Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Trzebież] Trzebież  (Przeczytany 24834 razy)

zaski

  • Gość
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 14, 2008, 15:08:32 »
Cytat: "Ardilla"
jak masz czas tak czynnie udzielać się na forum , to chyba nie będzie zbytnim wysiłkiem zerknięcie na strone internetową z rozkładem Ls

żeby zerknąć to dostawca też musi dostarczyć sygnał a espol jaki jest wie ten kto go ma, podobno na światłowodzie jest już lepiej z dostawą (nie ma tylu przerw w sygnale), ze mną na przystanku siedzieli też dziadkowie ze Szczecina z 4 letnim wnuczkiem trzeba było ich posłuchać a nie się wymądrzać zaglądaniem w internetowe rozkłady, których i tak się nie trzymają.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 14, 2008, 15:21:29 »
Ok. Parę rzeczy faktycznie powinno się poprawić. Brak rozkładu jazdy na końcowym LS jest faktycznie problemem, który powinno się naprawić.
Brud na plaży to po części także nasza - odwiedzających Trzebież - sprawa, bo gdyby każdny z nas sprzątał po sobie i wyrzucał śmieci do koszy nie było by aż takiego problemu.
Reszta to zwykłe "polskie" narzekanie na wszytsko dookoła. Jest autubus - źle, nie ma fo - jeszcze gorzej...
życzę sobie i wam więcej wyrozumiałości.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 14, 2008, 16:22:03 »
Cytat: "wafel 345"
DRACULKA odpisała mi że TRANS-NET zawija do Trzebieży w czwartki


Chyba pomyliłeś osoby, ale to szczegół.  Nie mam nic wspólnego ani z Trzebieżą ani z Trans-netem, więc nie widziałabym celu wypowiadać się na ten temat.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Ardilla

  • Gość
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 14, 2008, 16:58:33 »
Cytat: "Plm"
Ok. Parę rzeczy faktycznie powinno się poprawić. Brak rozkładu jazdy na końcowym LS jest faktycznie problemem, który powinno się naprawić.


też uważam , że powinni to naprawić, tylko niestety znając życie jak już powieszą te rozkłady , to zaraz ich nie będzie bo niektórzy zamiast spisać rozkład, wolą wyrwać tabliczkę i wziąć sobie do domu... może powinny być one pod napięciem :/

zbyszko

  • Gość
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 17, 2008, 15:53:43 »
Już na poprzednim " starym forum " o tym pisałem chodzi o rozkłady jazdy. Poprsił wówczas Pan G.U. z SPPK aby mu podać konkretne przystanki. Tylko zastanawiałem się wówczas co robią pracownicy Sppk iż tego nie widzą? :alien:

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 08, 2008, 12:52:18 »
ale  niektórzy z Was poprostu sie czepiaja!!Niepasuje Wam Trzebiez ???To do Starych polic nad Odre zapierdzielac!! :devil:
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

misiek

  • Gość
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 08, 2008, 12:56:43 »
kobieto wszystko tylko nie na stare police daj tym ludzia jeszcze troche pozyc! :devil:

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 08, 2008, 12:58:24 »
hehe :lol2:

Wiecie co??ja Wam proponuje Brzózki :ble: ,byłam tam przez 2 tygodnie-jest super :sunny:  :sunny:  :sunny:
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 26, 2009, 21:48:21 »
Ludzie wy jestescie chorzy brak rozkladów w polichach to czyja wina sppk? nie to wina waszych mieszkancow bo wyrywaja je... A co do znakow to nie jest wina mieszkancw to wina pracownikow zditm to oni je montuja i to oni sa idiotami:P   Ja jestem dumny z mojej miejscowosci zaqpraszam wszystkich:) ;D
dziwny jest ten świat...

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:02:19 »
och Bo w Trzebieży pięknie jest
: :faja:
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Kula1506

  • Gość
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:47:35 »
Jako  mieszający w Trzebieży od 22 lat stwierdzam z przekonaniem,że Trzebież jest piękna:)

yak

  • Gość
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:53:10 »
Gadacie Bracia i Siostry. Albo Siostry i Bracia, jak kto woli. Na temat rozkładów na przystankach w Trzebieży bębnimy od lat. W gazecie, na forum i poprzez osobisty kontakt z tzw. strukturami.
Otóż jakiś czas temu pewna Bardzo Mądra Osoba wymyśliła maleńkie tabliczki z rozkładem jazdy. Wielkości modlitewnika, ściśle kartki z tegoż. Umieszczone - a jakże - na wysokości 2 metrów. Normalny człowiek nie doczyta. Zatem? Zatem tabliczki, jako kieszonkowe - zniknęły.
Dwa lata temu niejaka pani Iwona, pełniąca obowiązki w miejsce niezapomnianej pani Eli Majdańskiej, zarzekała się, że dopilnuje powstania i umieszczenia normalnych rozkładów dla normalnych ludzi.
Nie zrobiła nic, na zasadzie - przeczekamy, zobaczymy. Pani Iwona, jako, że jest wyjątkowo nierzetelna, już dawno powinna pójść "na grzybki" zamiast aspirować do stołka naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich, któremu podlega kontrola nad policką infrastrukturą autobusową. Stąd problemy.
Raz jeszcze poruszymy temat w "Magazynie", a potem zajmiemy się konkretnymi osobami odpowiedzialnymi za opisywany przez przedmówców stan rzeczy. Akurat Grzegorz Ufniarz jest w tej materii niewinny. Winni są obijający się urzędnicy. A proszę wierzyć - ja zwykle wiem, co mówię.

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 29, 2009, 13:57:29 »
chcialbym poruszyc temat weekendowej imprezy w Trzebieży "o ile mozna tak to nazwac" bylo wszystko pieknie tylko ze na papierze mialo byc tak ze zaczynala sie w piatek od 10 do 24 najpierw siatkowka a pozniej dyskoteka no ok bylo sobota od 10 siatkowka pozniej kabaret koncert i dyskoteka do 2 w nocy ale oczywiscie wladze OSIRU kabaret przeniosly dla siebie na wlasna impreze na ktora nikt z poza Vipow nie mial wstepu wiec pytam dlaczego na swojej oficjalnej stronie podali taki charmonogram a nie inny ze np. impreza zamknieta    http://www.osir.police.pl/osir.htm
dziwny jest ten świat...

T

  • Gość
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 29, 2009, 14:42:44 »
Wybraliśmy się specjalnie na kabaret który miał rozpocząć się o godz. 20:00. Panowie pozwijali kable puścili muzyczkę i koniec. Do samego turnieju SIMPLUS CUP też mam sporo zastrzeżeń. Grand Prix było zdecydowanie ciekawszą imprezą. Odniosłem wrażenie że OSiR poszedł mocno na łatwiznę udostępniając tylko boisko. Frekwencja mizerna...

marcin

  • Gość
[Trzebież] Trzebież
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 29, 2009, 15:11:19 »
Nie no... ja osobiście lubię Trzebież. Fakt: Bywa brudno...ale gdzie nie??? Wcześniej jak była dzika plaża, nie było zakazu wprowadzania psów i było czysto. Co mnie denerwuje? Jak ludzie jeżdżą tam samochodami albo kładami przy samej plaży gdzie jest zakaz wjazdu. To jest chamstwo. I gdzie policja? Gdzie władza?...Nie ma jak gówniarz pruje 60km/h albo jedzie cwaniak przy plaży bo się d.... nie chce ruszyć pod sama wodę. TAm chodzą i bawią się dzieci. Co do tabliczek: Zaski ma rację. Mają być i koniec. Co mnie obchodzi że jakiś idiota ją zerwał? Innych nie zrywają? np 107 jest zawsze. A LS nigdy nie było prawie odkąd pamiętam. To czy ktoś ma neta i może zobaczyć to jedno a to że tabliczka powinna być i ktoś za to odpowiada to drugie. Na szczęcie już nie jeżdżę autobusami bo też mnie krew zalewała...