Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Grzyby  (Przeczytany 117836 razy)

Demon Wąż

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #60 dnia: Września 07, 2009, 11:44:41 »
Grzybów jest sporo tylko trzeba wiedzieć gdzie je zbierać :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #61 dnia: Września 08, 2009, 09:37:09 »
Cytat: "Demon Wąż"
Grzybów jest sporo tylko trzeba wiedzieć gdzie je zbierać :)


To podziel się tą wiedzą.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

misiek

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #62 dnia: Września 08, 2009, 10:20:59 »
Cytat: "Demon Wąż"
Grzybów jest sporo tylko trzeba wiedzieć gdzie je zbierać  


zgadzam się z Tobą  :faja:  ja nawet popołudniu pójdę w "moje miejsce" i  grzyby bedą :faja:

Cytat: "KrP"
To podziel się tą wiedzą.


a no widzisz  :ble:  jak byśmy Ci powiedzieli to musielibyśmy szukać już innym miejsc  :ble:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #63 dnia: Września 08, 2009, 10:48:33 »
Szczerze? Bawią mnie ludzie, którzy mają niby "swoje" miejsca, z których robią wielką tajemnicę. Oh ah, uważajcie bo grzybów dla was nie wystarczy.

Funny.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Demon Wąż

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #64 dnia: Września 08, 2009, 11:45:45 »
Nie stresujcie się tak w tym roku grzybów wystarczy dla wszystkich. Powodzenia na łowach

misiek

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #65 dnia: Września 08, 2009, 14:48:10 »
Cytat: "KrP"
Szczerze? Bawią mnie ludzie, którzy mają niby "swoje" miejsca, z których robią wielką tajemnicę. Oh ah, uważajcie bo grzybów dla was nie wystarczy.

Funny.


bo nie masz takiego miejsca dlatego Cię to śmieszy... trzeba znać lasy itp. Tobie pewnie tej umiejętności brakuje :faja:
ja z pewnością takie miejsce mam :jupi: Ty nie masz takiego miejsca to się trudno mówi ale nie pisz że inni ich nie maja!!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #66 dnia: Września 08, 2009, 15:15:25 »
A czy ja mowie ze nie maja? Po prostu smieszy mnie robienie z tych miejsc wielkich tajemnic jakby nie wiadomo co to bylo.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Zafrina

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #67 dnia: Września 12, 2009, 14:00:11 »
Cytat: "KrP"
A czy ja mowie ze nie maja? Po prostu smieszy mnie robienie z tych miejsc wielkich tajemnic jakby nie wiadomo co to bylo.


Ukrywanie swoich miejsc w tajemnicy ma znaczenie. Z mężem udajemy się co roku w to samo miejsce i zawsze wracamy z minimum jednym wiadrem grzybów. Gdybyśmy rozpowiedzieli wszem i wobec, że rosną tam grzybki to uzbieralibyśmy jedynie na sosik. A tak już teraz mamy kilka słoiczków grzybów i mamy zamiar jeszcze powiększyc swoje zapasy  :rotfl: A Tobie KrP pozostaje szukac...

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #68 dnia: Września 12, 2009, 15:25:50 »
Cytat: "Zafrina"
A Tobie KrP pozostaje szukac...

...jak dla mnie to w tym cała przyjemność. A nie - wejść w las, naczesać 4 wiadra w 20 minut i wyjść... Przechadzać się spacerkiem, tu grzybek, tam grzybek i na sosik jest - to moja idea grzybobrania.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline magdaa

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #69 dnia: Września 12, 2009, 21:34:16 »
a grzybki juz sa od dłuzszego czasu i z dnia na dzień jest coraz wiecej, niech tylko jeszcze troszke popada  i bedzie naprawde co zbierac ;)

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #70 dnia: Września 13, 2009, 11:23:18 »
Grzybów jest już bardzo dużo.
Znajduje niemal każdy, kto wyjeżdża na grzyby skoro świt a nie ok. 10-11 ;)
Jeden wyjazd i dwa kosze grzybów są.

Najbardziej sprawdzone miejsce to okolice Myśliborza Wielkiego w stronę granicy niemieckiej.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #71 dnia: Września 13, 2009, 12:45:34 »
Deszcz pada to i grzyby będą a ma być na dodatek ciepło to w połowie tygodnia wysyp .Ja to grzyby tylko gotuje i zamrażam w małe porcje i jak potrzebuje mam całą zimę świeże . :jupi:

myszka

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #72 dnia: Września 13, 2009, 14:49:07 »
Świerze to one nie specjalnie będą. Ja mroziłam w tamtym roku i po odmrożeniu i zrobieniu z nich sosu grzyby były przesiąknięte wodą. Radze gotować i wkładać w słoiki, wtedy ich smak bardziej będzie przypominał smak grzybów.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #73 dnia: Września 13, 2009, 20:12:56 »
Cytat: "myszka"
Radze gotować i wkładać w słoiki, wtedy ich smak bardziej będzie przypominał smak grzybów.
Takie to już konserwowe ja od lat zamrażam i są dobre ale od zagotowania 2 minuty gotuje i na sito jak wystygną mroże.Potem do smażenia lub farszu,sosu,Jest to metoda przemysłowa tak robią grzyby mnie smakują nie mają tych glutów co w słoiku.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #74 dnia: Września 13, 2009, 21:20:06 »
Ja grzyby gotuję, schładzam, kroję i zamrażam w pojemnikach, są wspaniałe...
po odmrożeniu pachną, stosuję do wszystkiego.