Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868669 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2145 dnia: Kwietnia 13, 2021, 19:38:35 »
A ty przyjmuj wszystko na słowo dalej - bez zadnych dowodów, bez potwierdzenia w faktach, bez znajomości tematu. To twoja domena - słowo ważniejsze od faktów. Całe szczescie że ludzie tacy jak ty, emigrują z tego kraju. Mniej dzbanów w Polsce dobrze jej wróży. Jeszcze tylko prawo do głosowania i mieszania się w sprawy kraju w którym nie żyjecie wam odebrać i będxie gitara. Ujadaj sobie dalej z tej zagranicy. Sio
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2146 dnia: Kwietnia 13, 2021, 19:43:47 »
Widzę, że trafiłem w punkt. Ty za głupi jesteś, by wyjechać, dlatego nie możesz przeżyć, że innym się udało, więc bredzisz jak potłuczony. Mniej alkoholu, bo już resztki mózgu ci biedaku wypala. Odebrać to sobie możesz paczkę w pierdlu, pajacu. Przez takich jełopów jak ty jeszcze długo nie będzie można wrócić do normalnego kraju.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2147 dnia: Kwietnia 13, 2021, 20:06:22 »
Jeszcze raz - debil
Nie muszę ojczyzny opuszczać, żeby żyć godnie. Wystarczyło sie uczyć, a nie po kościołach się szwędać, pachołku helmuta
Nie piję, mam alergie na dzbanów
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2021, 20:11:10 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2148 dnia: Kwietnia 13, 2021, 20:12:48 »
Pij mleko zamiast piwa, zdecydowanie. Właśnie w przypływie szczerości wyjawiłeś jak to się "uczyłeś", by godnie żyć. Zakończyło się wyrokiem w zawiasach. I ty matole będziesz mi tutaj jakieś farmazony pociskał... Wykładać to sobie możesz :) Co najwyżej chemię na regały w biedronce. :)  I nie pisz, że kiedyś tłumaczyłeś się dla jaj. Kto w to uwierzy? Pewnie zaraz polecisz na skargę. No cóż. Majtki i pizdusie już tak mają...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2021, 20:15:27 wysłana przez DEtonator »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2149 dnia: Kwietnia 13, 2021, 20:33:23 »
Ciągle wypisujesz nieprawdę o mojej przeszłości. W sumie to mnie bawi.
Tak to jest jak się nie ma racjonalnych argumentów, zaczynają się wtedy pomówienia i paszkwile. Nic dxiwnego, ze tak fascynuje cie ziobro - to jego gestapiwskie metody.
Pozdro byku, bez kitu sxkoda mi na ciebie czasu. Wolę poświęcić go na mojego słodkiego pieska
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2150 dnia: Kwietnia 13, 2021, 21:02:43 »
I vice versa. Do mamusi pod spódnicę maminsynku.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2151 dnia: Kwietnia 13, 2021, 21:14:34 »
Ciągle mało dzbanie.
Debil XD
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2152 dnia: Kwietnia 13, 2021, 21:23:54 »
Spokój dziewczyny!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2153 dnia: Kwietnia 13, 2021, 21:35:55 »
Lalusiowi jak widać gula skoczyła, miał iść z psem, a dalej pastwi się nad klawiaturą. Dobrze, że dziś mamy automatyczne słowniki, bo imbecyla nikt by nie zrozumiał.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2154 dnia: Kwietnia 13, 2021, 22:08:12 »
Detonator, żałosny jesteś. Nie pogrążaj się dzbanie. Jesteś na tyle głupi, że nawet nie zauważasz jak się ośmieszasz.


Poubliżaj mi jeszcze od kryminałów, mamisynków, lalusiów, lewaków itd - koło dupska latają mi twoje inwektywy. W pieprzeniu bzdur jesteś mistrzem. W racjonalnych argumentach - debil.


I zgodnie ze staropolskim przysłowiem - mądrzejszy głupszemu ustępuje.
(Jak to będzie po helmutowsku?)
 Zegnam ozięble dzbanie
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2021, 22:19:25 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2155 dnia: Kwietnia 13, 2021, 23:06:43 »
Przylizana frajerzyno, wymyśl w końcu coś swojego, bo non stop, albo się powtarzasz, albo małpujesz czyjeś wypowiedzi. Te swoje bajki to dzieciom na dobranoc opowiadaj. I tak na koniec. Goń się tłumoku. 

Offline mateusz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2156 dnia: Kwietnia 16, 2021, 10:34:06 »
Panowie, szkoda Waszego zdrowia. PiS i PO to jedna ekipa. Krzywdy sobie nie robią i nie zrobią.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2157 dnia: Maja 08, 2021, 08:48:50 »
PiS ma projekt nowelizacji ustawy o lasach. Pozwala na wymianę lasu będącego w zarządzie Lasów Państwowych na grunt bez większej wartości, np. teren poprzemysłowy. A las może zostać wycięty pod inwestycję, również taką szkodliwą dla przyrody.

Tak się chroni lasy przed prywatyzacją
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2158 dnia: Maja 08, 2021, 15:20:23 »
PiS ma projekt nowelizacji ustawy o lasach. Pozwala na wymianę lasu będącego w zarządzie Lasów Państwowych na grunt bez większej wartości, np. teren poprzemysłowy. A las może zostać wycięty pod inwestycję, również taką szkodliwą dla przyrody.

Tak się chroni lasy przed prywatyzacją

Kto Ci to powiedział?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2159 dnia: Maja 08, 2021, 17:36:35 »
Jarosłwa kaczyński. Mateusz morawiecki też, ale cały czas się patrzył na Jarosława, czy może
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!