Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!  (Przeczytany 34498 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 29, 2015, 16:45:31 »
Grigorij, piotrzpl i inni którzy tak negatywnie wypowiadacie się o straży miejskiej! Po Waszych wypowiedziach widać, że kompletnie nie interesujecie się pracą straży miejskiej. Piszecie, co Wam ślina na język przyniesie. Jedynie Karol z tego forum obejrzał materiał z sesji i pogłówkował.
Droga koko, co i gdzie obejrzał karol, to już jej/jego słodka tajemnica. A fakty są takie, że póki co w Internecie jest "transmisja" pierwszej części sesji, kończąca się na uchwaleniu budżetu na 2016 r., czyli mniej więcej w połowie obrad. A sprawozdanie komendanta straży miejskiej było na końcu...
Tu jest ta pierwsza część:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 29, 2015, 16:55:34 »
Fajnie, ale gdzie jest ta demonstracja?

Offline kordian46

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 29, 2015, 17:05:11 »
 wystąpienie komendanta straży miejskiej słabe ten Pan powinien być na emeryturze ledwo  się wypowiada blokuje etat młodym, straż wyposażyć w blokady na koła  na Okulickiego nie ma jak przechodzić musi być straż

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 29, 2015, 18:38:27 »
Ktoś pytał czy reagujemy otóż tak. Uwaga straż przyjechała po 2 godzinach. Dopóki raporty z działań straży miejskiej nie są jawne i nie pojawiają się cyklicznie komendant może mówić co chce fakty są takie że za takie pieniądze prawie każdy myślący lepiej by zorganizował pracę straży a i na pewno zatrudnił by więcej osób ale że są to publiczne pieniądze to nie trzeba ich szanować.
A co do Pana K(a)rol to chyba powoli nacieram przekonania ze nie ma sensu się wypowiadać.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 29, 2015, 20:16:55 »
ktoś tu zarzucił mi ze tylko tu narzekam na SM a na pewno nawet nie dzwoniłem, no to ci powiem ze dzwoniłem no i powiem ci ze miałem już dość po 5 minutach rozmowy z osobą przyjmującą, a zgłaszałem tylko ze małolaty podpalili na teranie szkoły meble miałem uczucie ze to ja podpaliłem i ze to jest moja wina,,, po moim telefonie na 112 pojawili się w 10 minut i starz pożarna i policja, a pytanie dotyczyło adresu gdzie to jest nie interesowały nikogo moje dane osobowe, podobne odczucia i zdarzenie ze SM miał mój sąsiad, oboje doszliśmy do wniosku ze było to pierwszy i ostatni raz,,, następny moje spotkanie ze SM byli na "interwencji" na moje wskazanie gdzie jest łamanie przepisów pani ze starzy odpowiedziała ze do tego nie mieli wezwania, i pojechali,,, po drugie jak już ktoś tu pisał. komendant już ma dawno wiek emerytalny i już dawno nie powinien blokować etatu młodym i sprawnym, którzy może by usprawnili działanie i nie było by tyle narzekania,,,

Offline karol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 29, 2015, 22:42:59 »
Droga koko, co i gdzie obejrzał karol, to już jej/jego słodka tajemnica. A fakty są takie, że póki co w Internecie jest "transmisja" pierwszej części sesji, kończąca się na uchwaleniu budżetu na 2016 r., czyli mniej więcej w połowie obrad. A sprawozdanie komendanta straży miejskiej było na końcu...


Pani Wykidajło, jeszcze 24 grudnia oglądałem II część. Co się z nią stało to nie mój problem.
Ja nie posiadam kablówki a ponoć poza internetem sesję można obejrzeć tylko w internecie.
Z moich obserwacji na tym i innym forum wynika, że zionie pani/pan nienawiścią do wszystkich myślących inaczej niż pani/ pan. Który urzędnik czy też przy okazji inny człowiek niewyrażający się źle o jakimkolwiek urzędniku bez jakiegokolwiek powodu tak bardzo panią/pana skrzywdził.
To przerażające jak głęboko ta nienawiść się zakorzeniła w niektórych ludziach.
Znam wielu miłych, normalnych i sympatycznych dziennikarzy którzy swoją etyczną postawą wykonują kawał dobrej roboty.
Czyż nie warto z nich brać przykład?

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 29, 2015, 23:17:21 »
komendant już ma dawno wiek emerytalny i już dawno nie powinien blokować etatu młodym i sprawnym

Burmistrz Polic też ma wiek emerytalny i co też ma ustąpić miejsca młodemu ?? Dziwne to Twoje myślenie.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 30, 2015, 11:24:09 »
Burmistrz Polic też ma wiek emerytalny i co też ma ustąpić miejsca młodemu ??
Młodzi są bardziej ambitni,odważni,energiczni,efektywni,z innym spojrzeniem na współczesną rzeczywistość.Zmiana pokoleniowa jak najbardziej wskazana.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 30, 2015, 12:26:41 »
to była taka mała dygresja, a pytanie retoryczne, bo też jestem jak najbardziej za zmianami.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 30, 2015, 13:31:45 »
Burmistrz Polic też ma wiek emerytalny i co też ma ustąpić miejsca młodemu ?? Dziwne to Twoje myślenie.
no jak by nie było komendant jest mianowany,,, burmistrz jest wybierany przez mieszkańców, tu tkwi różnica,,, czytanie ze zrozumieniem się kłania   


Post Merge: Grudnia 30, 2015, 13:32:48
Młodzi są bardziej ambitni,odważni,energiczni,efektywni,z innym spojrzeniem na współczesną rzeczywistość.Zmiana pokoleniowa jak najbardziej wskazana.
i dokładnie o to chodzi

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 30, 2015, 16:53:25 »
Młodzi są bardziej ambitni,odważni,energiczni,efektywni,z innym spojrzeniem na współczesną rzeczywistość.

Hmmmm... Mógłbym polemizować z takim założeniem. Mógłbym też przytoczyć wiele argumentów poddających je w wątpliwość. Ale tego nie zrobię, ponieważ to i tak niczego nie zmieni. Pozdrawiam i życzę wszystkim pomyślności w 2016 roku...! :D

saga

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 30, 2015, 17:10:07 »
Młodzi są bardziej ambitni,odważni,energiczni,efektywni,z innym spojrzeniem na współczesną rzeczywistość.

Hmmmm... Mógłbym polemizować z takim założeniem. Mógłbym też przytoczyć wiele argumentów poddających je w wątpliwość. Ale tego nie zrobię, ponieważ to i tak niczego nie zmieni. Pozdrawiam i życzę wszystkim pomyślności w 2016 roku...! :D
Za to starsze kobiety... Profesor Vetulani nie może się mylić. Także życzę wszystkim pomyślności w 2016 r.
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/prof-jerzy-vetulani-kobietom-neurony-sie-nie-psuja-wywiad/pjbnpc

Offline karol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 30, 2015, 20:51:45 »
Co prawda nie udało mi się znaleźć wcześniejszego oglądanego przeze mnie nagrania z tej części sesji RADY MIEJSKIEJ, w której jest mowa o STRAŻY MIEJSKIEJ  ale znalazłem takie samo tylko o dużo lepszej jakości nagranie niż poprzednie:

 

Pozdrawiam Panią Wikidajło :-) i życzę Pani na NOWY ROK więcej wyrozumiałości i życzliwości dla drugiego człowieka.

Wszystkim pozostałym Państwu życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 30, 2015, 22:30:24 »
karol, Wykidajło to mężczyzna...

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 31, 2015, 14:38:40 »
Komendant wygłaszając swoją "mowę obrończą" ( oczekiwaliśmy sprawozdania z działalności ) nie pozostawił wątpliwości co do tego,że nie powinien dłużej pełnić tej funkcji.Kompromituje się osobiście a także kompromituje formację której przewodzi.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-