Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 194481 razy)

Hfast

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 16, 2009, 10:54:57 »
Na koncu i tak okaze sie ze najwieksze szanse maja ci ktorych stac na porzadna kampanie wyborcza (dobrym przykladem jest Slawomir N. kto go poznal osobiscie bedzie wiedzial). A ci ktorzy dzis mowia ze nie beda startowali nagle wystartuja twierdzac ze "nie chcom ale muszom" bo im np tesc kazal i kampanie oplacil. Najgorsza z mozliwych wersji dla naszego miasta jest taka kiedy burmistrzem zostanie ktorys z "pieskow" wystawionych przez lokalnych "biznesmanow" by po ewentualnej wygranej wsperac ich dzialalnosc. Jak by powiedziala Pani Frau - Apokalipsa !!!

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 16, 2009, 12:33:41 »
Cytat: "patrykpolice"
bo poświęciła w walce o honor i sprawiedliwość wysokie stanowisko, które piastowała,
Chyba w walce o Misiłę.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline pycek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 16, 2009, 12:47:55 »
Ewa Chmielewska doprowadziła do przejęcia własnej partii i to i to  praktycznie przez osoby z poza niej.
Prawdę mówiąc  ten pasztet który mamy teraz w Policach jest  jej zasługą

patrykpolice

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 16, 2009, 13:32:29 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "patrykpolice"
bo poświęciła w walce o honor i sprawiedliwość wysokie stanowisko, które piastowała,
Chyba w walce o Misiłę.


Tak się składa, że oddanie fotela przewodniczącej rady wiązało się bezpośrednio z zerwaniem koalicji, której wtedy wtórował pamiętny policki zabawowy starosta - nijaki p. Ćwiacz, który doskonale dogadany z firmą "Know-How", która miała przejąć szpital - miał po skończonej kadencji (gdyby nie afera z pijaństwem) zostać wysokiego szczebla menedżerem prowadzącej szpital w Policach. Firma Know-How, która prowadzi na podobnych zasadach szpitale m.in. w Świeciu i Kostrzyniu tuż po przejęciu majątku zwolniła znaczną część załogi na dzień dobry, a szpitale po dziś dzień wcale nie funkcjonują lepiej. Dlatego dzięki p. Chmielewskiej i jej postawie - poświęcenie stołka, o który tak się każdy na tym forum bije, a wielu z obecnych prominentnych polityków z lokalnego podwórka zaprzedałoby duszę samemu diabłu, a ona dla dobra sprawy pogonienia firmy know-how doprowadziła do zerwania koalicji. Chwilę później była afera pijańska, ale Ćwiacz już wcześniej był do odstrzału, a zamiast niego starostą miał być i został Guździoł, który w całej sprawie jaka się toczyła siedział jak mysz pod miotłą, albo jak struś z głową w piasku.
A ostatecznie najwięcej zyskał. Stąd moja wcześniejsza opinia, że w walce o sprawiedliwość poświęciła wysokie stanowisko. Szkoda tylko, że poza pracownikami szpitala niewiele osób o tym wie. A większość zawziętych forumowiczów, którzy się wypowiadają to obecna drużyna Gryfa lub rozwalającej się PO.

[ Dodano: 2009-08-16, 13:36 ]
Cytat: "pycek"
Ewa Chmielewska doprowadziła do przejęcia własnej partii i to i to  praktycznie przez osoby z poza niej.
Prawdę mówiąc  ten pasztet który mamy teraz w Policach jest  jej zasługą


Policką Platformę rozwalił znany wszystkim policki dorobkiewicz/biznesmen, ten od wielu działek i gruntów w Policach do spółki z obecnym radnym Borowskim, po to aby nieustannie powiększać swoje wpływy i doprowadzić suma sumarum do wypromowania Pachisa na nowe popychadło zarządzające jak wskazówka w zegarku wujka :)

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 16, 2009, 13:54:35 »
Cytat: "zaski"
największym błędem i głupotą lokalnych...
I ja przychylam się do tej opini.
<*)))))>{

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 16, 2009, 19:58:17 »
a może misiło?  :lol2:  :lol2:

fredek43

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 21, 2009, 04:26:14 »
Cytat: "xP"
a może misiło?  :lol2:  :lol2:



Ja proponuje pana Jana Klysa. Zacny czlowiek i jezyki zna

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 21, 2009, 08:41:33 »
z tym powyżej to żartowałęm ale obecny burmistrz nie jest zły więc po co go zminiać?

blick

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 21, 2009, 09:24:48 »
Cytat: "fredek43"
Cytat: "xP"
a może misiło?  :lol2:  :lol2:



Ja proponuje pana Jana Klysa. Zacny czlowiek i jezyki zna



A kto dziś nie zna języków??? :lol2:  To akurat mało przekonujący argument

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 21, 2009, 10:12:59 »
Potrzebny ktoś młody z otwartym umysłem  nie uwikłany w lokalne koterie ale takiego nie widzę na horyzoncie .Do Burmistrza nic nie mam dużo zrobił dla Polic ale wydaje mi się że nastąpiło zmęczenie materiału  ;D

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 21, 2009, 11:17:39 »
Cytat: "Storczyk"
Potrzebny ktoś młody z otwartym umysłem nie uwikłany w lokalne koterie
To ja ;-)
Kto mi za sponsoruje kampanię?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 21, 2009, 22:40:12 »
Cytat: "Hfast"
Na koncu i tak okaze sie ze najwieksze szanse maja ci ktorych stac na porzadna kampanie wyborcza


Niekoniecznie. Misiło miał całkiem nowoczesną i szeroką kampanie, a przegrał z przyzwyczajeniem ludu polickiego do status quo.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 22, 2009, 01:44:42 »
Piotr Misiło nie miał nic poza nowoczesną i kolorowa kampanią. Do tego miał zamysł, zaczerpniety chyba z podręczników marketingu, że wystarczy dobra kampania by produkt sie sprzedał.
I tu wyborcza weryfikacja całkowicie zdemolowała ten pomysł.
Bo dobre i kolorowe opakowanie nie wystarczy na wybory w mieście. Wyborcy pokazali swą madrość i nie uwierzyli w te kolorowanki. Brakowało pomysłu, programu, doświadczenia i dobrych ludzi wokoło. bo sami przyznacie, że program Piotra to była mieszanina cudów photoshopa, autocada i kilku ogranych sloganów o nowoczesnym zarządzaniu.
Mam nadzieje, jeżeli Piotr spróbuje raz jeszcze, ze wyciągnie wnioski z tej lekcji i lepiej sie przygotuje.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

PS - Ograne slogany o nowoczesności i piekne kolory nie wystarczyły np chłopakom z Zarządu ZCH. Okazało sie że aby podejmować ważne decyzjie nie wystarczy dobry PR. Chłopcy sie szybko zwineli biorąc godziwe odprawy, a my mamy teraz SPORY kłopot bo fabryka zdycha a wraz z nią padnie nasza piękna Gmina Zielona.

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 22, 2009, 11:50:39 »
Oczywiście, nawet najlepsza kampania nie sprosta przywiązaniu ludzi do obecnego stanu. To prosty mechanizm. Na kogo poszli głosować urzędnicy gminy? Na Diakuna. Przecież nie na Misiłę, bo w ten sposób podcięliby sobie gałąź, na której siedzą (Misiło jako burmistrz oznaczałby - zwolenienia i wymianę kadr). O przegranej Misiły nie zadecydowały jakieś szczególne przymioty Diakuna i innych konkurentów, tylko antyrewolucyjne nastawienie głosujących.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 23, 2009, 00:17:09 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Wyborcy pokazali swą madrość i nie uwierzyli w te kolorowanki.

A tak naprawdę panie Ufniarz, to wyborcy nic nie pokazali! Wynik wyborów to nie kwestia wiary a pewnych przyzwyczajeń i arytmetyki wyborczej. Burmistrz uzyskał ponad 9 tys. głosów a pozostali kandydaci razem ponad 4 tys. głosów (ok. 32%). Prawda jest taka, że gdyby platforma nie poparła Diakuna a wystawiła swojego kandydata, to z pewnością doszłoby do drugiej tury a w niej wygrana burmistrza stała pod znakiem zapytania. Platforma uzyskała wynik ponad 23 % i prawdopodobnie o tyle podniosła rezultat Diakunowi. Gdyby kandydat PO przystąpił razem z Diakunem do drugiej tury, to należało zakładać, że głosy Misiły, Drzazgi, Jadźwińskiej i Sobczyka wspomogłyby kandydata PO i wówczas ten uzyskać mógł ok. 55% co oznaczało przegraną obecnego burmistrza. A tak - dzisiaj PO zbiera plon własnego błędu.

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Brakowało pomysłu, programu, doświadczenia i…
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
…a my mamy teraz SPORY kłopot bo fabryka zdycha a wraz z nią padnie nasza piękna Gmina Zielona.

Rozumiem, że Panu i ludziom z Gryfa tych cech nic a nic nie brakuje dlatego zdychają tylko Z. Ch. natomiast np. SPPK ma się nadzwyczaj dobrze! I oczywiście ta piękna gmina zielona padnie nie z powodu złych rządów Gryfa lecz z winy mniejszościowych opozycji, bo to oni wcielali w życie te niezwykle realistyczne pomysły, z których wypleciony był koszyk programowy Gryfa. Prawda!?