Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?  (Przeczytany 51053 razy)

karolina

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 13, 2010, 00:36:23 »
ja też polecam monikę  
miła i sympatyczna obsługa oraz profesjonalnie wykonana robota:)

dziewczyny przeniosy sie teraz z piaskowej na pilsudskiego kolo ronda ( tam gdzie auto sukces)
polecam

perkisowa

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 15, 2010, 09:12:31 »
O kurcze!
 To teraz nie wiem, czy te 1,5 godzinki to nie za mało. Trochę ostatnio poczytałam o metodzie robienia tipsów żelowych i mniej więcej wiem, jaka jest procedura. Więc będę jej wnikliwie na rączki patrzyła, żeby mi czegoś nie sknociła. Nie chciałabym wracać do niej za dwa dni z zapowietrzonymi pazurkami. Ale spoko, moja sąsiadka idzie do niej jutro na 15.00 więc zobaczymy ile czasu jej będzie robić i jak wyjdą.
Poza tym mam już :*  wymyślony wzorek, wczoraj razem z moim narzeczonym oglądaliśmy zworki na necie i upatrzyliśmy wspólnie ten sam. Ale nie zdradzę nic więcej...:0 zrobię zdjęcie po założeniu i się pochwalę, musicie jeszcze tydzień wytrzymać.


Buziaczki :*

[ Dodano: 2010-03-15, 09:13 ]
napisałam zworki zamiast wzorki....hehe

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 15, 2010, 20:32:21 »
"Daria ze starych Polic"-tak zrobi pazury że w kamieniołomach można nimi tyrać,nie ma prawa odpaść,robi super dokładnie,widać że to lubi i się przykłada,naprawde polecam.Bywałam tez u Moniki (teraz przy rondzie)               ale jeszcze w poprzednim salone,zrezygnowałam bo miałam nie po drodze,za daleko.Ale zawsze byłam zadowolon.Również polecam.

Niepochlebnych opini nie wystawiam :lol2:

anilewe

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 16, 2010, 09:22:28 »
Rowniez slyszalam dobra opinie o salonie na basenie mm, ale chcialabym isc do p. Marty, mozna prosic jakies namiary? czy dlugo sie czeka?

perkisowa

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 16, 2010, 09:29:13 »
Wiem,że daria robi porządne tipsy. to moja dobra znajoma, robiła mi kiedyś pazurki, ale jak dla mnie 90 zł to trochę z dużo...jakość pierwsza klasa. Dlatego zdecydowałam się na nieco tańszą wersję u p. Małgosi na basenie ( salon MM).
Anilewe już podaje Ci numery tel:
Małgorzata (609-236-733), Marta ( 507-040-526)

Mam nadzieje, że nie będziesz musiała długo czekać, ja się zapisałam trochę wcześniej, ale moja sąsiadka poszła w zeszły czwartek i ma termin na dziś na 15.00, więc chyba nie jest tak źle. A masz już wybrany wzorek? Ja już tydzień nie obgryzam pazurków, bo mam krótką płytkę i musiałam trochę zapuścić, żeby było do czego tipsy przyczepić, hehehehe. Poza tym, docelowo chcę żelować naturalną płytkę, jeśli będzie to możliwe wogule

Buziaczki.

[ Dodano: 2010-03-16, 09:31 ]
Zgadzam się, że Daria to w tej chwili najlepsza manikiurzystka w Policach, jest świetna w tym co robi i bardzo miło się z  nią rozmawia. Nie wiem, jak inne panie, ale mam nadzieję że się w poniedziałek nie zawiodę u p. Małgosi.

anilewe

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 16, 2010, 11:07:11 »
Niesety nie moge sie dodzwonic do p. Marty, sprobuje u Darii, skoro jest taka zachwalana, dam znac, pzdr

perkisowa

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 16, 2010, 13:23:50 »
Szkoda, a próbowalaś do p. Małgosi? ja byłam osobiście na basenie i się zapisałam. Daria jest bardzo dobra, nie znam nikogo, kto mógłby o niej coś złego powiedzieć. Tylko, że bardzo się ceni....90 zł to trochę dużo jak na Police. Ale skoro są klientki, które mogą sobie na ten luksus pozwolić, to spoko.

Daj znać na kiedy masz termin. Pozdrawiam:)

[ Dodano: 2010-03-18, 11:27 ]
witam.
Wiecie co? moja sąsiadka poszła wczoraj na basen do salonu MM na tipsy. Pani manikiurzystka zrobila jej paznokcie w 1,5 godziny i niestety widać pośpiech....paznokcie mają krzywego frencha i widać bardzo wyraźnie miejsce przyklejenia tipsa, bardzo wyraźnie się odznacza, chyba wogule nie użyła kamuflarza. Skasowała 70 zł. Ja rezygnuję....

[ Dodano: 2010-03-18, 11:33 ]
Cytat: "ozuzka2008"
Ja robię tipsy u Iwonki z Armii Krajowej. Paznokcie wyglądają super, nic nie odchodzi, nie zapowietrza się. Mam zrobioy french. Płacę 50zł za wizytę. Jest miło, herbatka, ciasteczka. Ostatnio połamałam tipsa jak zapinałam dziecko w foteliku, Iwonka zrobiła i nic za to nie wzięła. Na pewno nie przeniosę się nigdzie indziej. Polecam rączki moje wyglądają ślicznie.


 A mogłabyś napisać numer telefonu do p. Iwonki? Chetnie bym ją sprawdziła, tym bardziej że niedaleko mieszkam i cena bardzo przystępna.

malwina

  • Gość
tanie tipsy
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 18, 2010, 22:30:06 »
czytam tez posty odnosnie tipsów salonów jest naprawde duzo w policach ceny tez są równe ja w zyciu bym nie dała za tipsy 90 zł - perkisowa - skoro to twoja koleznanka to czemu bierze od ciebie takie pieniadze ? jezeli zalezy ci na tanich tipsach to ja mam namiary na dziewczyne co robi tipsy w domu robi dłuzej ale tez dokładnie posiedzisz troche jak masz czas i ma tipsy z białym frenchem gotowe bedziewssz miała idelanie jak pod linijke. Zapłacisz u niej 40 zł bedą sie trzymały . Zal mi tylko tej Pauliny co ją tak tu obsmarowałyscie na tej stronie -  ale to pewnie konkurencja napisała :):):)

perkisowa

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 19, 2010, 10:13:40 »
witaj Malwinko.
Moja znajoma, która robiła mi tipsy za 90 zł, niestety nikomu nie daje zniżki, ponieważ uważa się za profesjonalistkę i ponoc pracuje na najlepszych tipsach.Ma też wypasiony salon, co pewnie tez ma znaczenie przy cenie paznokci. Nie wiem, jak to jest ze stałymi klientkami, które już długo do niej chodzą. Bardzo chetnie wezme od Ciebie namiar na ta znajomą, co robi za 40 zł, nie wiesz ile czasu trzeba jej poświęcić? Poza tym, napisz mi do niej nr telefonu to zadzwonie i sie jakoś umówimy....

Bardzo Ci dziękuję, że sie odezwałaś...czekam na info.

Pozdrawiam

anilewe

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 19, 2010, 13:25:12 »
Perkisowa moglabys napisac u kogo na basenie sasiadka zrobila tipsy?

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 19, 2010, 15:32:58 »
Perkisowa, przez chwilę miałam nadzieję że może mają tam super-frezarkę i dlatego czas jest tak skrócony.. ale jednak nie ;/
Ja sobie robię sama, raz na 3 tygodnie i mam spokój :D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

malwina

  • Gość
paznurki
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 19, 2010, 19:24:51 »
zapytam sie kolezanki czy moge podac jej numer bo ona robi te paznokcie na czarno w domu nie ma zadnej działalnosci  dlatego taka cena - a ceny w salonach są inne drozej wiadomo bo płaca za czynsz i zusy jakosciowo praca penie sie nie rózni niczym moze ktos na forum sam sobie robi pazurki to my bedziemy pierwszymi klientami. Niestety wszystko drozeje tylko nasze pensje stoją w miejscu Wiadomo kazdemu co innego sie podoba na pazurach ja bym nigdy sobie takich sztyletów nie zrobiła bo są wstretne brrrrr

perkisowa

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 22, 2010, 08:05:59 »
Malwina, nie ma sprawy, czekam na numer telefonu. Mnie zależy tylko na dobrych, trzymających się paznokciach, cała reszta nie ma znaczenia.

Anilewe, moja sąsiadka robiła u Małgosi z basenu, naprawdę wyszły nieciekawie, powiem tak, wyglądają jak tandetne pazury z kiosku za 5 zł i w dodatku nieumiejętnie przyklejone. Ale to moja ocena, cóż widziałam już wiele osób, które noszą tipsy i te niestety są najgorsze.

[ Dodano: 2010-03-22, 09:09 ]
Caarola a może bys mi zrobiła tipsiki? próbowałaś juz kiedyś komuś robić? Daj znać, czy byś chciała i ile by to u Ciebie kosztowało... Buziaki ;D

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 22, 2010, 12:13:06 »
Pewnie że robiłam, zawsze możemy spróbować :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

perkisowa

  • Gość
Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 22, 2010, 13:37:22 »
Caarola, daj mi do siebie numer telefonu, to sie odezwe i sie dogadamy. Mój numer: 518-390-304, mam na imie Ewa.
Ja chcialabym coś delikatnego, z frenchem i może jakąś małą ozdóbką na serdecznym palcu, krótkie tipsy bo mam małe dziecko i nie chcę go podrapać.

daj znać na tel. Pozdrawiam