Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: ceny paliw  (Przeczytany 109298 razy)

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
ceny paliw
« dnia: Września 12, 2008, 17:34:27 »
Mam propozycję by w tym temacie umieszczać aktualne ceny paliw w naszym rejonie, idea to poszukiwania najniższych cen, zastanawiam czy to nie ociera się o reklamę ( o tym decyduje admin) ale dla mnie to raczej reklama społeczna; częsta aktualizacja i chęć zaglądania przez nas to sposób by choć trochę oszczędzić.

Stacje BP i Orlen w Lubieszynie ON-4,13

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #1 dnia: Września 12, 2008, 18:10:42 »
Hm.
Taki przeciętna kierownica jak ja, jak mam nalać do pełna np. 50 l w Policach za np. 4,30 zapłacę 215 zł.
Do Lubieszyna mamy w 2 strony 42 km. Spalając średnio 7l na 100 km, to jest jakieś 3l, czyli 12,90 zł.
Tam zatankowałabym za 206,50. Tracę na tym 4,40 zł.

Wniosek - w moim przypadku - jak pracuję i mieszkam w Policach, to żadna oszczędność.. :(
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Pieczka00

  • Gość
ceny paliw
« Odpowiedź #2 dnia: Września 12, 2008, 19:40:04 »
Taki kierowca jak ja tankujac np.50L z Policach za 2.22 place 111zl:) wiec nie widze sensu szukania tanszej stacji a tak przy okazji polecan Orlena na Mazurskiej:)

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #3 dnia: Września 13, 2008, 19:20:26 »
stacyjka Onyx na ul. Piotra i Pawła - ON 4,10litr
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline logout11

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #4 dnia: Września 17, 2008, 20:22:40 »
Cytat: "Pieczka00"
Taki kierowca jak ja tankujac np.50L z Policach za 2.22 place 111zl:) wiec nie widze sensu szukania tanszej stacji a tak przy okazji polecan Orlena na Mazurskiej:)


Oooo tu się muszę nie zgodzić. Ostatnio mają problem z Verwą 98. Poprostu jest to mix paliwa z czymś co trudno nazwać benzyną :P Samochód nie chciał jechać, a motocykl jednocylindrowy poporstu zgasł - konieczna była usługa serwisowa, czyszczenie gaźnika za którą oczywiscie trzeba płacić. Podobnie było ze skuterami dwóch znajomych. Chcielismy oddac złe paliwo okazując nawet paragon lecz nie ma co się łudzić, Pan kierownik oczywiscie nie przyjmie paliwa i nie odda pieniędzy, wykrzykuje nawet że można sobie z tym paliwem iść gdzie sie chce - bardzo dobre podejście do klienta. Paliwo oddane do ekspertyzy (koszt 20 zł) zawierało 86 oktanów... Bez komentarza..

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
ceny paliw
« Odpowiedź #5 dnia: Września 18, 2008, 06:15:20 »
BP na Wojska Polskiego w Szczecinie 95 bezołowiowa 4,36.

Elton

  • Gość
ceny paliw
« Odpowiedź #6 dnia: Września 23, 2008, 10:56:35 »
Jestem pracownikiem Orlenu na mazurskiej i jeszcze nikt sie nie skarzyl na jakosc paliwa , a co chwila ludzie przyjezdzaja motorami skuterami czy tez Quadami tankujac 98 .Nie rozumiem jak nie odpowiada paliwo to prosze tankowac gdzie indziej a nie narzekac

zaski

  • Gość
ceny paliw
« Odpowiedź #7 dnia: Września 23, 2008, 11:08:59 »
Cytat: "Elton"
Nie rozumiem jak nie odpowiada paliwo to prosze tankowac gdzie indziej a nie narzekac

 :jupi: a jakości i tak nie poprawimy - niczym z filmu Miś czy Alternatywy 4. Rynek jest rynkiem i jak paliwo będzie do bani to ludzie i tak pojadą sobie gdzie indziej a tobie Eltonie powinno zależeć raczej na reklamie swojej firmy

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #8 dnia: Września 23, 2008, 11:11:13 »
Cytat: "Elton"
Nie rozumiem jak nie odpowiada paliwo to prosze tankowac gdzie indziej a nie narzekac


a na zajęciach z obsługi klienta to Pan raczył chyba spać, bo z takim podejściem to fiu fiu


Wczorajsza cena ON na stacji przy ul. Piotra i Pawła - 4,03 za litr.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Tony

  • Gość
ceny paliw
« Odpowiedź #9 dnia: Września 23, 2008, 22:25:34 »
Witam serdecznie wszystkich,
Odnośnie paliw ze stacji firmy Onyx to stanowczo odradzam, widziałem już kilka aut na warsztacie  które zatankowały tam okazję cenową. Radze się mocno zastanowić czy dla 20 gr na litrze jest sens ryzykować uszkodzenie pompy paliwowej lub wtrysków.

Elton

  • Gość
ceny paliw
« Odpowiedź #10 dnia: Września 25, 2008, 20:43:51 »
a co to ode mnie zalezy jak komus nie pasuje to niech sobie tankuje gdzie indziej ja nikomu nie kaze tutaj przyjezdzac ...Dobrze ze mnie wtedy nie bylo bo bym sobie porozmawial o jakosci paliw...


A jak komus cena np ropy nie odpowiada to niech sobie kupic cb radio i szuka kierowcow z ''oszczednosciami''

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
ceny paliw
« Odpowiedź #11 dnia: Września 26, 2008, 06:55:40 »
Orlen "za wiaduktem". 95 bezołowiowa - 4,25 zł.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #12 dnia: Września 26, 2008, 16:58:18 »
dla tankujacych na BP w Sz-nie -najniższa cena ON jest na Wojska Polskiego 4,22

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #13 dnia: Września 26, 2008, 17:17:46 »
Rowniez polecam BP na wojska, tankuje 95 i nic sie dusi, nie dlawi i ma moc. Rowniez Shell, 95.  1,2,3 ... kiedy powstala ok, pozniej... masakra ! Mamy 2 auta, i obydwa maja te same objawy po tych paliwach "promocyjnych". Lotos - po kazdym sezonie czyszczenie gaznikow i innych czesci w motorze, kiedy jeszcze nie bylo blizej innej konkurencyjnej stacji w Policach, i tankowalismy tylko tam (najczesciej 98) .Nie wiem jak teraz, nie tankujemy tam. W Ten sezon tankowalismy czesto w szczecinie, wlasnie BP, shell i motor "zdrowy".Lepiej doplacic te 10 - 15 groszy, ale nie mulic sie na miescie. Pozdrawiam.

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #14 dnia: Września 27, 2008, 21:44:01 »
Cytat: "caarola"
Hm.
Taki przeciętna kierownica jak ja, jak mam nalać do pełna np. 50 l w Policach za np. 4,30 zapłacę 215 zł.
Do Lubieszyna mamy w 2 strony 42 km. Spalając średnio 7l na 100 km, to jest jakieś 3l, czyli 12,90 zł.
Tam zatankowałabym za 206,50. Tracę na tym 4,40 zł.

Wniosek - w moim przypadku - jak pracuję i mieszkam w Policach, to żadna oszczędność..

Ooj nie zgodzę się. Fakt, nie opłaca się dojeżdżać po to, żeby zatankować. Ale znajomość aktualnych cen paliw to potrzebna informacja. Ok, zazwyczaj tankujesz w Policach. Ale gdy ruszamy w trasę, to wtedy możemy zatankować gdzie indziej i wtedy warto zrobić to tam, gdzie jest taniej. Tak na marginesie, dla osób z Polic Lubieszyn jest właśnie dobrym punktem do tankowania na trasie na Berlin, nie wiem czy wiesz, od nas lepiej jest jechać drogami Tanowo - Bartoszewo - Dobra - Lubieszyn - Krackow i na autostradę wjechać na pierwszym wjeździe niż bujać się przez cały Szczecin i Kołbaskowo. I zatankować właśnie w Lubieszynie, zwłaszcza, że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wjeżdżać do Niemiec bez pełnego baku.