Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pełnomocnik Burmistrza  (Przeczytany 29352 razy)

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #30 dnia: Października 21, 2008, 09:00:18 »
Warto zauważyć, że jeden Dominik w Policach nie mieszka :) Osoba, o której Pan wspomina to nie ja :)


Pozdrawiam

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #31 dnia: Października 21, 2008, 13:25:20 »
Cytat: "piotrus^"
Panie Yak.... Jesli dla Pana grozenie sądem jest zabawa

A ja mam nadzieję, że nie tylko zabawą. I że będzie mu się chciało nauczyć paru anonimowych odważniaków, że wolność słowa to nie jest prawo do bezkarnego obrzucania łajnem. Bo tylko w tym wątku naliczyłem przynajmniej trzech takich, którym się właśnie tak wydaje.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

piotrus^

  • Gość
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #32 dnia: Października 23, 2008, 01:02:59 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "piotrus^"
Panie Yak.... Jesli dla Pana grozenie sądem jest zabawa

A ja mam nadzieję, że nie tylko zabawą. I że będzie mu się chciało nauczyć paru anonimowych odważniaków, że wolność słowa to nie jest prawo do bezkarnego obrzucania łajnem. Bo tylko w tym wątku naliczyłem przynajmniej trzech takich, którym się właśnie tak wydaje.


Wykidajło wymien prosze:)
Wystarcza nicki.... nie wszyscy tutaj sa osobami publicznymi;)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #33 dnia: Października 23, 2008, 21:42:55 »
Cytat: "piotrus^"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "piotrus^"
Panie Yak.... Jesli dla Pana grozenie sądem jest zabawa

A ja mam nadzieję, że nie tylko zabawą. I że będzie mu się chciało nauczyć paru anonimowych odważniaków, że wolność słowa to nie jest prawo do bezkarnego obrzucania łajnem. Bo tylko w tym wątku naliczyłem przynajmniej trzech takich, którym się właśnie tak wydaje.


Wykidajło wymien prosze:)

Łapiesz się do tej trójki.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #34 dnia: Października 24, 2008, 22:56:07 »
Witam widzę że kilka osób myśli tak jak ja że stołek w gminie dla p.Kłysa to troszeczkę jawna kpina z mieszkańców gminy Police.

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 05, 2009, 09:09:13 »
W budżecie na 2009 zapisana jest kwota ok. 120 tys. zł na wynagrodzenia w dziale "Kultura i ochrona dziedzictwa narodowego". Czy ta kwota w całości przypisana jest osobie pełnomocnika burmistrza ds. zabytków?

Jeszcze jedno - w BIPie Gminy Police nie istnieje nikt taki, jak pełnomocnik ds. zabytków, czy też wprost imiennie J.A. Kłys. W serwisie gminnym też taka osoba nie funkcjonuje, nie ma żadnej informacji. Na jakiej więc podstawie to stanowisko funkcjonuje w Gminie Police? Czy została podjęta w tej sprawie jakaś konkretna decyzja, uchwała? Czym się zajmuje ta osoba? Jakie ma zadania?

ufo

  • Gość
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 22, 2009, 00:03:26 »
Wykasowano dostęp do tematu dot. Magazynu Polickiego, okazuje się, że podobny już dawno był założony i dotyczył Pana Pełnomocnika YAK. Jestem nowym, foromowiczem dlatego dopiero teraz dotarłem do starego tematu. Warto przypomnieć o pewnych zagadnieniach dotyczących Pana Pełnomocnika. Mam nadzieję, że administracja tym razem nie zamknie tematu.

[ Dodano: 2009-12-22, 00:38 ]
Mam następne skromne pytanie. Panie YAK co Pan zrobił z kwotą 7 tys. zł nigdzie nie mogę otrzymać informacji. Dotyczy klasztoru Augustiańskiego w Jasienicy. Co Pan zrobił za tą kwotę, proszę napisać. Co z resztą pieniędzy 200 tys.zł. przecież kwota nie rozpłynęła się. Efektu żadnego nie widać, przynajmniej ja tak widzę. Przypomnę,
Pani Jaźwińska w Protokóle Nr XIV/07 z sesji Rady Miejskiej w Policach z dnia 25 września 2007 roku zadała pytanie : Chciałabym też zapytać a propos klasztoru Augustiańskiego: zostały zaplanowane w budżecie pieniądze – 200 tys. zł, z tego jak mnie poinformował pan Burmistrz część pieniążków (ja w tej chwili już nie pamiętam dokładnie) ok. 4 tys. zł wydatkowano na uporządkowanie terenu,  ponad 7 tys. zł na wynagrodzenie dla pana pełnomocnika. Chciałabym się zapytać jak zostanie spożytkowana i czy zostanie spożytkowana pozostała kwota z tych 200 tys. zł? Może korzystając z okazji, że jest pan Pełnomocnik na Sali - nie wiem czy jest dysponentem tych środków – czy są jakieś plany odnośnie klasztoru w tym roku?
Pytanie było w 2007 roku czy skromny podatnik może otrzymać odpowiedź w 2009 roku, chyba już wiadomo, na co poszła kasa?

Offline jakub_m

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 26, 2009, 23:02:29 »
Wszystkich zainteresowanych pragnę poinformować, że wciąż aktualne jest ogłoszenie obecne na gminnym BIPie, o naborze na stanowisko inspektora ds. zabytków i dziedzictwa kulturowego:

http://www.bip.police.pl/?cid=181&bip_id=2735

Niezbędnym wymaganiom stawianym w specyfikacji stanowiska sprostać mogłoby wielu, nic prostszego, jak tylko złożyć aplikację.

piotrus^

  • Gość
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 26, 2009, 23:50:51 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "piotrus^"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "piotrus^"
Panie Yak.... Jesli dla Pana grozenie sądem jest zabawa

A ja mam nadzieję, że nie tylko zabawą. I że będzie mu się chciało nauczyć paru anonimowych odważniaków, że wolność słowa to nie jest prawo do bezkarnego obrzucania łajnem. Bo tylko w tym wątku naliczyłem przynajmniej trzech takich, którym się właśnie tak wydaje.


Wykidajło wymien prosze:)

Łapiesz się do tej trójki.

jesli juz stary topic zostal odkopany...

Znajdz mi chociaz jeden maly paagraf pod ktory za to podlegam......... jesli nie potrafisz to zamilcz na wieki...

Sorry za odgrzebywanie ale widocznie przegapilem ten post.... ale [wulgaryzm] mnie jak ktos pisze tylko po to zeby pisac

ufo

  • Gość
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 27, 2009, 20:21:23 »
Podejrzewam, że inspektorem zostanie obecny pełnomocnik yak. Przecież od razu widać, że jest to sztuczny etat za dobre pieniądze. Widocznie pełnomocnik nie może rozliczyć się z dotychczasowej pracy a więc trzeba zrobić mu nowe stanowisko, może akurat będzie cicho. Mylę się panie yak?

Offline jakub_m

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 28, 2009, 13:53:18 »
To jest hipoteza, bynajmniej jeśli nikt inny nie stawi się do konkursu, tego rodzaju wątpliwości będą już mniej podstawne.

Swoją drogą ciekawi mnie, co kryje się pod hasłem biegłych umiejętności informatycznych. Tzn. w ilu językach kandydat na stanowisko powinien umieć programować, aby spełnić ów wymóg?  :jupi:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 28, 2009, 14:02:30 »
Cytat: "jakub_m"
To jest hipoteza, bynajmniej jeśli nikt inny nie stawi się do konkursu, tego rodzaju wątpliwości będą już mniej podstawne.

Swoją drogą ciekawi mnie, co kryje się pod hasłem biegłych umiejętności informatycznych. Tzn. w ilu językach kandydat na stanowisko powinien umieć programować, aby spełnić ów wymóg?  :jupi:


Pewnie chodzi o znajomość "podwójnego kliku" [:

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 28, 2009, 14:07:27 »
Cytat: "jakub_m"
To jest hipoteza, bynajmniej jeśli nikt inny nie stawi się do konkursu, tego rodzaju wątpliwości będą już mniej podstawne.:jupi:


z tego co wiem to się stawił ;)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 28, 2009, 18:09:49 »
Cytat: "piotrus^"
Cytat: "Wykidajło"

Łapiesz się do tej trójki.

jesli juz stary topic zostal odkopany...

Znajdz mi chociaz jeden maly paagraf pod ktory za to podlegam.........

Skoro uznałem, że należysz do gostków, którym się wydaje, że wolność słowa to prawo do bezkarnego obrzucania łajnem, to na pewno miałem podstawy. Po kilkunastu miesiącach już ich nie pamiętam, a grzebać w starych postach mi się nie chce.
Co do paragrafów - sam sobie poszukaj. Kodeks karny możesz znaleźć w sieci albo w jakiejś bibliotece. Sugeruję rozdział XXVII.

Cytuj (zaznaczone)
Sorry za odgrzebywanie ale widocznie przegapilem ten post.... ale [wulgaryzm] mnie jak ktos pisze tylko po to zeby pisac

To nie pisz. Będziesz miał mniej powodów do podwyższania sobie ciśnienia.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 29, 2009, 19:24:24 »
Cytat: "ufo"
Podejrzewam, że inspektorem zostanie obecny pełnomocnik yak. Przecież od razu widać, że jest to sztuczny etat za dobre pieniądze. Widocznie pełnomocnik nie może rozliczyć się z dotychczasowej pracy a więc trzeba zrobić mu nowe stanowisko, może akurat będzie cicho. Mylę się panie yak?

Strasznie się dziecinnie myślący mylisz.Poczytaj sobie znowelizowaną ustawę o pracownikach samorządowych.YAK zgodnie z w/w ustawą do końca kadencji W.Diakuna
pozostanie pełnomocnikiem a etat inspektora to zupełnie odrębne zagadnienie.Z zatrudnionych pełnomocników burmistrz nie musi się tłumaczyć,takie jego ustawowe prawo.