Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?  (Przeczytany 51035 razy)

malwina

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 23, 2010, 08:05:36 »
nooo to niezbyt rozgarniety pomysł :)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 23, 2010, 08:22:44 »
Nie gorszy niż nabijanie sobie postów tak super-konstruktywnymi wypowiedziami Malwino..
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

hipcio10

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 13, 2010, 22:28:48 »
polecam gabinet na basenie MM zawsze robiłam u Martusi i byłam bardzo zadowolona ale Martusia w marcu urodziła dzidzie więc w zastępstwo chodzę do Gosi i także jestem zadowolona:)pozdrawiam

anilewe

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 27, 2010, 14:02:23 »
Ja slyszalam ze jest duza roznica miedzy tipsami zrobionymi u p. Gosi a u p. Marty ( obie salon MM) i zdecydowanie wolalabym isc do Marty. hipcio10 czy wiadomo kiedy p. Marta wraca?

hipcio10

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 28, 2010, 21:15:49 »
z tego co mi wiadomo to Martusia wraca już teraz od maja :)pozdrawiam

malwina

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 29, 2010, 20:33:16 »
zrobiłam zelowanie paznokci u stop własnie u Małgosi namówiła mnie kolezanka na coś takiego , fajnie to wyglada robiłam w połowie kwietnia i nadal ładnie wszystko sie trzyma i swiezo wyglada. Moge polecić . Nawet nie wiedziałm ze tez paznokcie u stop mozna tak zrobic zelem :)

[ Dodano: 2010-04-30, 08:01 ]
moze ktoras z was korzystała z przedłuzania rzes ta nowa metodą ze rzese do rzesy sie przykleja? mam wesele pod koniec maja i chciałabym sobie to zrobic ale niewiem czy pozniej rzesy nie są osłabione? i jak długo sie to trzyma. Bardzo ładnie to na zdjeciach wyglada. jak o takie rzesy sie dba i czy je sie normlanie tuszuje?

daisy81

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 21, 2010, 11:49:00 »
Ja robiłam paznokcie u Pauliny na Rynku! Rewelacja ! Wytrzymałe, sympatyczna dziewczyna. Nie byłam u niej już długo z uwagi na chorobe, ale wrócę. Moje stopki i dłonie wyglądały cudownie - polecam!!!! :jupi:

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 21, 2010, 14:24:35 »
Polecam Lucynę w salonie Anetta koło Kościoła. Trzeba oczywiście się zapisać i to oczywiście jak najwcześniej.
Zrobione przez nią tipsy długo się trzymają.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

mysia

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 19, 2010, 19:29:51 »
gabinet Diamond Nails na starym rynku kolo kosciola od ktorej do ktorej czynny????

TADA

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 15, 2010, 23:53:25 »
a ja polecę Panią Iwonkę na Armii Krajowej :) niedrogo i super się  trzymają - zawsze dobrze doradzi :)

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 16, 2010, 10:53:06 »
Cytat: "TADA"
a ja polecę Panią Iwonkę na Armii Krajowej :) niedrogo i super się  trzymają - zawsze dobrze doradzi :)

Jeżeli ktoś ma numer tel. do tej pani,to proszę podać!

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 16, 2010, 12:01:31 »
A co nie mogę?  :devil:

Amanda

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 19, 2010, 22:35:40 »
Witam Panie jestem tutaj nowa;)czytałam wszystkie posty i muszę powiedzieć,ze nie korzystałam z usług żadnej Pani Manikiurzystki tu wymienionej,jednak korzystam z usług Pani Małgosi-Fryzjerki na przyjaźni 29/31a tj. w wieżowcu i poleciła mi swoją kosmetyczkę,umówiłam się na tipsy w sobotę zobaczymy co z tego wyjdzie bo nikt nie pisał o tej Pani. Także do soboty ;) pozdrawiam

Studio Urody

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 20, 2010, 23:46:35 »
[urocza reklamcia..]

Amanda

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 21, 2010, 18:20:42 »
Witam Panie,jak pisałam we wcześniejszym poście,że idę na pazurki do wieżowca na przyjaźni,to jestem juz po wizycie i muszę powiedzieć,ze jestem suuuuper zadowolona!!! Pani b.miła doradziła mi i zdecydowałam się na różowy frencz z brokatem i białymi wywijasami oraz cyrkoniami,pani Helena zrobiła mi nawet zdjęcie  i spytała czy moze umieścić na stronie salonu na Naszej-klasie,także zapraszam do obejzenia i mogę śmiało powoedzieć,ze ten salon jest godny polecenia.Pzd