Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polana za 8'emką  (Przeczytany 17358 razy)

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8\'emką
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 09, 2018, 02:41:36 »
Czyli karane powinno być zachowanie po spożyciu alkoholu, a nie samo spożycie, nie uważasz?  - cytat znaczy.
Co do zasady.
Pierwszy łyk to już po spożyciu i zachowanie już ważne. Jeśli ok to ok i nawet niemowlak z matką samotną nie będzie miał pretensji siedząc obok czy tam leżąc jak woli.

Post Merge: Grudnia 09, 2018, 03:54:00
Na polanie to już raczej się każdy przyzwyczaił, ale spróbuj usiąść z piwem lub winem w jakimkolwiek parku albo na Błoniach w Szczecinie. - cytat znaczy.
Prawo jest prawem i przestrzegać trzeba, ale akurat w Polsce są też partyzanci.
Ja to wiem, że wino to w szkle musi być i ze z korkiem, ale na tych Wałach, czy tam Błoniach to można to wino zwyczajnie przelać, no nie do coli, ale do soku z czarnej porzeczki tej z Tymbarka czy tam -u na końcu.

[/size][size=78%]Ja nie wierzę, że ktoś w mundurze będzie chciał deptać trawę żeby sprawdzić, wziąć próbkę, napisać notatkę i protokół przekazania do badań. Opis sytuacji, że na kocu w kratę wykryto pojemnik zwany butelką i z substancją ........ podejrzaną i , że w niedalekiej odległości przebywał ten i pełne dane i ten i razy pięć co na tym kocu w kratę przebywali.[/size]
A potem zabezpieczyć dowody i tę zakrętkę co jej już nie ma i odciski palców, bo żaden z tych na kocu, a może kacu nie wie skąd ów przedmiot z tą podejrzaną cieczą się wziął i kto jest jego właścicielem. A jeśli nawet uda się ustalić właściciela pojemnika, to on powie, że kupił go w biedronce takiej czerwonej z kropkami i nawet paragon posiada. Jakiś biegły przez sąd powołany napisze, że możliwe, iż Tymbark słabo zakrętkę dokręcił i sok się sfermentował.
Miało być +50zł - nie +500 :)
A wyszło:
trawa zdeptana
siedem długopisów i trzy bruliony
te fiolki i strzykawki
ten młotek w sądzie, że ciszej proszę

Przecież nawet Milicjant :) wie, że to się nie opłaca.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2018, 03:54:00 wysłana przez Wojciech Jaruz »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 09, 2018, 11:29:48 »
Co do zasady.
Pierwszy łyk to już po spożyciu i zachowanie już ważne. Jeśli ok to ok i nawet niemowlak z matką samotną nie będzie miał pretensji siedząc obok czy tam leżąc jak woli.

Nikt nie powinien mieć pretensji. Samo spożywanie alkoholu nie jest niczym złym i bulwersującym.

Prawo jest prawem i przestrzegać trzeba, ale akurat w Polsce są też partyzanci.

Głupie i niedostosowane do współczesnych czasów prawo należy nowelizować.


Ja to wiem, że wino to w szkle musi być i ze z korkiem, ale na tych Wałach, czy tam Błoniach to można to wino zwyczajnie przelać, no nie do coli, ale do soku z czarnej porzeczki tej z Tymbarka czy tam -u na końcu.

To my mamy po 15 lat żeby się kitrać i bawić w przelewanie alkoholu? Bądźmy poważni.

Reszty nie skomentuję bo nie wiem o co chodzi. ¯\_(ツ)_/¯
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 09, 2018, 23:12:17 »
Ale ważniejsze i genialne zarazem! I w temacie na 100%!
Kradziona kiełbasa smakuje lepiej.
Słowa będą moje, ale myśl zasłyszana.
O wesele chodzi.
Wiadomo na weselu wszystko i najlepsze.
Nad weselem strych, a na nim, czy tam w nim albo u niego .... tego strycha? :) , kiełbasy wiszą i się suszą.
Takie same na stole i z musztardą, chrzanem i tym czerwonym kiślem -z czym chcesz i bez wszystkiego też,
A jednak jak się zakradniesz na ten strych i tę kiełbasę urwiesz i ugryziesz .... to będzie smaczniejsza niż ta poziom niżej i na porcelanowym talerzu i aksamitnym obrusie.
Dlaczego tak jest? Ta sama i ładnie podana, a ta u góry jednak smaczniejsza.
Żaden doktor i profesor z pipetą i nawet lupą nie będzie w stanie różnicy znaleźć, a jest.
Tak sobie myślę, że my Polacy to tak jak nie można to kombinujemy żeby jednak zrobić.
Historia nasza to chyba powodem jest i w tych genach się zakodowało.
Helmutek? Czy tam podobnie na H i Szasza? Sasza? W każdym razie na S i na końcu lin i przez tego na B i G i J właśnie, a kończąc na kwaszonym, nie kiszonym polskim ogórku.
Partyzantka polska.
Ja tam wiem i się zgadzam, że piwo czy tam wino jak stoi pod stołem i na stole to nadal jest to samo piwo, ale partyzanckie jednak smakuje lepiej. Tego udowodnić nie można, ale jest.
I ja wybieram te partyzanckie i ten strych.
Więc? Niech będzie jak jest bo smaczniej.
 

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 09, 2018, 23:45:43 »
Co ja właśnie przeczytałem nie wiem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 10, 2018, 00:01:32 »
No to może tak powiem żeby nawet inżynier zrozumiał.
Jak nie wolno to bardziej smakuje i ja wolę to bardziej i wolę, że nie wolno.



Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 10, 2018, 10:32:07 »
Jak nie wolno to bardziej smakuje i ja wolę to bardziej i wolę, że nie wolno.

Smakuje tak samo. Zakładając, że masz ukończone 18 lat i picie alkoholu to nie jest dla ciebie, hehe konspirka.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 10, 2018, 16:13:22 »
Wojciech Jaruz dlaczego nas zamęczasz tymi bełkotliwymi wpisami? To ma być styl Koterskiego? Słabe i strasznie nużące... Założ jakiegoś bloga i tam się dziel radosną twórczością, proszę...

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8\'emką
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 10, 2018, 20:44:53 »
Jak męczę. Przecież możesz wiosła puścić w każdej chwili, z bieżni zejść.
To ja Tobie pod wycieraczkę wkładam coś i Ty musisz się schylić i zmęczyć i wielokrotnie do zamęczenia?
Ja to lubię jak ktoś ma swoje zdanie wytłumaczył dlaczego - bo jak ja mam inne, to może w błędzie jestem i je zmienię.
A tak to nic nie wie i palnął.
Koterski to ten w żółtej kurtce w tym filmie? Tylko z tego go znam i, że flegmatyk :).

Post Merge: Grudnia 10, 2018, 20:48:59
Jak nie wolno to bardziej smakuje i ja wolę to bardziej i wolę, że nie wolno.

Smakuje tak samo. Zakładając, że masz ukończone 18 lat i picie alkoholu to nie jest dla ciebie, hehe konspirka.
No to dla mnie smakuje lepiej - zdecydowanie. A lat mam sporo - wolałbym mieć tak połowę i mniej :).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2018, 20:48:59 wysłana przez Wojciech Jaruz »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 10, 2018, 21:44:43 »
No to dla mnie smakuje lepiej - zdecydowanie. A lat mam sporo - wolałbym mieć tak połowę i mniej

Rozumiem, że alkohol może smakować inaczej po wysiłku, całodziennej wędrówce, w pięknym słońcu czy dobrze ogrzany zimną zimą. Ale jeśli dla kogoś smak alkoholu staje się lepszy tylko dlatego, że ma satysfakcję z picia zza pazuchy no to, bez urazy, ale dla mnie jest mentalnym dzieckiem. Oczywiście, warto mieć całe życie coś z dziecka w sobie, ale kurde, bądźmy poważni, to tylko alkohol.


Jestem w takiej Portugalii, słońce praży, mam ochotę na szybkie zimne piwo, kupuję sobie puszkę 200ml (tak, 200ml), piję jak zwykły napój (bo to jest zwykły napój) na ulicy, nikt nawet na mnie nie zwraca uwagi bo jest to coś zupełnie normalnego, a potem wsiadam w samochód i jadę gdziekolwiek i nadal nikt z tym nie ma żadnego problemu. Bo i dlaczego miałby mieć?


Życzę naszemu krajowi by i w tej dziedzinie w końcu dojrzał.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2018, 21:48:02 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 11, 2018, 01:45:59 »
Ja tam doktorem nie jestem i jednocześnie wierzę, że decyzję podjęli bardziej wykształceni i światli niż ja.
Jak to Ty nic nie rozumiesz :).
Ja to mam takie pytania:
Ile lat masz?
Czy masz dzieci?
Czy z nimi bywasz gdzieś? Pod takimi grzybami jak za 8 i wieczorem w weekend i z rodziną?
Czy Twoja żona z Twoim dzieckiem, tak sama była w takim miejscu i też wieczorem, a obok ci normalni krajowi i dojrzali?
I nie chodzi , że raz i się udało, tylko czy Ty i inni mają w sobie tę pewność, że się uda.
Ja tam nie mówię, że w nogach śpisz i ..... wiesz, ale rzeczywistość jest inna.
Pragnę żeby było tak normalnie jak mówisz, ale jeszcze trochę brakuje. I doceniam każdy krok ku niej, a jest już ich wiele i zauważam.
A Ty mówiąc w ten sposób ręczysz za wszystkich i tylko przepisy są złe i zmienić?
Dajesz sobie łeb obciąć, bo oni normalni są przecież?
To jak coś w normalnym Twoim świecie się stanie to Ty szyję podłożysz za tych innych co twierdzisz, że normalni są?


Coś prawdy nie mówisz, bo obok w Hiszpanii są takie 0,25l i nie po to żeby wypić i jechać - bo co za frajda takie jedno? Dziesięć to rozumiem. 0,25 Chodzi żeby nie wystygło ... z chłodu :) i następne.


Napisałem na stole i pod nim - pazuchy nie było.





Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 11, 2018, 11:00:53 »
Coś prawdy nie mówisz, bo obok w Hiszpanii są takie 0,25l i nie po to żeby wypić i jechać - bo co za frajda takie jedno? Dziesięć to rozumiem. 0,25 Chodzi żeby nie wystygło ... z chłodu  i następne.

Nie każdy pije piwo by się nachlać.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 11, 2018, 15:18:04 »
Jak męczę. Przecież możesz wiosła puścić w każdej chwili, z bieżni zejść.
To ja Tobie pod wycieraczkę wkładam coś i Ty musisz się schylić i zmęczyć i wielokrotnie do zamęczenia?
Ja to lubię jak ktoś ma swoje zdanie wytłumaczył dlaczego - bo jak ja mam inne, to może w błędzie jestem i je zmienię.
A tak to nic nie wie i palnął.
Koterski to ten w żółtej kurtce w tym filmie? Tylko z tego go znam i, że flegmatyk .


Koterski to reżyser, dobrze o tym wiesz...Ech, nakręcaj się dalej swoją "tfurczością" hehhehe  :P

Offline nomi9

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8\'emką
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 11, 2018, 15:40:20 »
Jestem w takiej Portugalii, słońce praży, mam ochotę na szybkie zimne piwo, kupuję sobie puszkę 200ml (tak, 200ml), piję jak zwykły napój (bo to jest zwykły napój) na ulicy, nikt nawet na mnie nie zwraca uwagi bo jest to coś zupełnie normalnego, a potem wsiadam w samochód i jadę gdziekolwiek i nadal nikt z tym nie ma żadnego problemu. Bo i dlaczego miałby mieć?Życzę naszemu krajowi by i w tej dziedzinie w końcu dojrzał.


Post Merge: Grudnia 11, 2018, 15:41:38

Brawo ty i mam nadzieję że jest nas więcej
Pozdrawiam

Offline Wojciech Jaruz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Polana za 8'emką
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 11, 2018, 22:14:30 »
Koterski to reżyser, dobrze o tym wiesz...Ech, nakręcaj się dalej swoją "tfurczością" hehhehe 
Bez kitu nie znam człowieka.