Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: AmpioNet  (Przeczytany 75698 razy)

82200

  • Gość
AmpioNet
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 09, 2010, 21:44:38 »
wiesz...... ampio nie zbierało, ale prezes wie, że nikt nie jest zainteresowany i już....przecież wiesz o co chodzi.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 09, 2010, 21:47:46 »
no no wiem o co, ale własnie chodzi o to by to ampionet wyskoczył z taką inicjatywą i zebrał podpisy i podstawił pod dziób "panu" Sz... liste chetnych, by nie mówił że ludzie w sm chemik nie chcą innego dostawcy niż espol i jak to ktoś napisał " neostradopodobnych". wtedy ma się jakiś dowód i wrazie czegoś można już uderzyć gdzie indziej

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 09, 2010, 21:49:54 »
Jak może sporo dać zbieranie podpisów pod petycją o wpuszczenie Ampio, skoro zarząd kwestionuje podpisy zebrane pod wnioskiem o walne? Jedyny sposób to odwołać zarząd.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 09, 2010, 21:53:28 »
no fakt, zapomniałem o tym że w sm chemik dzieją sie cuda i tam wszystko jest możliwe. paranoja. pomyśleć że mamy XXI w i cywilizowany kraj...

82200

  • Gość
AmpioNet
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 09, 2010, 21:58:49 »
przecież to jest istne bagno, gdy prezes mówi prosto w oczy, że nikt nie jest zainteresowany. Śmieje sie ludziom w oczy. Mam drugie mieszkanie na 26 kwietnia i żadnej ankiety nie było i jak z mieszka przychodzę na 26 kwietnia i myśle sobie, kurde jakbym tu sie przeniósł, to brud na klatkach, ampio nie ma, prezes ma własny folwark, dozorczyni się obija i smród na klatkach, nawet brud na skrzynkach espola jest niesamowity. Jednak odra to odra i pani prezes dała odrazu pozwolenie Ampio na wejście.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 09, 2010, 22:01:33 »
Cytat: "82200"
Jednak odra to odra i pani prezes dała odrazu pozwolenie Ampio na wejście.


No, to jest ciekawe, że w Odrze bez problemu może być Espol i Ampio, a w Chemiku nie. Podejrzewam, że jakoś drastycznie Espol by klientów nie stracił bo by się ludziom nie chciało przenosić.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 09, 2010, 22:04:52 »
oj wielu pewnie by sie przenioslo do ampio. ja w pierwszej kolejności :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 09, 2010, 22:06:31 »
No ja również, ale wydaję mi się, że większości by się nie chciało fatygować.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 09, 2010, 22:07:36 »
Cytat: "piotr0822"
a czy ampio chodziło i zbierało podpisy?! nie słyszałem, a takie coś chyba dużo by dało


Masz u siebie Espol, Vectrę, TPSA, czegoż Ci więcej? Nie za dużo?

Takie zdanie ma Pan Prezes o kolejnej firmie.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 09, 2010, 22:08:08 »
może i nie, ale skoro mamy demokrację to niech każdy ma prawo wyboru a nie wciskać ludziom kit ze oni czegoś nie chcą jak część chce

82200

  • Gość
AmpioNet
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 09, 2010, 22:10:23 »
panie KrP - może espol by nie odczuł tego po finansach, ale fama by poszła, że Ampio jest dobre, sąsiad od sąsiada. Prezes dba, by ludzie nie mieli w tym zakątku mozliwosci przetestowania nawet. Tu chodzi o to , by nie dać odczuc ludziom, co Ampio jest w stanie zaoferować i poprostu nawet nie ma rozmowy z prezesem o pozwoleniu. Zobaczcie co było na Mieszka. Cała klatka była w espolu ( 4 mieszkania). Jak weszło Ampio, i się podłączyłem to jeden sąsiad przychodzi, za  pare dni natępny, to na speedtest.net  to na noc.gts.pl jeden z drugim siadał, prosili o pokazanie umowy, czy rzeczywiście jest bez gwiazdek , bez prędkości gwarantowanych i czy rzeczywiście jest bezterminowa i wszyscy tylko umowa dobiegła do końca w espolu  przenieśli sie w ampio. Dosłownie wszyscy.
Prezes swoim postepowaniem nie chce doprowadzić do takich sytuacji i wie, że jedyna rada jest brak pozwolenia na wejscie i już. Mówie tu o sąsiedzkiej bardziej pomocy niż z osiedla do osiedla.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 09, 2010, 22:12:53 »
No ja wiem, że tak jest, ale miejmy nadzieję, że ta sielanka wkrótce się skończy.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

lariksi

  • Gość
AmpioNet
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 02, 2010, 11:55:34 »
czy ktoś wie, czemu w Ampionecie takie zatrzymanie? nowa rzecz do aktulaności została wpisana ostatni raz we wrzesniu, nic nowego nie wchodzi........ taki jakoś dziwny zastój się zrobił......

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 02, 2010, 11:59:39 »
Po okresie burzliwego rozwoju i ssania klientów TP i Espola następuje stabilizacja na rynku. Nie podejmują dalszej ekspansji, nie zmieniają transferów, więc o czym mają informować?

lariksi

  • Gość
AmpioNet
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 02, 2010, 20:12:09 »
no właśnie....... stabilizacja na rynku nie powinna oznaczać bezczynność, bo kto nic nie robi to na pewno traci.......zastanawiam się dlaczego nic nie robią, przecież to są mądrzy faceci.... chodzi mi tu o rozszerzanie sieci, i jakieś ci8epłe bułeczki dla ludzi, którzy kończą z espolem lub tp. Wiem, że nie mają o czym informować, pytanie jest, czy warto być bezczynnym na rynku.........