Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?  (Przeczytany 79408 razy)

josidor

  • Gość
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #120 dnia: Października 03, 2009, 20:48:10 »
Będziemy czekać ,a mnie brakuje sklepu z artykułami dla plastyków i pasmanteryjnego z prawdziwego zdażenia i saklepu z art.dekoracyjnymi (papierowe kwiatki,rafia,sizal,papier czerpany,liście preparowane itp)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #121 dnia: Października 03, 2009, 20:53:33 »
Cytat: "josidor"
saklepu z art.dekoracyjnymi (papierowe kwiatki,rafia,sizal,papier czerpany,liście preparowane itp)
Na Kołłątaja jest ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #122 dnia: Października 04, 2009, 00:11:40 »
Wiecie co powstaje na Wyszyńskiego, blisko sklepu Filip? tam kiedyś było 1001 drobiazgów, później sklep z ciuchami, a teraz widzę remont robią, ktoś się orientuje ?:>

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #123 dnia: Października 04, 2009, 00:23:49 »
będzie to (również wspomniana  tu na forum) sala zabaw dla  dzieci. Widziałam jak malują ściany, musze przyznać, nieźle im wyszło. Stoi tam już jakiś sprzęt. Tylko ciekawe kiedy ściągną napis "kiermasz obuwia" które to obuwie widać sie nie sprzedałó, bo baby wcinały obiad albo gadały sobie, jakoś nie czułam tam miłej atmosfery. ;]

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #124 dnia: Października 06, 2009, 20:13:58 »
Przeniosłem z działu "Sprawy bieżące".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #125 dnia: Października 09, 2009, 16:34:26 »
Co sądzicie o takim sklepie na osiedlu i jego pobliżu, gdzie mozna by było kupić bieliznę(ładną i nie drogą)nieco odbiegającą od tej ryneczkowej , skarpetki, rajstopy, piżamki, dodatkowo fajne portfele i wszystko do włosów naszych maleństw i nie tylko.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #126 dnia: Października 09, 2009, 23:36:28 »
Czyli taki...misz - masz ?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #127 dnia: Października 10, 2009, 01:15:25 »
Cytat: "Luna1111"
Co sądzicie o takim sklepie na osiedlu i jego pobliżu, gdzie mozna by było kupić bieliznę(ładną i nie drogą
Ładna i w dobrym gatunku jest droga bo dobra bawełna kosztuje.A sklepów tego typu pełno z lepszą i gorszą gatunkowo niedawno otwarto na ul.Bankowej przy sklepie na Zamenhofa też a na osiedlu też pełno tego typu sklepów.Ale próbować zawsze można ;D

pSZczółek :D

  • Gość
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 21, 2009, 18:18:11 »
Jak dla mnie brakuje tu clubu, ale takiego z prawdziwego zdarzenia. Minimalnie na poziomie nie wiem.. HeyaClub, czy Baila (taki przykład). Taki co przyciągnie uwagę nawet Szczecinian i w sensownej lokalizacji np centrum polic. Z prawdziwą selekcją wieku i wyglądu(czytaj schludnego a nie dresy). Bez żadnych tam znajomości typu (no bo koles stoi na bramce to jest fajnie). Ale wiem wieem... ktos zapyta "może frytki do tego?". Mam 22lata i to co obserwuje w doczesnych polickich "lokalach" to aż mi ręce opadają. Trzeba śmigać do Szczecina. Marzenia by Szczecin nam zazdrościł ;) Kto jest za taką inicjatywą? :jupi:

[ Dodano: 2009-12-21, 18:24 ]
a jeżeli chodzi o gastronomię czytając w innym temacie, brakuje tu KFC to jest podstawa dla miasta  :chef: już dawno winni by to otworzyć!

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 21, 2009, 21:07:17 »
Ja jestem za McDonalds! Bo same bary kebabowe i pizzerie w Policach. Fajny jest ten pomysł z basenem. Taka Laguna w Policach :thumright:
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline BARTEKK83

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #130 dnia: Stycznia 21, 2010, 10:09:16 »
Witam a co myslicie o agencji ubezpieczeniowej OC, AC NW itd ? zastanawiam sie nad otworzeniem własnie takiej tylko niewiem gdzie myslalem ze na osiedlu chemik . co Wy na to?

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #131 dnia: Stycznia 21, 2010, 11:57:50 »
weź pod uwagę  że przy  ulicy piaskowej 101 (budynek sm odra) jest kilka tego typu agencji


--
jacek

Mamabije

  • Gość
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 15, 2010, 22:51:44 »
Jeśli kogoś stać i ma możliwości niech otworzy lokal gastronomiczny,taki z domowymi obiadami,możliwością rezerwacji stolików+dobór menu na życzenie.Tak,żeby można było zamówić stolik dla X osób na jakiś dzień i zażyczyć sobie konkretnych potraw już przy rezerwacji.I pilnować,żeby kucharze gotowali naprawdę jak w domu.Biznes wcale nie musi być drogi a wiele osób chętnie zjadłoby "w terenie" coś innego niż pizza czy inny tost.I dodać możliwość zamówienia obiadu na wynos (coś dla zabieganych pań,wracających z pracy i chcących nakarmić rodzinę zdrowym,smacznym obiadem).I zdecydowanie nie dopuścić do tego,żeby w lokalu  zalęgły się automaty do gry albo podpici "klienci" czy inne żurki.

WXXXXX

  • Gość
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #133 dnia: Marca 15, 2010, 23:07:46 »
Niestety ale taki biznes jest bardzo drogi , lokal min 250 m 2 ,urządzenie takiego lokalu około 1 miliona ,typu bar szybkiej obsługi .

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Jakiej działalności lub sklepu brakuje w Policach?
« Odpowiedź #134 dnia: Marca 22, 2010, 18:50:35 »
Sklep muzyczny, albo jakieś porządne studio, do którego da się dostać(nie jak w MOKu)