Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polana za 8'emką  (Przeczytany 17355 razy)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
Polana za 8'emką
« dnia: Listopada 16, 2018, 20:37:33 »
Co tam teraz powstaje? Wygląda z przystanku jak trzy zadaszone paleniska z kominami. Czyżby miejsce do grilowania na lato?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2018, 21:38:41 »
Co to jest "osiememką"?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2018, 21:53:18 »
Co to jest "osiememką"?
Kolejny pajac z cyklu "nie wiem ale się wypowiem", żeby tylko posty się nabijały?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2018, 23:15:41 »
No nie wiem co to jest, nie ma takiego słowa w języku polskim. Wybacz, ale nie domyślę się co autor miał na myśli. ¯\_(ツ)_/¯
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2018, 23:19:50 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2018, 23:29:03 »
Ta budowa, to realizacji zwycięskiego projektu w Polickim Budżecie Obywatelskim dotyczącego urządzenia tam grillowiska.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 18, 2018, 09:29:23 »
Jakiś ogródek piwny też jest tam planowany? :P

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 26, 2018, 21:19:15 »
Wygląda, że fajny pomysł.
Tylko, żeby dachy duże, dużo mniejszych stolików (na kilka grupek ludzi - nie, że jedna i zajęte) ławki obustronnie.
Monitoring to od kilku dni chyba oczywiste.
Kosze na śmieci i opróżniane.
Miejsce na węgiel z rozpalonych grillów - bo będą na trawie albo w śmietnikach płonących.
Oświetlenie jakieś jest , ale słabe.
Na samochody miejsce jest.
Drewno - fajnie, ale będą palić za duże ogniska - chyba lepiej żeby każdy miał swoje gałązki.
Te piecyki, żeby łatwo się czyściło bo butelki będą palić.
Rewelacja - będzie dużo chętnych, nawet na śniadanie.


Offline Borisz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 460
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 02, 2018, 20:11:57 »
Jakiś ogródek piwny też jest tam planowany?

Rzeczywiście, czy będzie tam można legalnie (i kulturalnie) wypić piwo, czy jednak trzeba będzie ukrywać się przed Strażą Miejską? Wladze samorządowe mają uprawnienia do wydzielenia stref z dopuszczonym spożyciem.

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 06, 2018, 23:46:28 »
Z tymi strefami to zawsze jest kłopot.
Ja myślę, że kulturalne picie piwa po partyzancku to nikt się nie przyczepi - spokojnie, cicho i posprzątać po sobie znaczy.
Ja się nie spotkałem z jakimiś represjami.
Raz w Trzebieży - słońce, rano do sklepu i wracając na głównym deptaku na ławce zmęczony tymi zakupami przysiadłem. Piwko, papierosek i noga na nogę. Jedzie bus ... dziwnie wolno się skrada i czarno w środku - przejechał. Za 15 minut i pół drugiego wraca. Równie wolno i też czarno, ale taki biały prostokącik na piersi zauważyłem. Piwo fik do kosza, ale za późno było, bo to 10 metrów.
Porozmawialiśmy kilka minut i pojechali dalej.
Jestem pewien, że gdybym za drugim razem, widząc z daleka, schował piwo do reklamówki to by pojechali dalej, a ja miałem piwo na ławce i z każdej strony i z daleka było je widać, bo słońce rano i morze.
Lepiej jak nie wolno,ale po cichu  ;) .
Do tego nikt się nie przyczepi.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 07, 2018, 00:38:09 »
2018, prawie 2019 rok, cywilizacja, ludzie wykształceni, kraj się rozwija, a Polacy dalej muszą się kitrać z alkoholem jakby nie wiadomo co to było. I jeszcze to propsują.

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 07, 2018, 01:18:03 »
Kłopot jest taki, że Polacy nie zgłoszą, a znajdą sobie inne miejsce, bo nie kapusie jak W....a.
Chodzi o to, żeby nie szukali bo jest, właściwie będzie fajne miejsce.
Ja sam jak widzę kilku z butelkami to niekomfortowo się czuję, a moje dzieci?
A z butelkami i pod klatką ci co Makrela Angel ich zaprosiła i Twoje dzieci ze szkoły i w zimie?
Lepiej jest jak jest.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 07, 2018, 06:50:46 »
Ja pierd.ole, następny patriota. Ta masz rację, lepiej niech twoje dzieci i Ty czujecie się nie komfortowo przy lokalnych chłystkach,.
Bo te chłystki z zagranicy to niedość, że zgwałcą, okradną i wysadzą, to jeszcze jakieś bakterie przyniosą.
Ta, lepiej niech zostanie tak jak jest.
Qwa masakra
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2018, 07:06:28 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 07, 2018, 09:21:49 »
Kłopot jest taki, że Polacy nie zgłoszą, a znajdą sobie inne miejsce, bo nie kapusie jak W....a.
Chodzi o to, żeby nie szukali bo jest, właściwie będzie fajne miejsce.
Ja sam jak widzę kilku z butelkami to niekomfortowo się czuję, a moje dzieci?
A z butelkami i pod klatką ci co Makrela Angel ich zaprosiła i Twoje dzieci ze szkoły i w zimie?
Lepiej jest jak jest.

Co?

Weź pisz poprawną polszczyzną bo połowy nie da się zrozumieć to raz.

Dwa - czujesz się niekomfortowo jak widzisz piwo? A jak widzisz coca colę to też się czujesz źle? Czym się różni spożywanie piwa od spożywania coli? Swoją drogą, za granicą to byś chyba na zawał zszedł gdybyś poszedł do jakiegokolwiek parku i zobaczył jak te patologiczne rodziny robią pikniki, a na kocyku stoi butelka wina, które popijają z kieliszków. Sodomia i Gomoria normalnie.

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8\'emką
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 08, 2018, 03:04:32 »
1.Ja pierd.ole, następny patriota. 2. Ta masz rację, lepiej niech twoje dzieci i Ty czujecie się nie komfortowo przy lokalnych chłystkach,.
3. Bo te chłystki z zagranicy to niedość, że zgwałcą, okradną i wysadzą, to jeszcze jakieś bakterie przyniosą.
4.Ta, lepiej niech zostanie tak jak jest.
Qwa masakra
1. Czy w tym jest coś złego?
2. Czytałem ze dwadzieścia razy i ta myśl połamana taka, że nie rozumiem :(. Proszę tak po polsku ją sklecić.
3. Ja nie mówię, że każdy pijak to złodziej, ale mówię, że każdy terrorysta to właśnie stamtąd. Są wyjątki, ale dłoń starczy na nie i palce zostaną.
To są ludzie i człowiek, ale jednak trochę inny.
Nie wszystkie tamte kobiety wiedzą, że można więcej. Nie dla wszystkich ich mężczyzn oczywistym jest, że tamtym należy się tyle samo.
Zwyczajnie są inni i innych miejsce jest właśnie indziej :).
A to,że Ty kiedyś i na stacji i, że z kimś kilka słów i, że stamtąd i, że cudownie ...
Wypełnij kupon na TAK, wypełnią ci z Berlina, Paryża, Madrytu i też z Londynu - zamieszaj i wyciągnij jeden albo dziesięć - wygrałeś?
4.Niechaj Bóg uchroni Królową i nas poddanych przed wszelkimi podobnymi zmianami!



Post Merge: Grudnia 08, 2018, 06:13:39


Co?

1. Weź pisz poprawną polszczyzną bo połowy nie da się zrozumieć to raz.

2. Dwa - czujesz się niekomfortowo jak widzisz piwo?
3. A jak widzisz coca colę to też się czujesz źle?
4.Czym się różni spożywanie piwa od spożywania coli?
5. Swoją drogą, za granicą to byś chyba na zawał zszedł gdybyś poszedł do jakiegokolwiek parku i zobaczył jak te patologiczne rodziny robią pikniki, a na kocyku stoi butelka wina, które popijają z kieliszków.
6. Sodomia i Gomoria normalnie.


1. Staram się.
Pisz poprawną polszczyzną, bo połowy nie da się zrozumieć. To raz.
Ja to tak napisałbym, choć matura na 3+, bo ortografia.
2. Jak widzę piwo to czuję się niekomfortowo. To ślepa uliczka i zawracać do domu trzeba. Cztery to już kliszę warto nawinąć. Sześć ... nawet jeśli nie wejdą to lżej z taką torbą wracać i na rano będzie :).
4. Niby pytanie, a sedna nie trąca. Otóż różnica jest i nie w spożywaniu, a w efekcie spożywania o co nie zapytałeś.
Kierowca po 5l Twojej Coli jedzie prosto i ten po 5L piwa też chyba. Problem będzie na pierwszym zakręcie i pasach, no może trzecim i trzecich. Nie problem, że spożywa. Problem kim jest po spożyciu. To miałem na myśli.
5. Ja to chyba wcześniej wyartykułowałem.
Spokojnie, cicho i śmieci sprzątnąć.
Chodzi o to, by śladu po kimś nie znaleźć i po sobie nie zostawić. To takie proste jest.
Naturalne i genialne, bo działa - oby u nas.
Dlaczego myślisz, że nasi niebiescy i czarni są głupkami?
Że co? Rodzina, kocyk, butelka czy butelki wina na polanie za ósemką i oni mandat?
Jeśli by tak było to opony przebite i wszystkie psie miny z polany byłyby rozsmarowane na i w radiowozie :).
Ja nie wierzę, że ktoś miałby zażalenie, bo butelka na kocyku i rodzina na polanie i razy sto, a jeśli nawet, to czarni i niebiescy ... upewnią się czy grille nie gasną :).
Mam marzenie takie, żebyśmy fajne miejsce mieli.














« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2018, 06:13:39 wysłana przez Wojciech Jaruz »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 08, 2018, 12:17:43 »
4. Niby pytanie, a sedna nie trąca. Otóż różnica jest i nie w spożywaniu, a w efekcie spożywania o co nie zapytałeś.
Kierowca po 5l Twojej Coli jedzie prosto i ten po 5L piwa też chyba. Problem będzie na pierwszym zakręcie i pasach, no może trzecim i trzecich. Nie problem, że spożywa. Problem kim jest po spożyciu. To miałem na myśli.

Czyli karane powinno być zachowanie po spożyciu alkoholu, a nie samo spożycie, nie uważasz?

5. Ja to chyba wcześniej wyartykułowałem.
Spokojnie, cicho i śmieci sprzątnąć.
Chodzi o to, by śladu po kimś nie znaleźć i po sobie nie zostawić. To takie proste jest.

Czyli znów wszystko sprowadza się do karania po spożyciu. Pijesz i zostawiasz syf - kara. Pijesz jak człowiek i po sobie sprzątasz - nie widzę podstawy do ukarania.


Dlaczego myślisz, że nasi niebiescy i czarni są głupkami?

Bo egzekwują prawo zero-jedynkowo.

Że co? Rodzina, kocyk, butelka czy butelki wina na polanie za ósemką i oni mandat?

Na polanie to już raczej się każdy przyzwyczaił, ale spróbuj usiąść z piwem lub winem w jakimkolwiek parku albo na Błoniach w Szczecinie.

Mam marzenie takie, żebyśmy fajne miejsce mieli.

Ja też, to się od lat prosi o fajne zagospodarowanie więc cieszę się, że coś dobrego w tym kierunku się dzieje.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln