Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868108 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #540 dnia: Marca 25, 2016, 14:55:16 »
za duże koszty zwiezienia tylu do warszawy, a z budżetu tego nie można sfinansować,  dlatego jarekzbawicielnarodu wystąpił do pozycji z propozycja złagodzenia ataków na rząd, jak szło zauważyć marsze kodu i innych denerwują pisozbaycielinarodu,,,
i jeszcze dobra zmiana

http://www.fakt.pl/wroclaw/dagmara-geborys-nowa-wiceszefowa-specjalnej-strefy-ekonomicznej-malej-przedsiebiorczosci-w-kamiennej-gorze,artykuly,620435.html
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2016, 15:09:45 wysłana przez piotrzpl »

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #541 dnia: Marca 25, 2016, 15:35:11 »
qrde, czemu sie tak dziwisz? jak nastała swego czasu platforma, to zmieniła wszystkich z poprzedniego nadania na "swoich". tak tez robi teraz nowa władza i tak tez było przed "platfusami:, i tak było wczesniej i wcześniej, czyli.... zawsze tak było ;)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #542 dnia: Marca 25, 2016, 15:57:13 »
qurde nie dziwie się tylko PO/PSL nie robiła tego w ten sposób, były konkursy na stanowiska, nie raz ustawione ale były i kandydat musiał mieć jakiś chociaż minimalne pojęcie o tym co miał robić i na jakie stanowisko kandydował, a pisozabycielenarodu wstawiaj na szybkość i byle kogo, nie musi mieć jakiekolwiek pojęcie wystarczy ze ma kogoś z rodziny w pisie, wiedz jest mało istotna,,, i to właśnie pokazujemy, jaki nepotyzm prezentuje  "dobra zmiana"

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #543 dnia: Marca 26, 2016, 12:06:00 »
Co za bzdury. PO robiło dokładnie to samo co teraz PiS.
Najbardziej niezapomniane jak obsadzali swoich kolesi na stanowiska kierownicze i starszych mistrzów. Większośćz nich ma zawodowki. NNawet średniego nie potrafili sobie zrobić.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #544 dnia: Marca 26, 2016, 16:09:14 »
i tu kolega gadasz głupoty, bo większość starszych mistrzów nie ma nic wspólnego z PO, a to ze obsadzano swoich kolesi no to sorry już inna sprawa i tego nie wytępisz bez względu jak partia będzie u władzy

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #545 dnia: Marca 26, 2016, 17:33:47 »
Ale  ty jestes ostry, jak pitbull.
Przed swietami, takie ostre newsy podajesz ;D
Troche przyhamuj i poszukaj cos lzejszego.
 
Niedawno ogrodnik Kuchciński robiący za marszałka sejmu i znawcę konstytucji ogłosił światu,że TK naruszył prawa sejmu.Naruszenie polegało na uniemożliwieniu kaczystom blokowania TK.Ogrodnik oczywiście nie rozumie,że w RP obowiązuje Konstytucja.
23.marca mgr nazywany przez L.Milera zerem pogroził sędziom TK"stało się to za sprawą zlekceważenia przez TK obowiązujacej ustawy o TK.,.........musi
liczyć się z konsekwencjami prawnymi,myślę że te osoby które w ten sposób postąpią wiedzą co robią.   Ja też myślę
,że wiedzą a nawet mam pewność bo są znakomitymi prawnikami w przeciwieństwie do pana magistra.
Duda pomoc też sie wychylił"w tej chwili ten spór prawnie,tak sensu stricte prawnie jest nierozwiązywalny prawnie ze względu na luki istniejące w polskim prawie i ze względu na złamanie prawa do którego już doszło.Duda pomoc ma rację twierdząc do złamania konstytucji juz doszło.To on konstytucję złamał nie przyjmując ślubowania od trzech wybranych zgodnie z prawem sędziów co stwierdził TK.
W związku z zamachami w Brukseli dał głos uniewinniony przez dudapomoc niewinny Kamiński"służby będą działały zdecydowanie i skutecznie.Zapomniał dodać "tak skutecznie jak BOR z oponą w prezydenckim pancerniaku".
Na święta rewelacyjny news;jarosławpolskęzbaw odważył się wystąpić bez towarzystwa goryli i taboretu oznajmiając,że wyciąga rękę do zgody do czasu wyjazdu Franciszka z Polski.Widoczne były akcesoria w rękach tego tchórzliwego dyktatorka a mianowicie w prawej dłoni siekiera  w lewej maczeta.Atrybuty prawdziwego gołąbka pokoju.
Dla I kaczysty dni po wielkanocy mogą być nieciekawe ponieważ w sprawie TK do IV RP wybierają się szef Rady Europy i wice szef Komisji Europejskiej.
Dobra zmiana panoszy się rownież w Policach. Moja skrzynka pocztwowa została zaśmiecona propagandą  pn"PiSmo Polickie.Pod tytułem"sześcioletni problem burmistrza Dominik Brzęck wciska kit,że za skutki rozwalania systemu oświaty pn;wolność dla szesciolatków odpowiada Burmistrz Polic.Ma brzęcki talent do zakłamywania rzeczywistości. W podobnym tonie pisze na stronie 3 Tomasz Tokarczyk stający w obronie sic.prowadzących firmy prywatne.Panie Tokarczyk najlepiej dla firm prywatnych będzie jak  ich nie będziecie dotykać swoją troska.Prowadzący własny biznes dadzą sobie radę
 bez narodowych socjalistów - wystarczy nie przeszkadzać.    Z kolei  Piotrowi Lewandowskiemu opisującemu cuda programu 500+ przypominam,że zapomnieliście o wielu rodzinach z jednym dzieckiem ,które wsparcia nie otrzymają w przeciwieństwie do wielu zamożnych rodzin obdarzonych waszą łaską.Przypomnieć również należy,że to nie samorządy wprowadziły kolejne rozdawnictwo jako stałą pozycje budżetu tylko rządząca krajem ekipa więc ona odpowiada za jej efekty.
Zamiast wydawać kasę na  pustą propagandę kupcie za te pieniądze jakąś porządną broszkę posłance Pawłowicz. 
jestem gorszego sortu

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #546 dnia: Marca 26, 2016, 22:17:12 »
Koowalski idź sobie daj z Gryfem świątecznego buziaka.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2016, 22:18:56 wysłana przez franczeska »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #547 dnia: Marca 27, 2016, 10:53:04 »
tego to nie "rozumie" jak taki tam "byle jaki" prezydent nie przyjemnie tak wielkiego i kochanego prezydenta przez cały naród,,,

 http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/obama-nie-przyjmie-dudy-na-szczycie-o-globalnym-bezpiecze%c5%84stwie-to-zamierzony-afront/ar-BBqZ6nK?ocid=spartandhp

jeszcze troche to będzie ignorowany jak Putin i nie tylko on ale i jego pobratyńcy z pis-ludu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #548 dnia: Marca 27, 2016, 14:57:56 »
Waszczykowskiemu plują w twarz, a on mówi że deszczyk pada
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #549 dnia: Marca 27, 2016, 15:45:43 »
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/lider-kod-leci-do-usa-na-rozmowy-z-kongresem-odb%c4%99dzie-wa%c5%bcniejsze-spotkania-ni%c5%bc-duda/ar-BBqZjDN?ocid=spartandhp

no kod-owiec równy marionetce z pałacu

Post Merge: [time]Marzec 29, 2016, 11:37:08 [/time]
no a to to mnie rozbawiło do łez
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kto%c5%9b-planowa%c5%82-zamach-na-prezydenta-reakcja-s%c5%82u%c5%bcb-szokuje/ar-BBr3qaI?ocid=spartandhp
ale ja bym szukał tego co to planował, facet musi być niespełna rozumu żeby na takie cos planować zamach, z drugiej stony nie dziwie się ze BOR nic nie robił znają wartość tego którego chronią i uznały ze to w 100% żart, i ktoś se robi jaja

Post Merge: Marca 29, 2016, 12:42:00
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Rzad-nie-rozumie-Amerykanow,wid,18238673,wiadomosc.html?ticaid=116bcc
zabiegał a ni śmieli odmówić,,, :) ;) :D ;D
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2016, 12:42:00 wysłana przez piotrzpl »

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #550 dnia: Marca 29, 2016, 21:07:25 »
Ty piotrzpl chyba faktycznie uwierzyłeś, że masz misję do atakowania PiS i wszystkiego co z nim związane? ;-)

Śledzę co jakiś czas Twoje posty, wszędzie Ciebie pełno ;-)

Bez ładu, bez składu, aby tylko coś napisać i się pokazać, w końcowym efekcie żałośnie to wygląda.

Tak zapytam. Nie boisz się tak atakować obecnej władzy? :-) Pracujesz z tego co widziałem polickiej fabryce, a ta jest jeszcze państwowa ;-)

Wiesz to nieładnie gryźć rękę, która Ciebie jakby nie było karmi ;-)


Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #551 dnia: Marca 29, 2016, 21:23:07 »
Wiesz to nieładnie gryźć rękę, która Ciebie jakby nie było karmi ;-)

Szczyt arogancji. Jest raczej odwrotnie, to partyjne darmozjady na Wiejskiej są karmione z podatków obywateli.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #552 dnia: Marca 29, 2016, 21:26:28 »
Uderz w stół, a nożyce same się odezwą ;-)

Ooooooooooo, odezwał się następny z MISJĄ ;-)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #553 dnia: Marca 29, 2016, 21:37:00 »
Ty piotrzpl chyba faktycznie uwierzyłeś, że masz misję do atakowania PiS i wszystkiego co z nim związane? ;-)
nie atakuje pis-u tylko pokazuje absurdy i udowadniam ze ta "dobra zmiana" jak wynika z tego ne jest aż tak dobrą zmian jak co nie którzy, wystarczy spojrzeć na to obiektywnie i nie być zaślepionym,,,
Śledzę co jakiś czas Twoje posty, wszędzie Ciebie pełno ;-)
nie wszędzie pisze tylko w 2 może trzech zakładkach i w kilku tematach

Bez ładu, bez składu, aby tylko coś napisać i się pokazać, w końcowym efekcie żałośnie to wygląda.
to twoje zdanie , z reguły pisze w temacie, no ale tez czytający musi czytać ze zrozumieniem,,,
 
Tak zapytam. Nie boisz się tak atakować obecnej władzy? :-) Pracujesz z tego co widziałem polickiej fabryce, a ta jest jeszcze państwowa ;-)
nie nieboje się, a straszysz ??? powiem ci przeżyłem nie jedna opcje polityczna w tym zakładzie, i jak przypuszcza tak daleko jarek już nie sięga i szarego takiego robola ma gdzieś,,, po kolejne jak to twierdzi obecna władza mamy demokrację i każdy ma prawo mieć swoje zdanie i ma prawo krytykować rządzących

Wiesz to nieładnie gryźć rękę, która Ciebie jakby nie było karmi ;-)
co dreki to ta reka dopiero jest 4 miesiące i jak na razie nie rządzi w zch police wiec ta ręka nie karmi nas jeszcze, i jak czytałeś moje posty w kwestii zakładu to pisałem ze mam nadzieje ze nie dadzą kogoś pokroju markowskiego czy Siwca, chociaż jak się patrzy kim obsadzaj stanowiska to to trzeba chyba się bać

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #554 dnia: Marca 29, 2016, 21:39:46 »
Ooooooooooo, odezwał się następny z MISJĄ ;-)

Z misją??? Ogarnij się, nie każdy, kto nie popiera PiSiorów musi być zwolennikiem innej opcji. To nie nowość, że PiS traktuje Polskę jak prywatny folwark.