Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!  (Przeczytany 45205 razy)

Offline TomaszTokarczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 28, 2015, 19:47:16 »
Autor tego co czytał przewodniczący pokazuje jak bardzo maja gdzieś aktyw który broni interesów Mieszkańców POLIC.
Autorem, jak rozumiem, był sam Przewodniczący, bo oświadczenie było napisane w pierwszej osobie liczby pojedynczej... Dlatego też tak mi zadźwięczało w uszach stwierdzenie, że "to jest stanowisko Gryfa".
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2015, 19:49:00 wysłana przez TomaszTokarczyk »
Zapraszam na mój blog o sprawach Powiatu Police: www.tomasztokarczyk.wordpress.com

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 28, 2015, 21:17:04 »
 TomaszTokarczyk
 Dzięki za upewnienie mie co do Autora
 pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 29, 2015, 12:50:56 »

saga

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 30, 2015, 08:07:32 »
Inni też się poczuli. Więc z pozdrowieniami dla Pana Przewodniczącego.

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 30, 2015, 11:16:21 »
Może niech każdy zrobi takiego mema i wyśle do Pana radnego?

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 30, 2015, 12:15:46 »
Może niech każdy zrobi takiego mema i wyśle do Pana radnego?

jak sądzę nic by to nie dało jak widać i słychać jest za bardzo zadufany w sobie,,, zredukuje się jego pogląd w następnych wyborach, wytknie się mu wszystko, jak i innym z gryfa i nie tylko gryfa

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 30, 2015, 23:58:08 »
że to ja sam ujawniałem tu informacje, o których "na forum gdzieś o tym wspominano".
Jak sam ujawniłeś, to świetnie, gdyby ktoś o nie prosił to je podeślij.

Sprawa śmieci powróciła do konsultacji, co nie zmienia faktu, że około 5 500 osób unikało płacenia za swoje odpady.
Może Pani Anna rozpisze petycję do tych uchylających się od płacenia.
Mickd, saga, piotrzpl..., mogą być pomocni, przecież chodzi o dobro wspólne.
A Wykidajło poczyni artykuł nawołujący Policzan do regulowania swoich należności za śmieci. Zaręczam, że mieszkańcy, ci sumiennie płacący, będą wdzięczni.
<*)))))>{

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 01, 2015, 08:51:14 »
że to ja sam ujawniałem tu informacje, o których "na forum gdzieś o tym wspominano".
Jak sam ujawniłeś, to świetnie, gdyby ktoś o nie prosił to je podeślij.

Są dostępne na BIP gminy, powiatu i Białej, gdyby ktoś był zainteresowany.
Byłoby natomiast miło, gdybyś się zrewanżował i ujawnił, ile wraz z rodziną przytuliłeś z gminy, powiatu i ich jednostek (tak, pensje też liczymy). Powiedzmy, przez ostatnie 5 lat, czyli ta kadencja i poprzednia. Niech sobie ludzie sami ocenią, który z nas ma więcej do stracenia/zyskania. Tak będzie uczciwie, nie sądzisz?

Sprawa śmieci powróciła do konsultacji, co nie zmienia faktu, że około 5 500 osób unikało płacenia za swoje odpady.

To Gryf tak twierdzi. Rzecz w tym, że nie złapaliście ani jednej takiej osoby. Ba, nie sprawdziliście też ani jednej deklaracji. Urzędnicy sprawdzali tylko, czy deklaracje są, a jak są, to czy wpływają zadeklarowane kwoty.
Wam to jednak nie przeszkadza. Wy uznajecie, że na podstawie swoich domniemań macie prawo ustami prominentów z Gryfa publicznie obrażać mieszkańców, którzy nie godzą się na kolejne podwyżki, pozwalające utrzymać rzeszę krewnych i znajomych królika.

A Wykidajło poczyni artykuł nawołujący Policzan do regulowania swoich należności za śmieci.

Wykidajło nie czyni artykułów. Wykidajło korzysta z tych samych praw, które mają mieszkańcy. A nawet z tych, które mają politycy Gryfa - z tą różnicą, że (w przeciwieństwie do Gryfa) za publikowanie swoich wypowiedzi nie płaci publicznymi pieniędzmi.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 01, 2015, 10:04:59 »
Przeczytałem artykuł wyżej i nasunęły mi się refleksje i postanowiłem się nimi podzielić, zaczytuje fragmenty i dodam swój komentarz ;

Cytuj (zaznaczone)
Radni Gryfa na zmianę porządku obrad nie przystali. Burmistrzowi zarzucił, iż chce sobie przypisać, to co zainicjowali mieszkańcy.

no nie chcieli aby p. Mariusz Różycki sobie przypisał, no bo oni sobie przypisali dbałość o mieszkańców,,, ale mieszkańcy wiedza kto dba o nich i kto się przyczynił do zmian,  nie są aż tacy naiwni jak sobie król i diakun myślą,,,

Cytuj (zaznaczone)
Wiele zamętu wywołał zmasowany atak na forach internetowych - stwierdził dodając, że były tam obelgi, oczernianie, demagogia
no internet to najlepsza bron w dzisiejszych czasach,,, nie koziarze aby ktoś komuś ubliżał, i oczerniał, a jeden dyskutujące z nami szybko zamilkł z powodu argumentów, a najprościej jak nie ma się nic sensownego powiedzieć zamilknąć albo jak król obrażać rozmówce, bo to on nas obrażał

 
Cytuj (zaznaczone)
Oczekujemy krytyki, ale merytorycznej, nie szczucia
król to nie było szczucie to było dopiero pokazanie co zwykli ludzie mogą i jak mogą się zorganizować, dopiero na następne wybory weżniemy się za   radnych zwłaszcza a przewodniczącego i gryf, wtedy będzie można powiedzieć ze to było szczucie, a na pewno wam nie odpuścimy











Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 01, 2015, 15:32:54 »
król to nie było szczucie to było dopiero pokazanie co zwykli ludzie mogą i jak mogą się zorganizować, dopiero na następne wybory weżniemy się za   radnych zwłaszcza a przewodniczącego i gryf, wtedy będzie można powiedzieć ze to było szczucie, a na pewno wam nie odpuścimy
Witold Melcher Król nie startował do wyborów z miejsca rzeczywistego zamieszkania - czyli Tanowa, tylko z terenu Spółdzielni Mieszkaniowej "Odra"w której jest przewodniczącym Rady Nadzorczej i siłą rzeczy ma swoich przydupasów nazywanych niesłusznie jego zwolennikami.Jego działalność w SM"Odra" też cechuje buta i arogancja.Jednym z takich przykładów jest faktyczna likwidacja Rad Zespołów Nieruchomości jako organów doradczych i konsultacyjnych Zarządu Spółdzielni.

Zwykli ludzie będą mieli szansę pogonienia takich arogantów tylko wtedy kiedy dojdzie do masowej mobilizacji wyborców.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2015, 15:36:54 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 01, 2015, 17:25:29 »
na następne wybory weżniemy się za   radnych zwłaszcza a przewodniczącego i gryf, wtedy będzie można powiedzieć ze to było szczucie, a na pewno wam nie odpuścimy

Pisanie o sobie w liczbie mnogiej jest... dziwne.

Zwykli ludzie będą mieli szansę pogonienia takich arogantów tylko wtedy kiedy dojdzie do masowej mobilizacji wyborców.

Dopiero co była taka mobilizacja, słyszałeś o "wyborach samorządowych"? Mała impreza, można było przegapić. Zwykli ludzie się wypowiedzieli i wygląda na to, że mieli odmienne zdanie o Gryfie niż forumowi malkontenci czy inni frustraci. Demokracja to piękny system ^^

Offline włodziu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 01, 2015, 20:11:55 »
Ba, nie sprawdziliście też ani jednej deklaracji. Urzędnicy sprawdzali tylko, czy deklaracje są, a jak są, to czy wpływają zadeklarowane kwoty.
Wam to jednak nie przeszkadza. Wy uznajecie, że na podstawie swoich domniemań macie prawo ustami prominentów z Gryfa publicznie obrażać mieszkańców, którzy nie godzą się na kolejne podwyżki, pozwalające utrzymać rzeszę krewnych i znajomych królika.

Poszperałem i znalazłem. DOMYŚLAM SIĘ DLACZEGO saga z wikidajłem i inni podobni obrażają urzędników nawet ich nie znając,  nazywając wszystkich bez wyjątku ZNAJOMYMI KRÓLIKA, nierobami itp.
Otóż nienawiść do urzędników wszystkich, bez wyjątku pielęgnowana jest przez niektórych przez lata. Nawet jeśli osoba nowo zatrudniona pojawi się w urzędzie, nawet jeśli będzie to osoba bez znajomości, nawet jeśli nie będzie znajomą królika, nawet jeśli wykaże się wiedzą i kompetencjami to będzie skazana  na obrażanie ze strony pewnej wydawałoby się sądząc po piastowanej profesji grupy inteligentnych osób.

A oto co znalazłem i co może by powodem, że niektórym każdy urzędnik kojarzy się źle.
 14 kwietnia 2008
„ Nie mamy przyłączy prądu, oświetlenia, gaz jest od niedawna - mówią zbulwersowani mieszkańcy ul. Brzoskwiniowej w Policach.”
„Burmistrz obiecuje, że asfalt i chodniki będą. Kiedy? Nie wiadomo. - Budowę rozpoczęliśmy dziesięć lat temu, w ciągu kilku lat miały być tu podciągnięte wszystkie media, prąd, gaz, drogi - mówi Anna Tarocińska, jedna z mieszkanek ul. Brzoskwiniowej. - Tymczasem toniemy w błocie, zimą nie ma tu jak dojechać, niszczymy samochody, co rusz trzeba wymieniać amortyzatory. Sąsiad dopiero niedawno się wprowadził, bo nie miał obiecanego od lat gazu, którym ogrzewa mieszkanie.” 

„- Studzienki kanalizacyjne, sanitarne i wodociągowe projektant wrysowywał, gdzie mu pasowało. U sąsiadów zajmują nawet i jedną trzecią działki, są na podjazdach itd. - mówi pan Jarosław. - Przyłącze gazowe mam na przykład na środku działki, prawie na wprost wejścia do domu. Nigdy bym takiego projektanta nie zatrudnił. O drodze, to już nie chce mi się mówić. Woźna w szkole syna chciała do domu odesłać, bo miał ubłocone buty i spodnie.”

„Pieniądze wzięli. Mieszkańcy są oburzeni zupełnym brakiem koordynacji prac. - Jak była robiona kanalizacja deszczowa, można było od razu podciągnąć energię, gaz - mówi pan Maj. - Nikt jednak nad tym nie panuje. Jestem z branży budowlanej i wiem doskonale, jak można takie prace wykonywać, organizować by było szybciej i oszczędniej. - Gmina wzięła bardzo duże pieniądze za działki i nie wywiązuje się z tego, co obiecywał - mówi pani Anna. - Dlaczego Morelowa jest zrobiona, a nasza ulica nie, choć tamte działki kupowano jeszcze za grosze? Stawaliśmy do przetargu dlatego, że wraz z gruntem były zapewnienia, że o infrastrukturę nie musimy się martwić. Wszystko będzie - mówiono. - Przed dwoma tygodniami TransNet nawiózł na drogę trochę ziemi, ale już nie ma po tym śladu, dziury jak były, tak są - dodaje pan Cezary. - Takie doraźne działania nic nie dają, szkoda pieniędzy.”

„Najpierw to, co pod ziemią -
Rozumiem oczekiwania mieszkańców, ale na razie na tej ulicy zabezpieczamy przejezdność, nie będziemy tu kłaść asfaltu i chodników, dopóki ulica nie zostanie całkowicie zbudowana, czyli do momentu postawienia ostatniego domu - wyjaśnia Jakub Pisański, wiceburmistrz Polic. - W tej chwili skupiamy się na tych miejscowościach, które nie mają sieci wodociągowej, np. w Trzeszczynie, czy Tanowie. W Pilchowie musimy wymieniać stare, jeszcze azbestowe rury. Musimy skanalizować osiedle Ogrodnik, tam mieszkańcy są w dużo gorszej sytuacji niż przy ul. Brzoskwiniowej. Myślimy o wszystkich, ale inwestycje, które mogą być finansowane z funduszy unijnych, traktujemy priorytetowo. Prace naziemne, asfalt, chodniki przy ul. Brzoskwiniowej muszą poczekać. Aż będziemy pewni, że już tam nie będzie wjeżdżał ciężki sprzęt budowlany, koparki itd.„

ZEMSTA ZATEM MUSI BYĆ JAK W DAWNYM PRZYSŁOWIU:   kowal zawinił, a Cygana powiesili

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 01, 2015, 20:32:58 »
Włodziu szukasz widzę haków... Zabawne. Założony był Komitet budowy drogi przez wszystkich mieszkańców ulicy. Jak już tak szukasz to poszukaj sobie jakie były plany zagospodarowania przestrzennego i jak były modyfikowane. Nigdy nie byliśmy bierni i wcale się tego nie wstydzę. Jak widzisz jestem tutaj z imienia i nazwiska. Nie muszę jak szczur kryć się po dziwnych pseudonimach. Droga jest już wybudowana od kilku lat dzięki m.in. inicjatywie mieskańców tej ulicy i pomocy zaangażowanego w tą sprawę radnego z naszego rejonu.
Masz tu artykuł, abyś się aż tak nie nakręcał-a szukając http://www.gs24.pl/wiadomosci/region/art/5290196,gmina-police-oszukala-mieszkancow-nowego-osiedla,id,t.html
Jak widzisz- są efekty gdy mieszkańcy nie są bierni co i petycja pokazała. :) można? Można!:)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2015, 20:44:04 wysłana przez An_na »

saga

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 01, 2015, 20:49:34 »
Przepraszam Włodzia i innych urzędników oraz włodarzy naszej gminy, że wciąż tu mieszkam. Przepraszam, że od tylu lat płacę tu podatki i śmiem się upominać o to, żeby burmistrz dotrzymywał słowa i nie obciążał mieszkańców opłatami bardziej, niż to jest konieczne... Najmocniej przepraszam. Ale obiecuję, że się nie poprawię.
Chyba Włodziu musisz jeszcze zajrzeć do IPN.