Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 109298 razy)

MorSoMeDzEs85

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #240 dnia: Września 09, 2010, 07:55:24 »
W "Desperados" mają inne mięcho niż dotychczas. Mi osobiście smakuje. Jest delikatne i idealne do ostrego sosu. Z łagodnym nie polecam. chyba, że Ktoś gustuje w mdłym jedzeniu.

MorSoMeDzEs85

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #241 dnia: Września 09, 2010, 07:57:56 »
Cytat: "KrP"
mięcho u Turka naprawdę jest czasem takie suche jakby nie wiadomo jak długo się tam piekło. Ogółem to kiedyś był lepszy, obecnie bez szału.


Mi się wydaje, że to nie jest już to samo mięcho co na początku. Faktycznie jakieś suche. Osobiście się przkonałem wczoraj.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #242 dnia: Września 09, 2010, 14:57:36 »
U turasa jadłam raz i też podzięuję, nie znoszę mielonki -bleee.
U Maciusia mięso bez smaku? Wolę to niż samą sól z tego nowego bloku koło rynku (jaka to ulica?). Zresztą w Desperados tez jest przesolone jak dla mnie.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #243 dnia: Września 09, 2010, 17:51:26 »
Cytat: "ona"
z tego nowego bloku koło rynku (jaka to ulica?).
PCK ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Orbit

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #244 dnia: Września 09, 2010, 20:47:37 »
Ja widziałem, ze na PCK przywozili im mięso do kebaba już gotowe i zamrożone. Nie polecam jedzenia tych gotowych specjałów bo możne nagle się okazać, że jemy jakiś syf w stylu warszawskim. Byłem na PCK ale więcej przez tą mrożonkę tam nie pójdę!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #245 dnia: Września 09, 2010, 22:09:30 »
I myślisz, że gdzieś indziej jest inaczej? ;] [;
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

martaunia

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #246 dnia: Września 09, 2010, 22:32:53 »
na pck jak na razie najlepsze mięso w Policach. Nie żałują sosów i surówek. Jak dla mnie rewelacja.
A macius to ma takie same kebaby....tylko kolejka mniejsze;-)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #247 dnia: Września 10, 2010, 08:26:01 »
ja natomiast widziałam już kilka razy na PCK, jak pracownice nakładały świeże mięsko z drobiu. tak KrP- wszędzie indziej na zapleczu trzymają żywe zwierzaki, zabijają i dopiero trafia na ruszt, a nie tak jak na PCK- gotowizna. Blee! Obrzydlistwo :rotfl:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #248 dnia: Września 10, 2010, 08:33:55 »
Cytat: "Orbit"
Ja widziałem, ze na PCK przywozili im mięso do kebaba już gotowe i zamrożone.
Chyba konkurencja bo ja tam jem dość często i zawsze widzę świeże mięsko .Nawet hamburgery robią sami pychota .A jestem dość wybredna i byle czego nie jem .A tam zawsze świeże  :chef:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #249 dnia: Września 10, 2010, 10:01:01 »
Constar tez mial swieze mieso. :d

Naiwni troche jestescie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #250 dnia: Września 10, 2010, 10:58:52 »
Cytat: "Storczyk"
Cytat: "Orbit"
Ja widziałem, ze na PCK przywozili im mięso do kebaba już gotowe i zamrożone.
Chyba konkurencja bo ja tam jem dość często i zawsze widzę świeże mięsko .Nawet hamburgery robią sami pychota .A jestem dość wybredna i byle czego nie jem .A tam zawsze świeże  :chef:


Hamburgerów przyznam- nie próbowałam. Ale już chyba niue spróbuje, za bardzo zraziłam się do tego lokalu. Do dziś czuję w ustach te słone, wysuszone skwary co niby miały być mięsem.  Coś okropnego !

elcia378

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #251 dnia: Września 10, 2010, 11:33:27 »
ale  o co wam chodzi jedzenie jak jedzenie w kebabie kazdy sie przesciga zeby u niego bylo naj naj lepsze ,kazdy ma jakis ulubiony ,prubuje z ciekawosci u innych ,mi tam smakuje u ''MACIUSIA ''i mojej rodzinie ,apropo jak sie poprosi dadza wiecej

Klima

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #252 dnia: Września 10, 2010, 22:40:37 »
Kebab tylko przy kindze :)
tzw. Kebab turecki.
Obsluga bardzo dobra a kebaba wielkiego dostajesz. :)

Orbit

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #253 dnia: Września 12, 2010, 08:01:46 »
Cytat: "KrP"
I myślisz, że gdzieś indziej jest inaczej? ;] [;


Nie wiem ale znając życie to wszędzie jest tak samo. Nie ważny klient tylko niskie koszta.

Orbit

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #254 dnia: Września 12, 2010, 08:16:01 »
Cytat: "Storczyk"
Cytat: "Orbit"
Ja widziałem, ze na PCK przywozili im mięso do kebaba już gotowe i zamrożone.
Chyba konkurencja bo ja tam jem dość często i zawsze widzę świeże mięsko .Nawet hamburgery robią sami pychota .A jestem dość wybredna i byle czego nie jem .A tam zawsze świeże  :chef:


Mówię to co widziałem. Mięso było przywiezione takim dużym, białym samochodem, chłodnią.
Każdy je tam gdzie chce, ja po prostu więcej tam nie będę jadł. Na początku pytałem czy robią sami mięso to właścicielka powiedziała mi "tak oczywiście, nie kupujemy gotowego" a tu okazało się zupełnie co innego. Zawiodłem się i tyle. Mogła powiedzieć uczciwie a nie ściemnia byle by parę złotych u niej zostawić.