Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 109041 razy)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #255 dnia: Września 15, 2010, 14:33:56 »
Cytat: "au81"
663 616 537 SMACZNEGO :)


Nieosiągalny i nieosiągalny...;/
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

MT

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #256 dnia: Listopada 01, 2010, 20:45:17 »
Jak kebab to w desperados  :chef:

Schludny

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #257 dnia: Listopada 01, 2010, 21:02:49 »
Cytat: "MT"
Jak kebab to w desperados  :chef:


Pycha:) Wal smiało,mam z niego 10%:)

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #258 dnia: Listopada 02, 2010, 16:00:47 »
Jak kebab... to tylko rolo z Krzywoustego

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #259 dnia: Grudnia 22, 2010, 18:36:26 »
ma ktos nr do turka z mieszka??

młody20

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #260 dnia: Grudnia 22, 2010, 19:29:00 »
663 616 537

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #261 dnia: Grudnia 22, 2010, 22:20:11 »
A to ten turek z Mieszka  dowozi do domu?
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #262 dnia: Grudnia 22, 2010, 22:42:52 »
niestety nie dowozi :) kiedyś dowoził.... teraz tylko odbiór osobisty, ale za to ceny... 5zł za normalnego kebaba z dużą ilością mięsa 6 za rollo i 10 za zestaw... mała reklama, ale no takie ceny... ;o
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #263 dnia: Grudnia 22, 2010, 23:02:30 »
Ja tam nie byłam już 3 lata! Powiem szczerze, ze nawet zapomniałam o tym miejscu ;D  Ale dzięki za informację. Będę musiała się tam przejść- trochę daleko, ale co znaczą kolometry, kiedy celem są KEBABY! ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #264 dnia: Stycznia 23, 2011, 23:05:30 »
Muszę napisać ten post ;D
Tyle się nachwaliłam kebaba ma PCK w tym nowym budynku po hotelu... Teraz na dniach byłam tam po kebaba z fyrtkami i hamburgera... Żenada! Porażka! Mięsa w kebabie trzeba było szukać. Same frytki, a bułka twarda jak nie wiem co!
Miałam taką chęć na tego ich hamburgera i się załamałam, jak rozpakowałam zawartość. Dotychczas kotelt był wielki i gruby, a teraz dostałam jakieś cienkie i małe kółko... Musiałam frytki odgarnąć, żeby dojrzeć kotleta :<
Nie wiem, co się z nimi stało, ale chyba już tak szybko tam nie zjem- jeśłi w ogóle.
Ciekawa jestem, czy tylko mnie się tak zdarzyło czy po prostu zaczęli robić cięcia...
Pozdrawiam wielbicieli kebabów ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Amstafizna

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #265 dnia: Stycznia 24, 2011, 08:53:16 »
Cytat: "Marcin069"
Ten sam Turek ma jeszcze kebaba przy Kindze
zgadza się i tam są smaczne, ja biorac tam kebaba całego nie dam rady zjejść :) niedawno otworzyli kolo "białej" budke, z hot dogami kebabami itp. Kebaba nie jadlam tam ale widzialam ze apetycznie wyglądaja. Skusiłam sie  jedynie na hot doga i smaczny był.:)

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #266 dnia: Stycznia 25, 2011, 19:31:32 »
jak dla mnie i rodzinki to tylko kebab obok kingi , na początku smakował na m ten z PCK po otwarciu ale teraz trzymamy się z dala,ostatnio zamówilismy go na telefon to sie przerazilismy ile tego jest bo w małym to byly sladowe ilosci miesa i frytek za to surówki od groma natomiast pseudo duzy byl ciutke wiekszy, w desperadosie tez jest smaczny ale jednak pod kinga i na mieszka jakos smakuje nam najbardziej,nadmienie jeszcze ze ten na mieszka mam bardzo dobre smazone ziemniaczki .Autenetycznie wole ten pod kinga bo tym sie najem ,moze i jest troszke suchy ale to wystarczy poprosic wieej sosu.Dawniej jadalismy na starych policach ,przy kosciele ale juz jakis czas sie nie da tam za bardzo zjesc.

Odnosnie miesa to kazdy kebab dostaje gotowe mieso w tzw belach nawet ten z kurczak gdyz jest on robiony na podobnej zaszadzie co wieprzowy ale jest rozcwiartowany na mniejsze kawalki inaczej by sie nie dalo zapeklowac takiego kawałka zbitego miesa to takie moje domniemanie ale moge sie mylic. Natomiast prawdziwy kebab robiny jest bodaj z baraniny jak pytalem sie sprzedawcy obok kingi i de facto jest on Kurdem nie Turkiem .

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #267 dnia: Stycznia 25, 2011, 19:56:56 »
Cholercia tak gadacie i gadacie ze musze jeszcze raz obadac tego obok kingi bo kiedys jadlam inie smakowal mi zupelnie... jutro to sprawdze! ;]
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

MorSoMeDzEs85

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #268 dnia: Stycznia 31, 2011, 15:43:22 »
Ja dzisiaj zalosowałem sobie kebab z tej żółtej budki, którą postawili przy "Białej" i mogę śmiało powiedzieć, że gdybym nie jadł go "w biegu" to pewnie i był by smaczny bo ciepły. A tak szybko stracił temperaturę :devil: ale w sumie bardziej na plus. Dobry ostry sos.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #269 dnia: Lutego 08, 2011, 06:51:03 »
A ja bym sobie najchętniej sam przyrządził kebaba. Nawet mamy w Policach producenta pieczywka do tego - http://www.besa.com.pl/ - tylko nie wiem, gdzie te ich chlebki można kupić :(
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.