Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Kostrzyn] Woodstock 2009  (Przeczytany 19160 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 14, 2009, 10:36:24 »
Cytat: "zaski"
dz.u.nr.96 poz.873 z późniejszymi zmianami tam to jest uregulowane.
a po za tym ja prawnikiem nie jestem, masz problem to go sobie wyjaśniaj. Ja tak parę lat temu zrobiłem w jednej z kancelarii i na podstawie tego swój osąd podałem.


Paragraf konkretnej ustawy, a nie Dziennik Ustaw bym prosił. W sądzie też nie powołujesz się na sam DU. Przejrzałem tę ustawę i nic na temat, na który piszesz nie znalazłem, dlatego czekam na jak powiedziałem - paragraf lub artykuł. Ty się powołujesz, Twoim zadaniem jest podanie konkretnego źródła.

I zrozum to w końcu - Ty zakładasz swoją fundację, Ty piszesz jej statut i cele, określasz na co i z czego idzie każdy grosz, podajesz to do opinii publicznej, a ludzie dając Ci kasę godzą się na te warunki lub nie dając nie godzą się. Proste jak konstrukcja cepa.

Poza tym dziwnym trafem taki system działa już od 15 lat i nikt pozwu nie wniósł. Może dlatego, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem?

gzzz: znając zaskiego to i tak wie lepiej. Taki typ, przyznanie się do błędu to ujma na honorze.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

zaski

  • Gość
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 14, 2009, 10:41:17 »
Cytat: "KrP"
I zrozum to w końcu - Ty zakładasz swoją fundację, Ty piszesz jej statut i cele, określasz na co i z czego idzie każdy grosz, podajesz to do opinii publicznej, a ludzie dając Ci kasę godzą się na te warunki lub nie dając nie godzą się. Proste jak konstrukcja cepa.
zrozumiałem to już dawno dlatego nie daje kasy na WOŚP, bo nie mam zamiaru finansować PW w taki sposób, krótko mówiąc jest to niemoralne.
a w dz.u. masz podane wszystko to sobie szukaj, prostsze niż konstrukcja cepa.
To ty masz problem. Ja swój rozwiązałem.
 The end

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 14, 2009, 10:52:24 »
Cytuj (zaznaczone)
zrozumiałem to już dawno dlatego nie daje kasy na WOŚP, bo nie mam zamiaru finansować PW w taki sposób, krótko mówiąc jest to niemoralne.


Niemoralne na pewno nie jest (wybacz, ale nie jesteś jakimś nauczycielem moralności), ale nie chcesz - nie dajesz. Twoje święte prawo.

Cytuj (zaznaczone)
a w dz.u. masz podane wszystko to sobie szukaj, prostsze niż konstrukcja cepa.


Podałeś tylko DU, ustawa jest złożona, a ja chciałem odpowiedź na Twoje konkretne oskarżenia, a więc konkretny paragraf. Nie potrafisz go podać więc trudno, punkt dla mnie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 14, 2009, 11:20:02 »
Pozatym każda fundacja ma prawo 10% zbiórki przeznaczyć na cele organizacyjne , obsługę itd. a WOŚP wydaje więcej niż zebrał. Ale zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje , normalne w tym kraju.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 14, 2009, 21:13:31 »
Czy moje posty się nie wyświetlają czy rozmawiam z (nie chcę używać tych słów) mało inteligentnym osobnikiem?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 14, 2009, 21:44:00 »
Cytat: "gzzz"
Czy moje posty się nie wyświetlają czy rozmawiam z (nie chcę używać tych słów) mało inteligentnym osobnikiem?


Zaski ma tendencję do pomijania postów, które są niewygodne. ;P

P.S. Wolałbym, żebyśmy w tym temacie rozmawiali o imprezie samej w sobie, nie o tajnikach jej realizacji.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 07, 2011, 18:59:02 »
Ktoś w tym roku jedzie? Zapowiedzieli dziś Prodigy, Papa Roach chyba znów będzie.

Ja się raczej stawie, może w końcu uda się na wszystkie dni zostać.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 08, 2011, 18:03:47 »
Jade obowiązkowo w tym roku 7 raz :D i nie mam zamiaru przestac :D

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 08, 2011, 20:19:20 »
Kogo jak kogo ale mnie zabraknac nie moze;]

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Woodstock 2009
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 08, 2011, 21:06:06 »
Ja się wprawdzie nie wybieram, jednak wszystkim udającym się życzę odlotowej zabawy. "Róbta tam co chceta!". :)