Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!  (Przeczytany 45202 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 27, 2015, 16:51:16 »
Cały czas nurtuje mnie pytanie... Skoro wg Pana Króla w odniesieniu do mojej petycji powiedział "tego normalny umysł nie jest w stanie zrozumieć" sugeruje, że wg Pana Króla Witolda jestem nienormalna. Więc skoro ja jestem nienormalna to dlaczego burmistrz zawnioskował o uchylenie tego samego o co ja w petycji???  Ja jako mieszkaniec mam prawo pisać co uważam, a panowie radni z przewodniczącym na czele powinni się nauczyć argumentować. Dla mnie taki atak poprzez ubliżanie jest najzyczajniej pokazaniem braku argumentów. Radni uchylili te uchwały i koniec kropka. Po co ten cyrk był dalej? Gdybym ja była radnym z tej samej opcji zgłosiłabym zakończenie tego żenującego cyrku nieprzystającego do pozycji przewodniczącego rady miejskiej.
Szkoda, że tv kablowa nie puszcza sesji ad A do Z łącznie z interpelacjami.
Ale już wiem dlaczego- nie gryzie się ręki, która karmi.


I kolejny kwiatek z wydania za 13.000 zł rocznie ( w sumie za 46.000 bo to ten sam wydawca czyli Głos Szczeciński)
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2015, 17:52:09 wysłana przez An_na »

saga

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 27, 2015, 17:48:02 »
Ale do tej kwoty dla telewizji jeszcze trzeba dodać pieniądze za relacje z sesji. One są osobno opłacane - z innego działu, ale tego samego budżetu gminy, na który wszyscy się składamy. Gmina w naszym imieniu płaci po co najmniej 5 tysięcy za jedną relację (chociaż to jeszcze dokładnie analizuję, bo bałagan w gminnych umowach jest nie do ogarnięcia, w niektórych okresach są po dwie na to samo, i różniące się kwotą). Ciekawa jestem, czy gmina ma chociaż informację, do ilu gospodarstw polickich podatników dociera ten program.
No i trzeba jeszcze przejrzeć umowy z powiatem.


Post Merge: [time]Listopad 27, 2015, 18:00:32 [/time]

I kolejny kwiatek z wydania za 13.000 zł rocznie ( w sumie za 46.000 bo to ten sam wydawca czyli Głos Szczeciński)
   
To już zaczyna coraz bardziej zajeżdżać słusznie minionymi czasami. Mamy jedyną słuszną partię z całą machiną propagandową. Na szczególną uwagę w zalinkowanym materiale zasługuje rozdział pt. "Wydział był aktywny" :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2015, 18:06:34 wysłana przez saga »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 27, 2015, 18:10:13 »

Na propagandę zawsze grosz się znajdzie.


Post Merge: Listopada 27, 2015, 18:22:54
O promocji nie wspomnę bo promocja ważna rzecz oczywiście.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2015, 18:22:54 wysłana przez An_na »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 27, 2015, 18:23:44 »
"Pracownicy wyjeżdżali w teren 177 razy". No wzruszyłem się. Pięciu urzędników przez dwa lata. W porywach dwa razy w miesiącu się ruszali, stachanowcy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 27, 2015, 19:45:07 »
Tak przy okazji, mam pomysł na nazwę akcji protestacyjnej: "Internetowi frustraci mówią NIE złodziejom ..."
Ja natomiast myślałem o koszulkach "Internetowy frustrata" ;)
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 27, 2015, 19:47:48 »
"Internetowy frustrat". Plus godło Polic. Biorę dwie.

Ps. Oczywiście koszulka musi być zielona.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2015, 19:53:16 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 27, 2015, 23:21:32 »
Samorządowa Wspólnota Frustratów?  Pisze się na to!!
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 27, 2015, 23:56:16 »
"Internetowy frustrat". Plus godło Polic.
Myślę, że sam napis będzie wystarczającą aluzją, nie ma co mieszać do tego naszego polickiego gryfa ;-)
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 28, 2015, 01:59:10 »
"Internetowy frustrat"
Myślę, że dla Ciebie pozostałbym przy "pokrzywdzony przez los". Pamiętasz, pytałem kiedyś co spowodowało, że zacząłeś tak skrupulatnie punktować Gminę? Wszedłem na Twoją stronę naszepolice, jeden z ostatnich wpisów to, niepochlebny wpis dotyczący poprzedniej ekipy w Starostwie.

http://www.naszepolice.pl/index.php/2011/10/o-przyszlosc-bialej/#more-732
- Skoro wy­da­jemy tyle pie­nię­dzy na edu­ka­cję, to chcemy wie­dzieć, na co — mówi plat­for­mowy radny An­dreas Kardziejonek.
Od­po­wia­dam: na ucze­nie dzieci wy­da­jemy (te pie­nią­dze są w ta­kim sa­mym stop­niu moje, jak rad­nego Kar­dzie­jonka). Można po­li­czyć go­dziny za­jęć, ale nie da się usta­lić, że 100 zł w bu­dże­cie „Bia­łej” to ki­lo­gram fi­zyki i pół li­tra che­mii na jed­nego ucznia.
W spra­wie zresztą na pewno nie cho­dzi o pie­nią­dze. Gdyby ce­lem były oszczęd­no­ści, sta­ro­stwo za­czę­łoby od cię­cia wy­dat­ków w oczy­wi­sty spo­sób zbęd­nych. Ta­kich jak feta w ho­telu, płatne wy­stępy w lo­kal­nej te­le­wi­zji czy dwor­ska gazetka.
 Nie są­dzę też, aby cho­dziło o zro­bie­nie czło­wieka PO dy­rek­to­rem szkoły (sta­ro­stwo de­men­tuje ta­kie plotki, ale kto by tam wie­rzył w de­menti).

Zaczyna się awantura w "Białej" i okres przedwyborczy, wtedy Ty zmieniasz front i uaktywniasz się na forum (i nie tylko) jak obrońca nowej dyrekcji i decyzji Starostwa. Zapewne jest jakiś powód, nic nie dzieje się bez przyczyny.

Zmieniła się ekipa w starostwie, zmieniły się władze w lokalnej PO.  Myślę, że zostałeś na lodzie i teraz szukasz nowego miejsca dla siebie.
A powód...
No i trzeba jeszcze przejrzeć umowy z powiatem.

Nie wiem czy też jesteś "pokrzywdzona przez los", ale zapewne zauważyłaś, że nie wymieniono w tych ostatnich spisach, znaczącego szczecińskiego czasopisma i jego autorów. Jeśli będziesz przeglądała archiwalne materiały powiatowe, to może coś ciekawego zauważysz, a i tu na forum gdzieś o tym wspominano.  Przekonasz się wtedy, że wbrew pozorom nie chodzi tu śmieci - hipokryzja.


mam pomysł na nazwę akcji protestacyjnej: "Internetowi frustraci mówią NIE złodziejom ..." (zamiast kropek dokładniejsze wskazanie, o kogo chodzi).
Widzę, że Twoja frustracja (jednak to określenie jest chyba lepsze) sięga coraz wyżej. Nie szukaj naiwnych, daj przykład i sam pierwszy wejdź na minę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2015, 02:44:14 wysłana przez ak »
<*)))))>{

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 28, 2015, 09:31:14 »
Myślę, że zostałeś na lodzie i teraz szukasz nowego miejsca dla siebie.
A ja myślę, że gdybyś dokładniej czytał forum to zmieniłbyś zdanie.

saga

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 28, 2015, 10:37:10 »
No i trzeba jeszcze przejrzeć umowy z powiatem.
Nie wiem czy też jesteś "pokrzywdzona przez los", ale zapewne zauważyłaś, że nie wymieniono w tych ostatnich spisach, znaczącego szczecińskiego czasopisma i jego autorów. Jeśli będziesz przeglądała archiwalne materiały powiatowe, to może coś ciekawego zauważysz, a i tu na forum gdzieś o tym wspominano.  Przekonasz się wtedy, że wbrew pozorom nie chodzi tu śmieci - hipokryzja.
Każdy sądzi według siebie. Ale spokojnie, Panie ak, do analizy zatrudnionych w magistracie jeszcze nie doszłam. A można z niej wysnuć długą listę tych, którzy mogliby się obawiać "pokrzywdzenia przez los", gdyby władzę w gminie straciła zielona frakcja.

Tak, w przytoczonym zestawieniu nie ma kilku lokalnych czasopism i dzienników. A to o tych czasopismach świadczy dobrze czy źle? Bo moim zdaniem samo to nic nie znaczy. Co innego jednak kupować ogłoszenia w mediach, a co innego laurki na swoją cześć za publiczne pieniądze. O, np. takie:
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2015, 10:40:26 wysłana przez saga »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 28, 2015, 10:42:12 »
O, np. takie:
Andrzej Marek wybitny przykład obiektywnego i kompetentnego dziennikarza! Właśnie takich ludzi jak on i jego żona gmina potrzebuje w Urzędzie!
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 28, 2015, 11:01:38 »
oj kręcił i motał się nasz burmistrz,,, widać jawnie co było powodem zdjęcia ustawy śmieciowej, nie wybronił się,,,

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 28, 2015, 11:12:24 »
Samorządowa Wspólnota Frustratów?  Pisze się na to!!

Internetowych. Musi być, że internetowych. Nie można w to mieszać osób postronnych.

"Internetowy frustrat". Plus godło Polic.
Myślę, że sam napis będzie wystarczającą aluzją, nie ma co mieszać do tego naszego polickiego gryfa ;-)

Masz rację. Policki gryf jest wspólny i nie ma ze śmieciami związku. Ale koszulki muszą być zielone.

Myślę, że zostałeś na lodzie i teraz szukasz nowego miejsca dla siebie.
A ja myślę, że gdybyś dokładniej czytał forum to zmieniłbyś zdanie.
On nie musi niczego czytać, bo doskonale wie, że te naboje już dawno wystrzelone (a innych nie ma). Dlatego nie podaje linków do wpisów. Gdyby podał, każdy mógłby łatwo zobaczyć, że to ja sam ujawniałem tu informacje, o których "na forum gdzieś o tym wspominano". A tak może liczyć na to, że parę osób nie sprawdzi, a smród zostanie.
Spokojnie, spodziewałem się tego. Nie udało się kupić, to kazali opluć. Gryfowy standard. Przyzwyczaili się, że sobie za publiczne pieniądze kupują przychylność mediów i myśleli, że to działa zawsze. A tu zonk. Nie zawsze, nie z każdym...
A aktywność ak w tym wątku łatwo zrozumieć, gdy się przejrzy listę zatrudnionych w polickim magistracie. Na jego miejscu słowa "hipokryzja" unikałbym jak ognia.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 28, 2015, 18:22:50 »
Widziałem w TV Police sprawozdanie, Żenada i wpadka jak diabli. Panu przewodniczącemu się ręce trzęsły jak choremu na parkinsona.To co czytał to według mie pokazało jak bardzo zależny radzie ( przewodniczącemu i Burmistrzowi) na Policzanach. Mają ich serdecznie gdzieś. Reszta to ręce do głosowania. Takiej żenady nie widziałem. Przykro mi ale już nie będę witał tych Panów. Autor tego co czytał przewodniczący pokazuje jak bardzo maja gdzieś aktyw który broni interesów Mieszkańców POLIC. Uważają się za Panów i władców. Tak nie może być aby wybrańcy mieszkańców byli przeciwko obywatelom Polic.
Wstyd mi za was Panowie. A morał? widziały gały co wybierały.
Nie będę odpowiadał na mój Post (chyba że ktoś mie w...) Nie będę tez polemizował w tym temacie.
P/S to jest Tylko moja opinia niesugerowana innymi osobami i wpisami. \
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

 
   
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.