Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nowe podwyżki za śmieci  (Przeczytany 94546 razy)

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 24, 2021, 23:57:40 »
Zgadzam sie z C80. Zameldowana 1 osoba a mieszka kilka. Teraz bedzie sprawiedliwie  8)

Na pewno nie będzie sprawiedliwie to raz, a dwa to żadna nie jest sprawiedliwa.

Tak jak mówisz. Żadna metoda nie jest sprawiedliwa, ale od wody trochę bardziej sprawiedliwa. Niestety przy Polakach cebulakach i cwaniakach inaczej się nie da. Przy okazji może rozliczanie od metra3 wody wymusi większą oszczędność.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 25, 2021, 12:08:12 »
Zefir -  wszystko ładnie i pięknie, tylko zdaje się że radni nie mają fizycznej i prawnej możliwości sprawdzić czy ilość osób zamieszkujących dany lokal była zgodna z deklaracjami.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 25, 2021, 13:08:04 »
radni nie mają fizycznej i prawnej możliwości sprawdzić czy ilość osób zamieszkujących dany lokal była zgodna z deklaracjami.
Radni nie muszą tego robić, mają podjąć rozsądną i sprawiedliwą decyzję. To urzędnicy gminni powinni sprawdzić rzetelność deklaracji. Mają przecież w UG wydział meldunkowy, więc łatwo im zweryfikować ilość zadeklarowanych osób zarówno w domkach jednorodzinnych jak i w budynkach wielorodzinnych. Po weryfikacji pozostało by kilka pozycji do wyjaśnienia. Więcej pracy dla urzedników, ale też większa sprawiedliwość przy równym traktowaniu wszystkich mieszkańców.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 25, 2021, 19:47:36 »
Od kwietnia startuje spis powszechny.
To powinno sporo ułatwić.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 26, 2021, 03:52:50 »
Niestety przy Polakach cebulakach i cwaniakach inaczej się nie da. Przy okazji może rozliczanie od metra3 wody wymusi większą oszczędność.
Ręce opadają jak takie teksty czytam...

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 26, 2021, 15:35:16 »
Mają przecież w UG wydział meldunkowy, więc łatwo im zweryfikować ilość zadeklarowanych osób zarówno w domkach jednorodzinnych jak i w budynkach wielorodzinnych.
Nic w ten sposób nie zweryfikujesz. Meldunek ma się nijak do rzeczywistego zamieszkiwania. Więc jeśli będzie zameldowana jedna osoba i zgłoszona też będzie jedna (a mieszkać będą na przykład 3) to nic ci nie da szukanie w spisach i porównywanie ich ze sobą. I w drugą stronę: ktoś ma meldunek ale nie mieszka tam i (co logiczne) nie jest zgłoszony. Robisz porównanie i co? Dasz im domiar za niezgłoszenie kogoś kto tam nie mieszka?

Offline Granulat 99.9%

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 26, 2021, 23:31:07 »
Oni temi pismami plują w twarz całej załodze zch!! O związkach nie wspomnę bo mamy takie jakie mamy. Zapomnijcie o premierach i kartach bo tego w 21 nie będzie na bank To jest odgórnie z.wawki nakazane. Moje chłopaki już mi zapowiedziały że pisz Pan na wszystko papiery i zwalniamy tą wytwórni że postój nie będzie trwał 24h tylko 36. Mi to pasi bo mi premie i kart też uwalili także ja moge pisać A u mnie drukarka szwankuje i stronę drukuje w pół godziny hahah 😁

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 27, 2021, 07:09:08 »
Granulat, co Ty wciągasz? To nie ten wątek. :)

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 28, 2021, 12:31:55 »
No to teraz czekać jak przybędzie etatów w Leśnie górnym.
Zatrudnimy sortowaczy odpadów   ;D 



Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 28, 2021, 13:45:48 »
Odradzam, tam ktoś kto nie kradnie jest tępiony. Przebijaniem opon w samochodzie np.