Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207052 razy)

Krzysiek988

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #420 dnia: Listopada 05, 2011, 12:24:48 »
Nie ma to jak domowa Pizza własnoręcznie zrobiona z duża ilością dodatków. Ja Polecam ten przepis na ciasto :) http://www.napizze.ciasta.info/drozdzowe-na-pizze/ Smacznego.:D A odnawiając temat Pizzerii. Kto korzystał z Pizzerii Corleone? Jak oceniacie ten lokal? Pozdrawiam;)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #421 dnia: Listopada 05, 2011, 12:49:16 »
Corleone miało swego czasu najlepszą pizzę w Policach, nie wiem czy się coś zmieniło w temacie.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #422 dnia: Listopada 05, 2011, 13:33:56 »
Cytat: "parian"
Corleone
a ja nie znam tej pizzerii :ble:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #423 dnia: Listopada 05, 2011, 13:39:14 »
To ta w klubie nauczyciela, mi bardzo smakuje ich pizza, polecam.
Wpisz na google ich nazwę dopisz police i zamawiaj ;)

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #424 dnia: Listopada 05, 2011, 14:03:39 »
Ta w klubie nauczyciela to nazywa się Capricorno, Corleone jest koło chatki naprzeciwko Kingi.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #425 dnia: Listopada 05, 2011, 14:28:41 »
Fakt, mój błąd! :P
Dzięki za poprawienie, pasuje mi ta z klubu, póki co nie pomylili się i pizza jest ciepła.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #426 dnia: Listopada 05, 2011, 17:43:49 »
Heh, też pomerdałem nazwy. Miałem na myśli oczywiście Capricorno.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #427 dnia: Listopada 05, 2011, 17:50:52 »
Też uważam że najlepszą pizze w Policach serwują w Capricorno, krótki czas dostawy i smaczna ;]

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #428 dnia: Listopada 05, 2011, 22:08:03 »
Capricorno! Teraz jestem w domu :jupi:  Też uważam, że to najlepsza pizza w mieście.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Krzysiek988

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #429 dnia: Listopada 06, 2011, 23:38:32 »
Zgadzam się z opiniami przedmówców. Słyszałem wiele dobrych opinii od znajomych, z tego forum o Capricorno, więc postanowiłem spróbować Pizzy z tego lokalu. I Powiem tak.. Bajka :D Dużo składników ładnie wypieczone ciasto z chrupiącym rancikiem. i JA daje dużego + za pyszne jedzonko w niskiej cenie..  

P.S i żeby nie było nie jestem pracownikiem promującym swój lokal. :razz:

Pozdrawiam :)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #430 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:54:52 »
zawsze jadłam pizze w Palermo ale z tego co zauważyłam to raz jest dobra a raz okropna mokra i niesmaczna ale cena przystępna , jedna kelnerka bardzo nachalna;p ost w pasiece próbowaliśmy była dobra ale jak mój chłopak popatrzył na panie obsługujące to oboje zastanawialiśmy się czy ta pani robi pizze sama;p  z chęcią wypróbuje klub nauczyciela skoro polecacie .

Cytat: "KrP"

A ja polecam tą nową pizzerie w Klubie Nauczyciela. Jadłem już dwa razy i zawsze smaczna, ciasto eleganckie, dodatków nie żałują, sosik czosnkowy pyszny.
Cytuj (zaznaczone)


hahahah jeb**m ;p jadłem już dwa razy i ZAWSZE smaczna;p

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #431 dnia: Czerwca 11, 2013, 20:22:30 »
My niedawno zamówiliśmy w pizzę w pizzerii na starym mieście (kiedyś palermo?), mieliśmy czekać do 40minut, czekaliśmy chyba 65-70 minut, po czym zadzwoniłem by zapytać co z moją pizzą, okazało się, że jakaś pani tam pracująca nie zapisała zamówienia :D
Mężczyzna, który odebrał telefon zapytał czy możemy poczekać jeszcze 20minut, a ja czy dostanę w zamian jakąś zniżkę, albo dodatek? Rozbawiłem się poniekąd, gdy w słuchawce usłyszałem jak pan ten przekazuje słuchawkę mówiąc komuś "on chce bonusów" :D
Za opóźnienie dostaliśmy przeprosiny oraz gratis sos czosnkowy (bardzo smaczny) i litrową mirindę, pizza przyjechała w 15 minut.  
Była bardzo smaczna.
Pamiętam, że kiedyś jak było tam palermo (to dalej ten sam właściciel? czy jak to wreszcie jest) to pizza była dobra, choć warzywa na pizzy nie były najsmaczniejsze - jakby z jakiejś zalewy solnej. Teraz robią dużo lepszą pizzę :)

Swoją drogą jak to jest, że pizze w Policach są straszliwie drogie? Przeciętna pizza to wydatek 34zł, gdy w Szczecinie podobna pizza kosztuje 28zł. Przecież w Policach jest dużo pizzerii i powinna być jakaś konkurencja cenowa.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #432 dnia: Czerwca 11, 2013, 20:32:25 »
jadam często pizze w szczecinie i nie widzę takiej różnicy w cenach, o których piszesz.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #433 dnia: Czerwca 11, 2013, 20:45:52 »
Palermo jako cenowo to spoko ale jeżeli chodzi o jakość to strasznie spadła w tamtym roku była dobra teraz nie za bardzo , trzeba zmienić pizzerie i po prostu dopłacić i tyle na pewno sprawdzę w KN:)

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #434 dnia: Czerwca 11, 2013, 21:56:52 »
Cytat: "m8z"
jadam często pizze w szczecinie i nie widzę takiej różnicy w cenach, o których piszesz.

No to widocznie jadamy w innych pizzeriach, wystarczy wspomnieć o New York Pizza, czy Pizza King, gdzie pizze są średnio o 4-6 zł tańsze niż w Policach.