Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?  (Przeczytany 50822 razy)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 21, 2010, 21:16:02 »
Też reklama ale nie aż tak bezczelna...
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Amanda

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 22, 2010, 10:35:31 »
Witam,to nie reklama tylko moja opinia,w końcu po to jest forum,ale widzę,że bez sensu jest co kolwiek na nim pisać skoro pewne osoby mogą się wypowiedzieć a pewne nie. Nie potrzebnie w takim razie zostały zamieszczone takie tematy.Pzd

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 22, 2010, 11:45:32 »
Co innego gdy wypowiadają się osoby które aktywnie uczestniczą w innych tematach, a co innego gdy nowicjusz zakłada konto by zrobić reklamę i znika. Jest zupełnie niewiarygodny. Rozumiesz różnicę?
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Amanda

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 22, 2010, 18:17:51 »
rozumiem ale nie znikłam,więc??reklama czy szczera opinia??po za tym nie tylko na temacie o paznokciach się wypowiedziałam

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 22, 2010, 18:21:21 »
Nie widziałam tu żadnej opinii (chyba, że przeoczyłam) nt. Anety z Prestige.
Może któraś z Pań podzieli się opinią jeśli korzystała z jej usług.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Amanda

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 22, 2010, 18:36:35 »
rozumiem ale nie znikłam,więc??reklama czy szczera opinia??po za tym nie tylko na temacie o paznokciach się wypowiedziałam

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 22, 2010, 19:04:07 »
W momencie kiedy udzielałam Ci odpowiedzi, miałaś na koncie 4 posty, wszystkie w tematach paznokci. Więc reklama.
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Amanda

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 22, 2010, 19:13:28 »
Myśl sobie co chcesz,jest mi to zupełnie obojętne

[ Dodano: 2010-08-22, 19:16 ]
W takim razie wszystkie posty to reklamy bo każdy kogoś poleca czyli-reklamuje

[ Dodano: 2010-08-22, 19:19 ]
Nika aneta na n-k ma zdęcia swoich prac poszukaj i przejrzyj i wtedy sama stwierdzisz czy warto

Rybcia23

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 23, 2010, 22:56:52 »
Witam wszytkie panie. Jestem nowa na forum jest to moj pierwszy post ale nie bede nic reklamować :P sama robie pazurki w salonie i widzę ze dziewczyny mnie polecały za co bardzo dziękuję jednak z uwagi na reklamę( czy żeby sie sama nie reklamować ) nie bedę podawać imienia i nazwiska. Chciałam się wypowiedzieć co do cen pazurkow u nas w policach bo jeśli chodzi o szczecin to ceny sa po wyzej 100 zł Jesli chodzi o salony u nas w policach 90 zł za pelne, zrobione fachowo paznokcie z ozdobami uważam ze wcale nie są drogo a to dlaczego?
po pierwsze drogie klientki zawsze macie pewnośc ze jesli cos sie stanie profesjonalna stylistka paznokci zawsze uzna wam reklamacje a pseudostylistka z domu..może poprostu Was olać nie odbierając telefonów..
po 2 płacicie za profesjonalne kosmetyki ktore są uzywane do robienia paznokci a nie żele czy akryle ,,no name" z allegro za 15 zł ktore ,,Bóg wie" co robia z Waszą płytką.. po 3 płacicie także za jej umiejętnośc która nabyła podczas profesjonalnych szkoleń i warsztatów tak aby wasze paznokcie za kazdy razem były zrobione profesjonalnie pieknie i inaczej. Niejednokrotnie przychodziły do mnie klientki ktore wracały od dziewczyn ktore robiły w domu.. za 30 czy 40 zł.. żeby ratować ich paznokcie. skutkiem czego były grzybice( brak higieny i dezynfekcji) trudne do wyleczenia UWIERZCIE!! poprzepiłowane płytki rownież trwałe kalectwo jesli przepilowana zostaje płytka i uszkodzony macierz paznokcia. Nie wspomne juz po mega popiłowanych skórkach gdzie przez dobre kilka dni nie mozna rąk włożyć do wody.. to robia własnie dziewczymy za te tanie paznokcie .Nie wspomne juz o tym że często te paznokcie są zle zbudowane i wszystko to przykryte gruba warstwą brokatów i swiecących hologramów aby odwrocic uwagę od tego że paznokcie są krzywe... żel zle polozony.. i źle zbudowany i dlatego tez czesto sie lamia pazurki..
Warto??? nie sądze. i jeśli chodzi o te 90 zł to płaci sie raz na jakis czas bo potem przychodzi sie juz na tanszą odnowę u mnie klientki robia paznokcie raz na rok a przez pozostałe 11 miesięcy robia odnowę bo nie mam zamiaru niszczyc komus paznokci skoro dobrze sie trzymają a robiąc u kogos w domu placicie przeważnie 40 zł bo przy kolejnej odnowie trzeba zrobić nowe panzokcie bo z wczesniejszych nic nie zostało.. owszem w domu tez dziewczyny robią niektore dobrze i są to talenty ale robiąc u kogos w domu DROGIE KLIENTKI proście zawsze o certyfikat!!!! i to orginalny nie kupiony z allegro..(http://allegro.pl/item1149354700_kurs_tipsy_paznokcie_certyfikat_akryl_i_zel_uv.html) :) i to tyle co mialam do powiedzenia mam nadzieje ze teraz bedzie wiadomo co i dlaczego tak drogo :) pozdrawiam serdecznie

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 24, 2010, 09:29:25 »
A tu muszę się zgodzić.
Moja siostra pozwoliła sobie na takie szaleństwo za 40 zł u laski, która kupiła sobie sprzęt w markecie  :crazy:
Tu akurat ryzyko się nie opłaca bo można nieodwracalnie uszkodzić płytkę paznokcia.
Nie mniej jednak w salonach tez nie jest wcale tak kolorowo.
Panie, które robią paznokcie nie wystawiają paragonów co utrudnia reklamacje.
Może jeśli przyjdzie z nią stała klientka to nie ma problemu ale jeśli ktoś zdążył być tylko raz też można go olać.
Najwyżej nie przyjdzie i już.
Terminy zwykle są napięte a komuś na poprawce zależy jak najszybciej.
I tu znów moja siostra.
Właśnie ona miała taki przykład w jednym z polickich salonów.
Musiałam tam pójść i zrobić niezłą awanturę aby Pani oddała jej pieniądze bo bała się dać jej swoje paznokcie raz jeszcze.
Te domowe za 40 już wyglądały lepiej, nie wiem skąd ta Pani się tam wzięła.
To co mnie osobiście razi to higiena.
W salonie, w którym ja robiłam paznokcie (wszystko z nimi ok) z higieną nie było jak należy.
Ten sam pilnik, cążki itd.
Dopiero jak zwróciłam uwagę zrobiono to na moich oczach i tak być powinno.
Chcę mieć pewność i komfort psychiczny również, że wszystko jest ok

[ Dodano: 2010-08-24, 09:32 ]
Widzisz ja maluję ludzi właśnie w domach bo nie mam czasu zbyt aktywnie udzielać się zawodowo przez wzgląd na wychowywanie dziecka.
Dla każdego mam nowy aplikator, czysty zdezynfekowany pędzel a nawet cień itd.
dziwi mnie kiedy w salonach dumnie wiszą certyfikaty a pani olewa zasady higieny bo czas goni, czy tez ufa, że stałe klientki są w pełni zdrowia.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 24, 2010, 17:22:14 »
Cytat: "Rybcia23"
Chciałam się wypowiedzieć co do cen pazurkow u nas w policach bo jeśli chodzi o szczecin to ceny sa po wyzej 100 zł Jesli chodzi o salony u nas w policach 90 zł za pelne, zrobione fachowo paznokcie z ozdobami uważam ze wcale nie są drogo a to dlaczego?


Zgadzam się ale połowicznie :) ja od czerwca robię u jednej z polickich manikiurzystek i płacę 65-70 zł, zawsze z ozdobami, ładne i MEGA WYTRZYMAŁE (ostatnie nosiłam 6 tyg, bez najmniejszych problemów poza odrostem). Kiedyś dłubałam sama dla siebie, ale nie były tak wytrzymałe i efektowne :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 13, 2017, 14:58:09 »
Hej dziewczyny, post trochę się postarzal więc ponawiam pytanie, kogo polecacie naa paznokcie żelowe ? Nie chce grubej płytki ani krzywych tipsów więc proszę o sprawdzone salony, dziękuję :)

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 13, 2017, 15:22:08 »
Pani Dana Ejsmont z Looka kolo ryneczku. Polecam!