Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!  (Przeczytany 45207 razy)

pajaczek

  • Gość
Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« dnia: Listopada 24, 2015, 18:13:45 »
Zasiedziana władza tak właśnie się zachowuje.
Zaczyna się sobiepaństwo na Batorego.
Tak było za Guździoła w Starostwie Polickim.
Oddolne inicjatywy mieszkańców Polic są nie po myśli JAŚNIE panującego gryfa...
Ania Tarocińska odwaliła kawał dobrej roboty a zasługi przypisał sobie oczywiście rządzący miastem.

- Ubolewam, że inicjatorzy internetowej dyskusji wytworzyli tak złą atmosferę i wiele osób wprowadzili w błąd - powiedział Władysław Diakun. - Apeluję, by zachowali roztropność, a swoją energię spożytkowali na bardziej konstruktywne działanie.

i to mówi samorządowiec który walczył z PRL...

http://www.24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/burmistrz-zaatakowal-mieszkancow/
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2015, 18:17:04 wysłana przez pajaczek »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 24, 2015, 18:32:54 »
Apeluję, by zachowali roztropność, a swoją energię spożytkowali na bardziej konstruktywne działanie.


no to już jest nowa inicjatywa zbieramy podpisy pod rozwiązaniem starzy miejskiej,,, jak dobrze pójdzie i powtórzy się to co było w temacie śmieci to burmistrz ogłosi referendum przed złożeniem petycji,,, co do pani ani no to wykonała kawal dobrej roboty, a diakun* zbłaźnił się występując z uchyleniem uchwały,,, na koniec możemy spożytkować energie na obaleniu burmistrz i tej rady, a burmistrz nie kozaczy jeden kozaczył i starosta już nie jest a był pewny ze będzie

*= pisownia zamierzona   

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2015, 09:19:16 »
Diakun zbłaźnił się występując z uchyleniem uchwały

Wprowadzono uchwałę - źle
Wycofano tę uchwałę - źle

Może pora się zdecydować, a nie zachowywać się jak rozkapryszone dzieci którym nie da się dogodzić?
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2015, 09:21:17 wysłana przez Konkret »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2015, 10:28:24 »
Ja tam jestem zadowolona. Pojechał mi Pan Witold i Pan Diakun po skórze ale co tam ;) Uchwały uchylone. Dziękuję. Cel zamierzony wykonany. Teraz czeka ich dużo pracy w celu przygotowania nowych stawek i metod, które zostaną przedstawione pod konsultacje.
Jeszcze raz dziękuję.
https://m.

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 25, 2015, 10:51:30 »

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 25, 2015, 12:39:28 »
A ja mam pytanie: Gdzie się podziało 2600 podpisów? Czyżby miały zostać wykorzystane w poniższej sprawie?
no to już jest nowa inicjatywa zbieramy podpisy pod rozwiązaniem starzy miejskiej

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 25, 2015, 12:48:52 »
Nie metody rodem spółdzielni chemik są nam obce dla uspokojenia druki do zbierania podpisów pod referendum są całkowicie inne i wymagają peselu. Bez przesady po co mielibyśmy zbierać 2 razy te z peselami wykorzystamy do innych gorszych celów - nie wiem weźmiemy kredyty albo co 😃😃😃

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 25, 2015, 13:05:23 »
Ja tam jestem zadowolona. Pojechał mi Pan Witold i Pan Diakun po skórze ale co tam ;)

Nie pojechał - Aniu... nie pojechał! Każdy rozumny Policzanin wie o co w tym wszystkim chodzi i wbrew fałszywej propagandzie, zna prawdę. To Twoja petycja przeczołgała samolubną władzę, a świadomość rosnącego z dnia na dzień poparcia społecznego dla tej petycji wywołała wśród nich taką panikę, że zaczęli ścigać się z czasem. Ja też jestem zadowolony i wiem na 100%, że petycja była przedmiotowa. Bez niej uchwała dalej by obowiązywała! Pozdrawiam  :)

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 25, 2015, 13:21:11 »
Obejrzałem ten krótki filmik z Rady i myślę, że w tytule tego wątku, powinno być zamiast Burmistrzu (choć to też trafne) raczej Przewodniczący RM. Ten koleś, to dopiero sobą prezentuje zachowania rodem z PRL.
Dość zielonej inwazji!
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 25, 2015, 15:13:28 »
Diakun się zbłaznił tym ze promował panią z PO
piecia

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 25, 2015, 15:37:37 »
Nie tylko panią był też w komitecie honorowy Bronka K.
czy to znaczy że mamy cichą koalicja PO-Gryf ???

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 25, 2015, 17:34:08 »
A ja mam pytanie: Gdzie się podziało 2600 podpisów? Czyżby miały zostać wykorzystane w poniższej sprawie?
A co, chciałbyś je zweryfikować na zielono i odegrać się na tych, którzy je składali (albo na ich rodzinach)? Nie ma lekko. Autorka petycji ma dosyć rozumu, żeby nie narażać nikogo bez potrzeby. A tu potrzeby nie ma.

Dla tych, którzy jeszcze mają wątpliwość co do tego, że wpis m74 to kolejna gryficka próba obrzucania błotem mieszkańców, którzy mieli czelność sprzeciwić się władzy: podpisów od petycji nie da się wykorzystać w referendum, bo nie ma przy nich numerów PESEL.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline krzyś

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 25, 2015, 18:31:15 »
A w Tanowie po domach chodziła jakaś starsza kobieta, mojej teściowej powiedziała że robią podwyżki za śmieci 50 zł za osobę. Teściowa uwierzyła i bez czytania podpisała. Rano kazałem jej jechać i odwołać podpis bo to pomyłka - 50 zł od domu to się opłaca bo łącznie z teściami mieszka razem 5 osób a więc zyskam -tak to jest jak dużo ludzi wierzy sąsiadom a nie czyta ze zrozumieniem.


Ja mieszkam na osiedlu i mam prośbę - popieram inicjatywę walki ze spółdzielnią - przy okazji niech wywieszą w gablotach numery mieszkań i ilości ludzi zgłoszonych do śmieci. Bo sam też wystąpiłem o to bo podejrzewam, że u mnie na parterze mieszka więcej osób niż zgłosili ale mnie wyśmiali. Gdyby wszyscy ten temat ruszyli to spółdzielnia musiałaby posłuchać i płacących by było więcej za śmieci.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 25, 2015, 18:38:07 »
Pojechał mi Pan Witold i Pan Diakun po skórze ale co tam
moim zdaniem nie po jechali po pani, wręcz przeciwnie to ze następna sesja jest poświęcona pani petycji to świadczy tylko o tym ze mają stracha i ze wiedza ze społeczeństwo ma na nich oko,,, a król pokazał swoja butność i to ze ma wszystkich w d...e, i ze on jest "najmądrzejszy" a reszt ma siedzieć cicho i tylko mu przyklaskiwać,,, no chyba na następnych wyborach będzie trzeba mu pokazać ze takich jak on eliminuje

Post Merge: Listopada 25, 2015, 18:40:00
przy okazji niech wywieszą w gablotach numery mieszkań i ilości ludzi
nie ma takiej możliwości nie zgodne z prawem,,,
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2015, 18:40:00 wysłana przez piotrzpl »

saga

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 25, 2015, 18:46:49 »
A w Tanowie po domach chodziła jakaś starsza kobieta, mojej teściowej powiedziała że robią podwyżki za śmieci 50 zł za osobę. Teściowa uwierzyła i bez czytania podpisała. Rano kazałem jej jechać i odwołać podpis bo to pomyłka - 50 zł od domu to się opłaca bo łącznie z teściami mieszka razem 5 osób a więc zyskam -tak to jest jak dużo ludzi wierzy sąsiadom a nie czyta ze zrozumieniem.


Ja mieszkam na osiedlu i mam prośbę - popieram inicjatywę walki ze spółdzielnią - przy okazji niech wywieszą w gablotach numery mieszkań i ilości ludzi zgłoszonych do śmieci. Bo sam też wystąpiłem o to bo podejrzewam, że u mnie na parterze mieszka więcej osób niż zgłosili ale mnie wyśmiali. Gdyby wszyscy ten temat ruszyli to spółdzielnia musiałaby posłuchać i płacących by było więcej za śmieci.
Z dedykacją dla Krzysia:
Julian Tuwim
„O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”

- Wrzuciłeś Grzesiu list do skrzynki, jak prosiłam?
- List, proszę cioci? List? Wrzuciłem, ciociu miła!
- Nie kłamiesz, Grzesiu? Lepiej przyznaj się kochanie!
- Jak ciocię kocham, proszę cioci, że nie kłamię!
- Oj, Grzesiu kłamiesz! Lepiej powiedz po dobroci!
- Ja miałbym kłamać? Niemożliwe, proszę cioci!
- Wuj Leon czeka na ten list, więc daj mi słowo.
- No, słowo daję! I pamiętam szczegółowo:
List był do wuja Leona,
A skrzynka była czerwona,
A koperta...no, taka... tego...
Nic takiego nadzwyczajnego,
A na kopercie - nazwisko
I Łódź... i ta ulica z numerem,
I pamiętam wszystko:
Że znaczek był z Belwederem,
A jak wrzucałem list do skrzynki,
To przechodził tatuś Halinki,
I jeden oficer też wrzucał,
Wysoki - wysoki,
Taki wysoki, że jak wrzucał, to kucał,
I jechała taksówka... i trąbił autobus,
I szły jakieś trzy dziewczynki,
Jak wrzucałem ten list do skrzynki...
Ciocia głową pokiwała,
Otworzyła szeroko oczy ze zdumienia:
- Oj, Grzesiu, Grzesiu!
Przecież ja ci wcale nie dałam
Żadnego listu do wrzucenia!...