Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?  (Przeczytany 50825 razy)

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 24, 2009, 21:12:47 »
Pikuś, różnie z tym bywa. Opisana przez Ciebie Patrycja robiła mi kiedyś pielęgnację pięt, skaleczyła mnie żyletką w piętę a starty naskórek odrósł podwójnie w szybkim tempie. Żel na paznokciach u nóg też jakoś szybko odprysł. Tak więc, ja nie byłam zadowolona z jej usług. Może manicure robi faktycznie profesjonalnie.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

pikuś

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 25, 2009, 11:43:38 »
Może zrobiła to specjalnie, gdyż byłaś nieprzyjemną klientką i nie chciała więcej obsługiwać? Bo ja często do niej chodzę i moi znajomi także i nic podobnego się nie wydarzyło. Wręcz jestem zadowolona z każdej usługi jakie ona wykonuje, czy są to manicure,pedicure. :rotfl:

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 25, 2009, 17:54:05 »
Byłam bardzo przyjemną klientką, Pikuś, myśl sobie co chcesz. Pewnie, że zrobiła to niechcący ale profesjonalnej manikiurzystce takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Zresztą żyletka odeszła dawno do lamusa...
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

pikuś

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 25, 2009, 19:34:10 »
Ok to jest Twoje zdanie, moje jest inne i nie będziemy się licytować.Pozdrawiam.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 25, 2009, 20:34:23 »
pikuś, jeżeli faktycznie byłaby nieprzyjemną klientką, to możnaby ją skasować 200% (z pewnościa nie wróciłaby już więcej),a nie okaleczać! Przecież Agnes mogła zostać zarażona jakąś chorobą! Pani, która wykonywała zabieg z pewnością nie powinna mianować się "profesjonalistką", IMO.

pikuś

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 25, 2009, 21:35:21 »
O ile mi wiadomo żyletki w takim sprzęcie się wymienia.Więc chyba nie dała sobie  zrobić tego zabiegu używaną. Temat został rozstrzygnięty, Agnes 1976 pisała,że to niechcący,a każdemu może zdarzyć się wypadek przy pracy.Ja zawsze jestem u Patrycji obsługiwana profesjonalnie i nic takiego nigdy nie miało miejsca. Więc ciężko było uwierzyć.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 26, 2009, 09:56:32 »
Cytat: "pikuś"
O ile mi wiadomo żyletki w takim sprzęcie się wymienia.


Sprzęt nazywa się Omega i powoduje podwójnie szybkie narastanie naskórka na piętach.
Zdecydowanie lepszy sposób to pedicure medyczny robiony szybkoobrotową frezarką.
Nie skaleczy. Zamyka naskórek i wszelkie pęknięcia. Nie powoduje przyspieszonego narastania naskórka, jak wówczas gdy jest po prostu ścięty.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

karolina

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 26, 2009, 12:02:36 »
Cytat: "pikuś"
Jeżeli chodzi o manicure to na ul.Wojska polskiego (Stary rynek) w salonie fryzjerskim  tj. ostatni lokal w rzędzie(trzeci od warzywniaka u Orzecha), manicurzystka Patrycja robi świetne i długo trzymające się tipsy.Jest najlepsza,a wiem co pisze, w Policach każdy salon z manicure odwiedziłam i nie byłam zadowolona jak z jej usług.


no ja niestety nie polecam pani patrycji. robiłamu niej paznokcie jak i brwi + henna. to było najgorsze wykonie jakie tylko można było zrobić. Henna masakra niedość ze za mocna -zaznaczyąłm ze me brwi szybko łapią kolor p. patrycja powiedziąła ze ona sie zna i wie ile czasu potrzeba- paznokcie zachodziły powietrzem kilka dni po ich założeniu. Polecono mi zakład na pisakowej p. anie i monike. poszłam poprawiłą mi to ta młoda dziewczyna nieiwem jak sie nazywa czy ania czy monika. jestem zadowolona. teraz dziewczyny się przeniosły koło ronda tam gdzie oswietlenie było. super jest. polecam

Aneczka

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 02, 2009, 19:38:54 »
Ja polecam dziewczynę z Salonu Fryzjerskiego AGA na Starych Policach przy ul. Wojska Polskiego (salon znajduje się tuż za pralnią, Orzechem i Odzieżą Używaną). Pracują tam dwie przesympatyczne Panie: Pani Paulina-manicurzystka i Agnieszka-fryzjerka. Korzystam z usług Pani Pauliny i jestem naprawdę zadowolona. Dziewczyna jest bardzo staranna, dokładna i ma przepiękne wzory. Poza tym zawsze potrafi doradzić coś ciekawego. Jest niedroga i naprawdę pazurki bardzo ładnie się trzymają. Pani Agnieszka z kolei potrafi tak zmienić człowieka że od razu jest 10 lat mniej. Przy tym salonik jest bardzo przytulny; zawsze kawka, herbatka i miła atmosfera. POLECAM GORĄCO! Podaje przy okazji numer do p. Pauliny 661 846 162

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 23, 2010, 20:32:24 »
Polecam Lucynę w salonie Anetta.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

perkisowa

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 11, 2010, 12:55:39 »
Witam.
Jestem tu nowa, ale przeczytałam Wasze cenne dla mnie wypowiedzi i postanowiłam zapisać się do p.Małgosi na basenie, salon MM.  Poszłam się dowiedzieć kiedy mogę przyjść. Pani Małgosia to rzeczywiście bardzo miła dziewczyna, obejrzała moje ogryzki i powiedziała że mam już nie obgryzać bo nie będzie do czego tipsa przykleić. Ogólnie mam wizytę 23.03 na 11.30. Jak już będzie po wszystkim, zrobię zdjęcie moich pazurków i opiszę wizytę, żebyście miały świeże wieści, heheheh

Pozdrawiam :safe:

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 11, 2010, 14:38:59 »
perkisowa, tak odległy termin dlatego że tak chciałaś, czy po prostu takie są?
pozdrawiam :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

ozuzka2008

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 11, 2010, 14:42:37 »
Ja robię tipsy u Iwonki z Armii Krajowej. Paznokcie wyglądają super, nic nie odchodzi, nie zapowietrza się. Mam zrobioy french. Płacę 50zł za wizytę. Jest miło, herbatka, ciasteczka. Ostatnio połamałam tipsa jak zapinałam dziecko w foteliku, Iwonka zrobiła i nic za to nie wzięła. Na pewno nie przeniosę się nigdzie indziej. Polecam rączki moje wyglądają ślicznie.

perkisowa

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 12, 2010, 09:54:49 »
Caarola, chciałam na ten dzień, ponieważ u mnie akurat to dzień wypłaty, heheheh:) ale dziewczyna powiedziała, że można wcześniej. Nie ma długich terminów. Poza tym zdziwiło mnie bardzo, że robienie pierwszych pazurków trwać będzie ok. 1,5 godzinki, nie uważacie że to troche krótko? Kiedyś robiłam u Darii na starych Policach i robiła mi ponad 3 godziny. Nie wiem, z czego to wynika....

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 12, 2010, 15:43:37 »
perkisowa, to daj koniecznie znać jak wyszły i jak z trwałością, bo ja jak zakładałam pierwszy raz, u p. Iwony (jeszcze wtedy na Grzybowej) to też musiałam odsiedzieć 3h, ale warto było bo pazurki betonowe-niezniszczalne, a później skuszona ceną poszłam gdzie indziej (nie powiem gdzie bo nie chce robić antyreklamy:)) i trwało połowę krócej, ale i jakość połowę gorsza :([/b]
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...