Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Elektrośmieci - Trans-net - informacja  (Przeczytany 12895 razy)

Offline Tadek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 13, 2017, 12:26:41 »
Odstaw już te dopalacze, albo chociaż ogranicz.
Bardzo inteligentne rozwinięcie wątku. Dużo wnosi.

Post Merge: Maja 13, 2017, 12:48:43
- co byś zrobił gdyby pracownicy firmy utylizacyjnej porysowali twój/twojej kobiety samochód podczas wyciągania rzeczonej lodówki?

Mimo wszystko mam nadzieję, że wszyscy tutaj się ich doczekamy i twoje malkontenctwo zostanie podparte czymś więcej niźli tylko "w transnecie pracujo chamy, kobicie nie pomogli!!!111jeden".


Widać Ty wsadziłbyś stary sprzęt do nowiutkiego Lamborghini. To nie jest strach, że porysują, tylko Twój głupota.[/size]Do domu także nie wpuszczasz hydraulika, bo porysuje kafelki, ani Pana do telewizora, bo stłucze kryształ.
Ja także pracuję w usługach i jak klientowi coś uszkodzę, co się nigdy nie zdarzyło, mam wystarczające OC na pokrycie ewentualnych strat. Normalna sprawa w biznesie.Twoja opinia o TransNecie: "w transnecie pracujo chamy, kobicie nie pomogli!!!111jeden" tłumaczy strach przed nieprzeszkolonymi i niekompetentnymi pracownikami.
Tadea
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2017, 12:48:43 wysłana przez Tadek »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 13, 2017, 13:11:27 »
Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

I przypominam, to ty korzystasz z ich usługi, a ich usługa jest utylizacja sprzętu, a nie jego przenoszenie z miejsca na miejsce.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Tadek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 13, 2017, 13:45:24 »
Twój seksistowski post z tyloma błędami świadczy o tym, że do matury masz jeszcze dużo czasu.
No wiesz przejrzałem  swój post, no tak walnąłem byka szt. 1 (wspomiałaś / wspomniałaś) więcej błędów nie widzę, mógł się zdarzyć, bo pisałem przez telefon. A ty jak widzę polonistka, miło. O wieku nie będę pisał. Jakoś nie widzę, że mój post jest seksistowski, nie mam nic do kobiet, a z twojego postu można wyciągnąć wniosek ze to ty dyskryminujesz płeć przeciwną (twojego męża) próbując wykonać robotę, która należy do niego.
"Bo jak sama wspomiałaś samoobsługatak jak w sklepie. Żale wylewasz w pierwszym poście. Po drugie ot takich robót są faceci. W ogół to ciężko dojść, o co ci właściwie chodzi. No chyba, że musiał twój pan i władca ruszyć swoje cztery litery i się trochę spocić. "   
Ja znalazła sześć razy tyle.


Rozumiem, że kobieta winna siedzieć w domu przy garach, prać i dzieci niańczyć. A faceci prężyć muskuły.
Przykro mi, że nie rozumiesz słowa seksistowski.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2017, 14:14:48 wysłana przez Tadek »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 13, 2017, 15:33:01 »
Rozumiem, że kobieta winna siedzieć w domu przy garach, prać i dzieci niańczyć. A faceci prężyć muskuły.
tego nikt nie powiedział. Po prostu nie każdy ma szczęście posiadać żonę, która nie widzi w tym nic dziwnego,  ze musi wywieźć lodówkę.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 13, 2017, 20:15:48 »
Ktoś w tym temacie pisał wcześniej, że sklep przyjmuje za darmo sprzęt do utylizacji (przy zakupie nowego), ale nie wie, czy trzeba zapłacić za jego wyniesienie. Niedawno kupowałam kuchenkę, wiec wiem, jak to wygląda. W sklepie zapłaciłam za kuchenkę, za wniesienie jej na czwarte piętro musiałam zapłacić już po przywiezieniu (chyba po 10 zł za piętro, ale nie pamiętam dokładnie). Gdybym chciała, by panowie wynieśli starą kuchenkę, to również musiałabym za to zapłacić (chyba też po 10 zł za piętro). Najtańszym rozwiązaniem było jej wystawienie na krótko na klatkę schodową. Potem wynieśliśmy ją pod piwnicę. Idąc na zakupy spotkałam dwóch panów, chyba bezdomnych, którzy szli z wózkiem i zabierali ze śmietników różne rzeczy. Spytałam ich, czy byliby zainteresowani kuchenką, podałam adres. Na drugi dzień rano kuchenkę zabrali i miałam spokój. 

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 13, 2017, 21:09:35 »
Gdybym chciała, by panowie wynieśli starą kuchenkę, to również musiałabym za to zapłacić (chyba też po 10 zł za piętro).
Ustawa z 11 września 2015r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, art. 37 pkt 2:

Dystrybutor, dostarczając nabywcy sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.

Wynika z tego, że wnosząc za kasę powinni zabrać za darmo.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 15, 2017, 13:11:06 »
To daje do myślenia. Dzięki, parian, za info. Nie zostawię tak tego. Dam znać na forum.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 15, 2017, 13:46:01 »
Tak, ci co twierdzą ze sprzedawca ma obowiązek odebrania starego sprzętu, maja racje, ma obowiązek. Tylko ze jeżeli chcemy aby  zabrali go z mieszkania musimy zapłacić za wniesienie nowego jest to 10 zł za piętro, jeśli nie nie zapłacimy za wniesienie to musimy go sami znieść, ale odebrać za darmo muszą przy obydwu opcjach. Informacja zaciągnięta od osoby która  zawodowo zajmuj esie dostawą towaru do klientów.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 15, 2017, 13:57:20 »
@RPzpl: przeczytaj i zinterpretuj zacytowany artykuł z ust. o zużytym sprzęcie.
Najważniejsze pytanie: co wg. ustawodawcy oznacza sformułowanie"miejsce dostawy" :P

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 15, 2017, 15:04:25 »
Praktyka jest prosta, jak nie opłacasz wniesienia do mieszkania dostawcy dostarczają   sprzęt do pierwszego zadaszenia, czyli  pod klatkę w bloku, lub do klatki i tu musisz dostarczyć stary sprzęt.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 15, 2017, 15:16:32 »
Rozmawiamy o sytuacji, w której opłacisz wniesienie sprzętu do mieszkania.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Elektrośmieci - Trans-net - informacja
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 15, 2017, 17:03:32 »
Wiec przy wniesieniu (odpłatnie) musza zabrać stary sprzed, jest to ich obowiązkiem, nie podlega to żadnej dyskusji.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.