta Police. Żenującym dla mnie jest to, że Głowa Miasta, każdą swoją wypowiedź czyta z kartki, jak jakiś żółtodziób kierowany yntelygencją "niby" podrzędnej władzy.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 29, 2010, 22:57:35 »
Cytat: "yak"
Fakty są proste. W ZWiK nie dopilnowano procedur. Zgoda, udowodnione.
Co więcej? Ano NIC


Ano nic. Jak za komuny. A gdzie honor i godność, sumienie?

Cytat: "speedbax"
To, że burmistrz Diakun jest od lat pionkiem w rękach rządnych władzy nygusowatych związkowców w Zch Police nie jest żadną nowością, problem w tym, by prawdziwe zastrzeżenia mieszkańców miały rzetelne przełożenie na poprawę poziomu życia obywateli miasta Police


Znam przypadki gdy sami obywatele "pożegnali" związkowców i żyje im się lepiej. Choćby przykład Australii.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 30, 2010, 07:58:19 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
A na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej radny Jerzy Kardziejonek wprost wzywał burmistrza Władysława Diakuna, aby ten podał się do dymisji. Pierwsza część obszernych skrótów filmowych z tej sesji już dostępna do obejrzenia TUTAJ

A masz moment, gdy radny Jerzy straszył, że sam z rady wystąpi? ;)

[ Dodano: 2010-06-30, 08:03 ]
Cytat: "yak"
Sukcesem jest natomiast wykazanie konieczności prowadzenia permanentnej kontroli we wszystkich jednostkach budżetowych. Tylko tyle, lub "aż" tyle...

Nie, nie tylko. Osiągnął też to, że inwestorzy mają wybór: wodomierz w studzience lub w budynku. Tak powinno być z definicji, a nie było.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 30, 2010, 09:09:21 »
Cytat: "Wykidajło"
A masz moment, gdy radny Jerzy straszył, że sam z rady wystąpi?  

Tak mam! Powinien zmieścić się w trzeciej części, bo jest tego sporo. Myślę, że III część zdążę zmontować i wysłać na stronę dzisiaj do południa.

yak

  • Gość
[Police] Czy Diakun poda się do dymisji!? Przekręty w ZWiK t
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 30, 2010, 10:53:34 »
Masz rację Jarku! Gdyby zamiast zbytecznej awantury politycznej i pomawiania Bogu ducha winnego burmistrza o korupcję i inne niepopełnione grzechy, przewodniczący komisji rewizyjnej pokazałby zdeformowane procedury, jako pewien proces "paczenia się" samorządności - byłoby OK. Przypuszczam, że teraz dojdzie do weryfikacji wszelkich styków urzędnik - klient (petent), co może przynieść obiektywną korzyść całej gminie. I w ostatecznym rozrachunku będzie to jakiś istotny dorobek tej kadencji. Tylko można to było osiągnąć bez pomówień, awantur i zniesławień oraz bez tej całej "nerwówki" jaka towarzyszyła (i wciąż towarzyszy) omawianym zdarzeniom.