Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 208126 razy)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #390 dnia: Listopada 28, 2010, 20:10:09 »
Dzięki, już się pocieszyłam naleśnikami :D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #391 dnia: Lutego 11, 2011, 14:37:35 »
Czy ktoś wie, co sie stało z pizza z Palermo na Wyszka ? Przypalone ochydztwo, składników mało, nie to samo co kiedyś. Do trzech razy sztuka, i juz nigdy więcej...

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #392 dnia: Lutego 11, 2011, 14:52:57 »
A czy widzieliście forumowicze,że przedwczoraj obchodziliśmy międzynarodowy dzień pizzy?

http://halloween.friko.net/dzien-pizzy.html


Świętował ktoś...? :chef:
Na razie nie ma podpisu......

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #393 dnia: Lutego 11, 2011, 15:46:40 »
Ja zakupiłam sobie pizze z Capricorno, ale nie wiedziałam ze jakieś święto jest :rotfl:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

MorSoMeDzEs85

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #394 dnia: Lutego 11, 2011, 18:21:29 »
Ja też na "nieświadomce" wrzuciłem dużą "Vanite" z Desperados. Dobrze wiedzieć, że jest taki dzień. Za rok będę świętował :jupi:

qwe999

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #395 dnia: Kwietnia 17, 2011, 13:02:25 »
Capricorno rzeczywiście chyba najlepsza w Policach, ale niestety z Marco Polo na Kościuszki nie ma co się równać.

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #396 dnia: Maja 13, 2011, 08:22:05 »
Ostatnio miałam okazję spróbować pizze z Santorini na Tkackiej, też była niczego sobie.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #397 dnia: Maja 13, 2011, 14:55:07 »
ja ostatnio spróbowalem z palermo na starych policach.... nie polecam i lepiej żebym nie pisał co mi po niej było :P

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #398 dnia: Maja 13, 2011, 20:00:11 »
Ja osobiście polecam Palermo na nowych Policach małe bo małe ale to jeden z plusów obsługa super kucharze spisują sie najlepiej jak mogą pizza pyszna ja polecam pizze tono z tuńczykiem<pycha>
Byłem raz w pizzeri Palermo na starych policach i pizza sie rozlatywała poprostu masakra ochyda!!!

Mateusz
dziwny jest ten świat...

wtrych

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #399 dnia: Maja 13, 2011, 20:01:15 »
Cytat: "matrixus"
obsługa super

a co zmienili tam całą obsługę?

Offline Koti

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #400 dnia: Maja 13, 2011, 22:53:28 »
Najlepszą pizze jaką w życiu jadłem robi turek w Holandii :P Jakby ktoś zawitał to zapraszam niedaleko Kardinaal de Jongplein w Tilburgu :)

karamba

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #401 dnia: Października 12, 2011, 11:52:49 »
czy ktos cos slyszal na temat nowej pizzerii? powstala po palermo z wyszynskiego! zamowilem sotatnio w palermo a przyjechalo zupelnie co innego i ulotka z chyba corleone albo cos w tym stylu.

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #402 dnia: Października 13, 2011, 12:17:56 »
Chyba nie zmienilo sie nic poza nazwa.. w menu nie widze zadnych zmian.
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #403 dnia: Października 13, 2011, 16:17:41 »
Byłam ostatnio z synem po raz pierwszy w Palermo na Grunwaldzkiej. Pizza taka sobie. Ciasto mdłe i trochę za gumiaste. Brak świeżo przygotowywanej oliwy z czosnkiem do pizzy.
Na sałatkę czekałam z pół godziny a syn w tym czasie prawie skończył pizzę. Wielki minus za to, że nie można zamówić połowy porcji sałatki. Kosztowała prawie 17 zł a jej główny składnik to sałata. Kurczak w dużych, twardych kawałkach.
Zamówiłam też kawę cappucino podobno z ekspresu ciśnieniowego, która była prawie zimna. Do tego bita śmietana w aerozolu. :ble:
Jedyne, co się nam jako tako podobało to wystrój, ale pizzeria to nie muzeum, że płaci się za oglądanie.
Porównując z lokalem na Wyszyńskiego (dawniej: Palermo), to wszystko okazało się gorsze, niestety.
To była nasza pierwsza i ostatnia wizyta. Nie polecam, jeżeli ktoś jeszcze tam nie był.

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #404 dnia: Października 14, 2011, 10:53:45 »
Ja mam inne wrażenia co do pizzy z  Palermo na Grunwaldzkiej.
Zamówiłem jakiś czas temu 2 pizze: mafię oraz pizza kebab.
 Obie były bardzo dobre,a sos czosnkowy,to już rewelacja(nawet ja sam takiego nie zrobię)! :chef:
Ilu ludzi tyle opinii, jednemu smakuje,drugiemu nie ,ale to normalne!