Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!  (Przeczytany 45499 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 01, 2015, 20:50:25 »
Dopiero co była taka mobilizacja, słyszałeś o "wyborach samorządowych"? Mała impreza, można było przegapić. Zwykli ludzie się wypowiedzieli i wygląda na to, że mieli odmienne zdanie o Gryfie niż forumowi malkontenci czy inni frustraci. Demokracja to piękny system ^^
Tzw zwykli ludzie są nieustannie tresowani przez  media.Kiedyś nazywało się to propagandą sukcesu a dzisiaj ma taki sam charakter tylko nazywają to lokalnym  programem telewizyjnym albo wywiadem w podporządkowanej prasie.Ale czy konkret ,który myśli ,że wszyscy na forum są mężczyznami - cyt."słyszałeś" - nie ma już wypaczonego poglądu na rzeczywistośc?Wg pana konkreta wszyscy ,którzy krytykują Gryfa na forum to frustraci lub malkontenci.Pan konkret myli ustroje.Trochę jeszcze Policom do Białorusi brakuje ale dzięki takim jak pan aktywistom możemy szybko do białoruskich standardów dołączyć.Dudapomoc już to sygnalizuje.
jestem gorszego sortu

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 01, 2015, 20:51:31 »
Włodziu, co ma piernik do wiatraka?
Kolejny amator teorii spiskowej...
Ludzie stosujący takie zagrania to, według ich własnego mniemania, prawdziwi bohaterowie. Włodziu, udowodniłeś, że jesteś cool. Brawo. Teraz możesz już zjeść kolację i iść do łóżka.
Mam jednak nadzieję, że nie uśniesz; że wyrzuty sumienia za głupoty, które wypisujesz pozbawią cię snu. Snu człowieka uczciwego.


 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2015, 21:00:51 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline włodziu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 01, 2015, 21:00:04 »
Włodziu, co ma piernik do wiatraka.
Kolejny amator teorii spiskowej... Ludzie stosujący takie zagrania to, według ich własnego mniemania, prawdziwi bohaterowie.

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia - podałem, że jest nas dwoje, płacę za dwoje, mieszkam w domku i nic nie ukrywam. Jednak dla mnie liczy się człowiek niezależnie czy jest dziennikarzem, urzędnikiem, pomywaczem czy prezydentem. Nie należy nikogo opluwać jeśli się go nie zna

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 01, 2015, 21:21:27 »
Włodek, w takim razie proponuję, zamiast pluć jadem nienawiści, podziękować p.Ani za akcję, którą zorganizowała.
Dzięki inicjatywie p.Ani i mieszkańców gminy Police będziesz, z razem członkiem rodziny, płacił 24 zł a nie 50 zł. Jest różnica?

To, co zrobiła p.Ania (nie narażając na szykany czy jak to powiedział p.Witold Król podczas sesji "weryfikację" osób, które podpisały się na jej listach) to MAJSTERSZTYK.

KOBIETA Z JAJAMI ;D

Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline włodziu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 01, 2015, 21:25:27 »
Włodziu szukasz widzę haków... Zabawne. Założony był Komitet budowy drogi przez wszystkich mieszkańców ulicy. Jak już tak szukasz to poszukaj sobie jakie były plany zagospodarowania przestrzennego i jak były modyfikowane. Nigdy nie byliśmy bierni i wcale się tego nie wstydzę. Jak widzisz jestem tutaj z imienia i nazwiska. Nie muszę jak szczur kryć się po dziwnych pseudonimach. Droga jest już wybudowana od kilku lat dzięki m.in. inicjatywie mieskańców tej ulicy i pomocy zaangażowanego w tą sprawę radnego z naszego rejonu.[/quo
Pani Anno. Jest to moje prawdziwe imię a nie pseudonim. Mieszkam w pobliżu więc wiem, że droga jest.
Przytoczony tekst był skierowany raczej do Pana wykidajły a nie do Pani. Też jest mieszkańcem tej ulicy a z jakiegoś powodu ma awersję do pewnych zawodów. Przepraszam, jeśli poczuła się Pani urażona.

Pani inicjatywa zasługuje na podziw.






 

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 01, 2015, 21:35:31 »
trzeba tez zauważyć ze akcja p. Ani  spowodowała ze ''wielka rada'' z burmistrzem zaczyna nad swoimi działania zastanawiać i nie wprowadzać od tak bo oni maja racje i tak mam być, no i czują respekt przed mieszkańcami

Offline włodziu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 01, 2015, 21:37:40 »
Włodek, w takim razie proponuję, zamiast pluć jadem nienawiści, podziękować p.Ani za akcję, którą zorganizowała.
Dzięki inicjatywie p.Ani i mieszkańców gminy Police będziesz, z razem członkiem rodziny, płacił 24 zł a nie 50 zł. Jest różnica?

To, co zrobiła p.Ania (nie narażając na szykany czy jak to powiedział p.Witold Król podczas sesji "weryfikację" osób, które podpisały się na jej listach) to MAJSTERSZTYK.

KOBIETA Z JAJAMI 


DO PANI ANI NIC NIE MAM - JEST TO OSOBA BARDZO KULTURALNA W PRZECIWIEŃSTWIE DO OSÓB, DO KTÓRYCH SKIEROWAŁEM CYTOWANY ARTYKUŁ. Przypadek sprawił, że Ta pani jest również wymieniona w artykule.
Jak napisałem wcześniej nie każdy, kto upomina się o swoje pielęgnuje złość i nienawiść na całe wieki. Są jednak takie osoby, które nie wiedzieć czemu  wszystkich wrzucają do jednego wora. Może takiej osobie (nie piszę o Pani Ani) jakiś urzędnik lub grupa urzędników zalazła w dawnych czasach za skórę i teraz nienawidzi całej tej grupy zawodowej.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 01, 2015, 21:58:18 »
:)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 01, 2015, 22:34:18 »
Doskonale, włodziu. Tak trzymaj, o to chodzi :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 01, 2015, 23:56:56 »
Wam to ... Wy uznajecie...
Wiesz dobrze, że nie jestem członkiem Gryfa, działaczem samorządowym, ani pracownikiem urzędu i to "Wy" nie na miejscu.
Wracając do tematu. Fakt (jeśli się z tym nie zgadasz, to zaskarż to), że około 5500 osób nie płaci, większość omijało jak ognia. Powrót do poprzednich stawek tego nie zmieni. Mają nastąpić konsultacje, będzie okazja się wykazać.

PS. Ja na forum występuje jako ja - "ak" i wiadomy Ci jest mój status. Wychodzenie po za te ramy (znasz to ze swojego forumowego doświadczenia) jest niestosowne.
<*)))))>{

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 02, 2015, 07:51:23 »
Tzw zwykli ludzie są nieustannie tresowani przez media.
Acha, czyli pan/pani nie uważa się za zwykłego człowieka? Uważa się za kogoś ponad "zwykłymi" ludźmi? I ktoś taki zarzuca mi, że mam wypaczony pogląd na rzeczywistość ;)
 
Ale czy Konkret ,który myśli ,że wszyscy na forum są mężczyznami - cyt."słyszałeś" - nie ma już wypaczonego poglądu na rzeczywistośc?
Widać jestem zbyt staroświecki i jeszcze do mnie te całe 'gendery' nie dotarły, chcesz być kobietą, proszę bardzo, mi to obojętne. Tylko po co ten mylący nick sugerujący, że jednak jesteś mężczyzną?
 
Wg pana Konkreta wszyscy, którzy krytykują Gryfa na forum to frustraci lub malkontenci.
Nie wszyscy. Konstruktywna krytyka jest zawsze w cenie, niestety w tym temacie prawie jej nie ma, a już 5 stron zapisane, zaczyna to przypominać kółko wzajemnej adoracji, w którym zbiera się kilka osób i zaczynają "nie lubię gryfa!" "a ja nie lubię gryfa jeszcze bardziej!" "gryf jest zły bo zmienił uchwałę!" "a teraz gryf jest zły bo się wycofał ze zmian!" "lubię masło!"
 
Trochę jeszcze Policom do Białorusi brakuje (...)

I chyba niektórym się to nie podoba, skoro chcą obalać demokratycznie wybraną władzę ;)

saga

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 02, 2015, 07:54:51 »
PS. Ja na forum występuje jako ja - "ak" i wiadomy Ci jest mój status. Wychodzenie po za te ramy (znasz to ze swojego forumowego doświadczenia) jest niestosowne.
Niestosowne? Jednak zauważyłeś? No patrz, jak to łatwiej niektóre rzeczy zauważać, kiedy się odbijają w naszym kierunku. A Wykidajło to tutaj występuje jako kto?

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 02, 2015, 21:39:24 »
Cytat: KOOWALSKI w Grudzień 01, 2015, 20:50:25
Tzw zwykli ludzie są nieustannie tresowani przez media.
Acha, czyli pan/pani nie uważa się za zwykłego człowieka? Uważa się za kogoś ponad "zwykłymi" ludźmi? I ktoś taki zarzuca mi, że mam wypaczony pogląd na rzeczywistość
Dobrze pan/pani konkret, poprawiam "zwykłych ludzi"na jak mawiał Kurski "ciemny lud" któremu wystarczy pokazać lizaka.

 
Ale czy Konkret ,który myśli ,że wszyscy na forum są mężczyznami - cyt."słyszałeś" - nie ma już wypaczonego poglądu na rzeczywistośc?
Widać jestem zbyt staroświecki i jeszcze do mnie te całe 'gendery' nie dotarły, chcesz być kobietą, proszę bardzo, mi to obojętne. Tylko po co ten mylący nick sugerujący, że jednak jesteś mężczyzną?
Proponuję kupić mocniejsze okulary.Po lewej stronie postu znajduje się tzw profil i tam jest również wskazana płeć.
 
Wg pana Konkreta wszyscy, którzy krytykują Gryfa na forum to frustraci lub malkontenci.
Nie wszyscy. Konstruktywna krytyka jest zawsze w cenie, niestety w tym temacie prawie jej nie ma, a już 5 stron zapisane, zaczyna to przypominać kółko wzajemnej adoracji, w którym zbiera się kilka osób i zaczynają "nie lubię gryfa!" "a ja nie lubię gryfa jeszcze bardziej!" "gryf jest zły bo zmienił uchwałę!" "a teraz gryf jest zły bo się wycofał ze zmian!" "lubię masło!"

Trochę jeszcze Policom do Białorusi brakuje (...)
Pewnie ma pan/pani rację.O słusznosci krytyki  i jej konstruktywnosci powinien wg standardów bialoruskich decydowac krytykowany lub armia jego wazeliniarzy.Mi taki model nie odpowiada.Dlatego wole demokrację ,która również umozliwia kontrolowanie i zmienianie władz.
 

« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2015, 21:41:49 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 03, 2015, 10:33:54 »
Konkret, żądasz konstruktywnej krytyki? Proszę bardzo. Krytyka poprzez fakty:

1.Burmistrz kieruje pod głosowanie projekt uchwały śmieciowej.
2.Projekt głosami wszystkich radnych Gryfa zostaje przyjęty.
3.W tym momencie część mieszkańców Gminy Police zostaje obciążona podwyżką przekraczającą ponad 330% aktualnych stawek (z 12 zł na 40 zł miesięcznie; ze 144 zł na 480 rocznie).
4.Do akcji wkracza p.Ania Tarocińska ze swoją petycją. Zaczyna zbierać podpisy.
5.Sprawa nabiera rozpędu. Pani Ania ogłasza, że w określonym terminie złoży petycję do urzędu.
6.Burmistrz dwa dni przed złożeniem petycji ogłasza, że składa pod głosowanie uchwałę znoszącą uchwałę, czyli tak naprawdę podważa swoje kompetencje, bo chce usunąć uchwałę, którą sam stworzył.
7.Pani Ania, mimo iż zebrała ponad 2600 podpisów, składa petycję opatrzoną tylko swoim imieniem i nazwiskiem, bo tak stanowi prawo o petycjach.
8.Głosowanie nad uchwałą znoszącą uchwałę; Radni Gryfa negują uchwałę, która sami wcześniej stworzyli i przegłosowali.

Nikt nie wymaga od Burmistrza , aby był wzorem cnót obywatelskich. Każdy popełnia błędy. Każdy się ośmiesza. Jednak urzędnika z klasą od urzędnika bez klasy różni jedno słowo. Urzędnik z klasą potrafi powiedzieć: Przepraszam. Urzędnik bez klasy przypisuje sobie sukcesy innych ludzi i stawia się w roli wybawcy, chociaż jest winowajcą całego zamieszania.

Należy zadać pytanie: czy gdyby nie protest mieszkańców to Burmistrz i radni zanegowaliby uchwałę? Konkret, szukasz konstruktywnej krytyki, więc odpowiedz sobie na powyższe pytanie i z tej odpowiedzi stwórz coś budującego, coś twórczego. Na przyszłość.

Fala informacji dotarła do mieszkańców Gminy. I nawet prasa propagandowa, dotowana przez władzę, nie jest w stanie usunąć plamy, jaką dali lokalni decydenci.

Pani Aniu, dziękuję Pani nie za to, że obnażyła Pani niski poziom uchwalanego prawa i kompromitujące decyzje radnych, ale za to, że jedną inicjatywą obudziła Pani w społeczności lokalnej świadomość własnej wartości i siły sprawczej. Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 10:37:53 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 03, 2015, 11:53:19 »
Należy zadać pytanie: czy gdyby nie protest mieszkańców to Burmistrz i radni zanegowaliby uchwałę?

Oczywiście, że nie. Protesty przecież były wcześniej, nie było tylko petycji i podpisów.
Bez tego nie tylko by się nie wycofali, ale jeszcze chwalili, jacy to są dobrzy dla rodzin wielodzietnych, bez wspominania, że cudzym kosztem.

Konkret, szukasz konstruktywnej krytyki,

Nie szuka. To koleś, który ma tylko zwalczać przeciwników, ze szczególnym uwzględnieniem pani Ani.

Pani Aniu, dziękuję Pani nie za to, że obnażyła Pani niski poziom uchwalanego prawa i kompromitujące decyzje radnych, ale za to, że jedną inicjatywą obudziła Pani w społeczności lokalnej świadomość własnej wartości i siły sprawczej. Dziękuję.
Dokładnie. I to najbardziej przeraziło zielonych kolesi. Bo ludzie zobaczyli, że nie muszą się godzić na ciągłe podwyżki na finansowanie ośmiorniczek dla krewnych i znajomych królika.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 11:58:15 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.