Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 726728 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 04, 2020, 06:30:27 »
Coś antyszczepionkowcy jakby przycichli?  :o :o ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 04, 2020, 08:12:00 »
No i jednak nie będziemy pierwszym miastem w Polsce z potwierdzonym przypadkiem SARS-COV2.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 04, 2020, 09:27:36 »
Sprzedam przyczepę makaronu...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 04, 2020, 11:08:00 »
Ja mam 200szt masek przeciwpyłowych (anty koronawirusowe jak podają na allegro) do sprzedania. Będzie już z tego na kawalerkę w Policach?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 04, 2020, 11:10:37 »
Niby wirusa nie ma, a pomimo to kwarantanna zostaje na 14 dni, przeciez to jest jakas sciema....

Offline Tyler

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 04, 2020, 11:59:29 »
Skąd info DEtonator?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 04, 2020, 12:26:09 »
Rano w RMF-ie mowili, ze kwarantanna ma pozostac. Moze jeszcze sie to zmieni, nie wiem...

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 04, 2020, 15:03:00 »
przecież to zalecenia, z góry. Kwarantanna ma trwać 14 dni o momentu powrotu z terenu o podwyższonym ryzyku. Jedna dziewczyna wróciła 23 lutego, w niedziele mija 14 dni.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 04, 2020, 15:15:41 »
Decyzja o zniesieniu kwarantanny należy do sanepidu - z tego co piszą w GS24

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 04, 2020, 20:58:08 »
Bardzo się wszyscy cieszymy, że to nie koronawirus, ale ja zadam tylko jedno pytanie, po obejrzeniu teraz: "czarno na białym" w TVN-24.
Widziałem ochroniarza przed internatem, chyba Pana Gacę który nikogo nie wpuszcza za bramę szkoły. To dobrze.
Ale w TVN-ie powiedzieli że dzieci poddane kwarantannie w internacie grają w karty i w chowanego i swobodnie się kontaktują - każde z kim chce w budynku.


A co by się stało, gdyby to był jednak koronawirus i 198 OSÓB PODDANYCH KWARANTANNIE ZARAZIŁO BY SIĘ JEDEN OD DRUGIEGO właśnie w czasie kwarantanny!!!!? ??? ??


Tak bylo na statku u wybrzeży Japonii, którego nie wpuszczano do portu i pasażerowie wzajemnie się zarazili koronawirusem.
Ja nie rozumiem zasadnosci WSPÓLNEJ kwarantanny. Kto personalnie odpowiada za decyzje skomasowania prawie dwustu osób razem???
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2020, 21:11:03 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 04, 2020, 21:39:03 »
Tak się właśnie postępuje w takich przypadkach. Wszystkich którzy mieli styczność z osobami podejrzanymi o chorobę, bądź przebywali w tym samym miejscu co osoby podejrzane należy poddać kwarantanie. Bez znaczenia czy ktoś jest zdrowy i może się zarazić. Przebywałeś w jednym pomieszczeniu co osoba chora - jesteś poddany kwarantanie dla pewności.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 04, 2020, 22:36:23 »
Bardzo się wszyscy cieszymy, że to nie koronawirus, ale ja zadam tylko jedno pytanie, po obejrzeniu teraz: "czarno na białym" w TVN-24.
Widziałem ochroniarza przed internatem, chyba Pana Gacę który nikogo nie wpuszcza za bramę szkoły. To dobrze.
Ale w TVN-ie powiedzieli że dzieci poddane kwarantannie w internacie grają w karty i w chowanego i swobodnie się kontaktują - każde z kim chce w budynku.


A co by się stało, gdyby to był jednak koronawirus i 198 OSÓB PODDANYCH KWARANTANNIE ZARAZIŁO BY SIĘ JEDEN OD DRUGIEGO właśnie w czasie kwarantanny!!!!? ??? ??


Tak bylo na statku u wybrzeży Japonii, którego nie wpuszczano do portu i pasażerowie wzajemnie się zarazili koronawirusem.
Ja nie rozumiem zasadnosci WSPÓLNEJ kwarantanny. Kto personalnie odpowiada za decyzje skomasowania prawie dwustu osób razem???

Sugeruję mniej mediów na przyszłość.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 04, 2020, 23:43:34 »
Nie wiedziałem, że w Policach jest tylu ekspertów...  ;D

Offline Ewelinaa124

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 07, 2020, 00:38:27 »
No i mamy go u siebie. Tak sobie myślę i trochę czytam o tym jak reagują rozne miasta w związku z wirusem. Mam na myśli właściwie komunikację miejską. Lepsze odkażanie autobusów blokada przycisków do samodzielnego otwierania drzwi... Skoro nie pozwalają dotykać przycisków to poręczy tym bardziej? U nas jeszcze nie ma takich wytycznych. Ale wszyscy mówią o ludziach a bardziej pasażerach. A co ma powiedzieć kierowca owego autobusu który być moze jest skąpany w koronawirusie? Idąc tym tropem skoro przyciski są takim zagrożeniem to warto by było zlikwidować pieniądze?  Ludzie panikują. Obiadu nie ma z czego zrobić. Po co wymyślać nowe nazwy. Gdyby użyli słowa " grypa" które wszyscy doskonale znają pewnie nie byłoby takiej paniki a idąc do apteki normalnie kupiłabym  dziecku paracetamol bo akurat potrzebuje lecz niestety.... A Bóg kazał się dzielić.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronowirus
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 07, 2020, 08:41:58 »
Przerośnięta grypa
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!