Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Aerobik w Policach  (Przeczytany 45554 razy)

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« dnia: Września 09, 2008, 11:33:49 »
Witam, zastanawiam sie gdzie isc na aerobik w Policach i jak to sie prezentuje jesli chodzi o ceny? Wiem ze jest aerobik na basenie i na Chemiku. Podzielcie sie opiniami, warto pojsc? A co z aerobikiem w szkole podstawowej nr 8? Bedzie w tym roku? Slyszalam ze w zeszlym roku byly tam tez zajecia na stepach, jak bedzie w tym? Piszcie wszystko co wiecie. Bede wdzieczna za wskazowki.

onlyou_111

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Września 09, 2008, 13:32:21 »
uff na samą myśl o aerobiku na Chemiku wszystkiego się odechciewa. Chodziłam tam jakiś czas. nie jest drogo bo karnet chyba 60 zł miesięcznie (nie pamiętam dokładnie) w tym siłownia, aerobik 2x w tyg i sauna. no ale spęd straszny, wpuszczają ludzi ile wejdzie, aż czasem nie ma gdzie ćwiczyć, instruktorka w ogóle nie podchodzi żeby wytłumaczyć czy poprawić jeśli źle wykonujesz ćwiczenie. po prostu przychodzisz i ćwiczysz a czy Ci wychodzi czy nie to Twoja sprawa. Nie wspominając już o atmosferze panującej w klubie (mam na myśli stałe bywalczynie).  osobiście więcej się tam nie wybieram. Wole droższe ale lepsze studia, gdzie jest mniej ćwiczących i poświęca się im więcej uwagi. z tego względu, iż chwilowo mieszkam w szcz chodzę do studia forma na Zawadzkiego i jestem bardzo zadowolona. Kiedy (niedługo) wrócę do Polic to nie wiem czy przypadkiem nie będę tam dojeżdżać no chyba, że w Policach będzie coś lepszego niż aerobik w Chemiku.

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Września 09, 2008, 13:51:53 »
ładnych parę lat temu chodziłam na basen na aerobic, prowadziła taka Agnieszka w długich czarnych włosach i to był chyba najlepszy aerobik pod słońcem. Do dnia dzisiejszego tak fajnej instruktorki nie spotkałam w Szczecinie. Jeżeli nadal ona prowadzi zajęcia na basenie to naprawdę warto iść.

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Września 09, 2008, 14:49:23 »
do dojezdzania do szczecina ciezko motywacje znalezc. chociaz do Zawadzkiego nie jest az tak daleko. ja tez lata temu chodzilam na Chemik. pamietam ze duzo sie tam wtedy skakalo, i po jakims czasie kolana bolaly wiec dalam spokoj. i rzeczywiscie pelno ludzi bylo i niezbyt fajna atmosfera...czyli ze nic sie nie zmienilo. bieda w Policach chyba jesli chodzi o taka forme spedzania czasu. na basenie wiem ze jest spinning w wodzie ale drogi. poza tym nie przepadam za takimi udziwnieniami...przydalby sie jakis rozsadny wysilek za niezbyt wygorowana cene.

onlyou_111

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Września 09, 2008, 14:59:04 »
Cytuj (zaznaczone)
do dojezdzania do szczecina ciezko motywacje znalezc. chociaz do Zawadzkiego nie jest az tak daleko.


u mnie to chyba nawet nie o motywacje chodzi, bardziej o kase bo samochód na wode nie jezdzi. Ale szkoda, że nie ma porządnego fitnessu w policach. Na basenie nigdynie bylam więc nie wiem jak tam jest. A kiedys pamiętam był taki "Akton" czy coś w tym stylu, to jeszcze działa? na piaskowej w bloku to było.

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Września 09, 2008, 15:26:32 »
Akton to w sumie taki sam poziom jak Chemik według mnie

krecik

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #6 dnia: Września 09, 2008, 15:40:12 »
Polecam aerobik na basenie. Wtorek i czwartek 19,  sobota 10. Karnet na 12 wejść 60 zł/5 zł za wejście. 60 minut intensywnych ćwiczeń, które prowadzi młody chłopak. Pomaga tym, którzy zacznynają i ogólnie naprawdę można się dobrze spocić i człowiem po wyjściu wie, że ta godzina nie była zmarnowana. A poza tym, zawsze po ćwiczeniach można skoczyć do basenu, jak ktoś ma jeszcze na to siłę.
Wiem, że jest również Aqua aerobik w basenie, ale nie byłam i nie mogę nic więcej powiedzieć.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #7 dnia: Września 09, 2008, 17:40:22 »
ja tez polecam aerobik na basenie z panem Adrianem. super sa zajecia z aqua aerobiku i spinning w basenie.
sz

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #8 dnia: Września 09, 2008, 20:10:20 »
A czy tam na basenie jest również zwykły aerobik..tzn. nie w basenie?

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #9 dnia: Września 09, 2008, 20:30:40 »
Akton czy Acton juz nie istnieje...
ja pojde do osemki zobaczyc, bo widzialam plakat ze znow tam jest aerobik. 3 razy w tygodniu. i step tez jest, tez 3 razy w tygodniu. obawiam sie tylko ze warunki beda bardzo improwizowane, brak prysznica i nieciekawa szatnia. no ale mieszkam naprzeciwko szkoly wiec bliziutko mam, pobiegne wykapac sie do domu. obadam jaka cena i zobacze...moze nie bedzie tak zle.
ale szczerze mowiac ciezko o nas z aerobikiem. brak klubu fitness z prawdziwego zdarzenia. z roznorodnym programem i silownia dla pan. przydaloby sie cos takiego, ale widac nie ma az tylu chetnych osob zeby to sie oplacalo. szkoda...

[ Dodano: 2008-09-09, 20:32 ]
acha, na basenie jest tez zwykly aerobik. chyba wlasnie ten maja na mysli dziewczyny...swoja droga ciekawi mnie ten fantastyczny pan Arek;) moze warto sie wybrac:)

[ Dodano: 2008-09-09, 20:41 ]
przepraszam...pan Adrian:)

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #10 dnia: Września 10, 2008, 07:47:09 »
A czy w szkole ósemce dalej prowadzony jest aerobik??

krecik

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #11 dnia: Września 10, 2008, 08:49:26 »
Cytuj (zaznaczone)
[ Dodano: 2008-09-09, 20:32 ]
acha, na basenie jest tez zwykly aerobik. chyba wlasnie ten maja na mysli dziewczyny...swoja droga ciekawi mnie ten fantastyczny pan Arek;) moze warto sie wybrac:)

[ Dodano: 2008-09-09, 20:41 ]
przepraszam...pan Adrian:)

To musisz się pośpieszyć, bo Adrian w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wyjeżdża na 2 tygodnie i zajęcia będzie prowadził ktoś inny.
A czy Adrian jest fantastyczny-musisz ocenić to sama ;D

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #12 dnia: Września 10, 2008, 11:34:58 »
Cytat: "Luna1111"
A czy w szkole ósemce dalej prowadzony jest aerobik??


no wlasnie wyglada na to ze jest, pojawily sie plakaty pod Farmerem na Zamenhofa.
aerobik w pon, sr, pia na 19ta, step pon sr na 18ta i w czw na 19ta. pojde w ten czwartek to zobacze jak jest i ile kosztuje i dam znac:)
 a czy pan Adrian nie pracowal czasem w klubie w Szczecinie, w Bineticsie? tam to bylo fajnie...szkoda ze zamkneli. dla nich to nawet dojezdzalam...

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #13 dnia: Września 10, 2008, 21:26:30 »
ja chodzilam jakis czas na chemik i bylam bardzo zadowolona . owszem we wtorek dziewczyna zlewala jak sie robi ale za to w czwartek inna i dawala taaaki wycisk ze marzylam o wtorku  :rotfl:  dotego sauna i silownia a jednorazowe wejscie o ile dobrze pamietam 4 zl

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #14 dnia: Września 11, 2008, 21:44:11 »
I jak bokserka??jest napewno ten aerobik??a jakie ceny??Z góry dzieki