Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868341 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2130 dnia: Kwietnia 13, 2021, 06:01:40 »
Nie mam zaufania do prokuratury ziobry. Jak ziobro ma na niego takie mocne dowody jego winy to chyba naturalną koleją rzeczy jest to, że z takimi dowodami idzie się do sądu i uruchamia cały przewód sądowy. A co powiedział ziobro? - prokuratura ma mocne dowody i jak będzie trzeba to je upubliczni. Przecież to jest śmiech na sali. Wszystko robione pod publiczkę, show most go on!!!!
Ja nie wiem czy on jest winny, czy niewinny - od tego są sądy, a nie telewizja
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2131 dnia: Kwietnia 13, 2021, 08:53:02 »
Wszystko robione pod publiczkę, show most go on!!!!

Pod publiczkę, to ruda menda znowu mąci broniąc swoją kryminalną klikę. Czyżby w Europie poznali się już na tym leserze, że postanowił sobie robić grunt do powrotu na lokalne podwórko? Swoją drogą, na takim gruncie długo bezpiecznie nie postoi.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2132 dnia: Kwietnia 13, 2021, 09:28:02 »
Wy tu sobie oczy wydłubujecie dla tych szmaciarzy, a oni sobie krzywdy nawzajem nie zrobią. I leją z takich jak Wy. Dziel i rządź.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2133 dnia: Kwietnia 13, 2021, 10:02:07 »
Kto wydłubuje? Zarowno ja, jak i detonator wyrażamy swoje zdanie. Ja nie zgadzam się z jego, a on z moim. Do rękoczynow nie dochodzi.
BTW - detonator, kto w tej europie się na nim poznał? Chyba tylko brocha, przy słynnym głosowaniu 27:1
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2134 dnia: Kwietnia 13, 2021, 11:27:02 »
Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, jak z łapówkarza i złodzieja próbuje się robić więźnia politycznego. Ci ludzie nie mają za grosz honoru, rudy też mówił, że nigdzie się nie wybiera i będzie do końca swojej kadencji premierem, a kilka tygodni później warował już na dywaniku u Merkelowej. Ich słowa są dokładnie tyle warte, co zapewnienia o niewinności polskich gangsterów na salach sądowych podczas ich licznych procesów. Tak było, nie zmyślam. :) Mam nadzieję, że Polacy zobaczą teraz, kto to jest Tusk i jakich wokół siebie gromadził ludzi. Nowak nie siedział 9 miesięcy w areszcie za nic, poza tym, warto przypomnieć, że to służby ukraińskie jako pierwsze wykryły jego przekręty. On już był tak pewny siebie, myślał, że jest nietykalny. A tutaj qpa...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2135 dnia: Kwietnia 13, 2021, 13:21:27 »
Niech ziobro przedstawi te swoje twarde dowody.
Swojego czasu, pewnie też byś mówil, że trzeba być ślepym aby nie widzieć w Tomku Komendzie gwałciciela i zabójce.
Masz problem w odróżnieniu medialnego bełkotu polityków od twardych faktów. A na dzień dzisiejszy fakty są takie, że oprócz szczekania ziobry, zadnych zarzutów mu nie postawiono.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2136 dnia: Kwietnia 13, 2021, 13:28:31 »
Niech ziobro przedstawi te swoje twarde dowody.
Swojego czasu, pewnie też byś mówil, że trzeba być ślepym aby nie widzieć w Tomku Komendzie gwałciciela i zabójce.
Masz problem w odróżnieniu medialnego bełkotu polityków od twardych faktów. A na dzień dzisiejszy fakty są takie, że oprócz szczekania ziobry, zadnych zarzutów mu nie postawiono.
Tak jak w 95% oskarżeń wobec księży o pedofilię,  prawda?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2137 dnia: Kwietnia 13, 2021, 13:39:38 »
Swojego czasu, pewnie też byś mówil, że trzeba być ślepym aby nie widzieć w Tomku Komendzie gwałciciela i zabójce.

Logika godna pozazdroszczenia. Sprawa Komendy to zupełnie inna bajka. Żeby dostać 9 miesięcy aresztu, to muszą być twarde i mocne dowody, i takie też są. Bańka kaucji też nie jest z błahego powodu. Jedyne z czym prokuratura ma problem, to przybicie mu kierowania grupą przestępczą. Gość nawet w swoim środowisku ma opinię Lola Pindola, którego od zawsze ciągnęło do luksusów, za wszelką cenę. Półświatek w całej okazałości.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2138 dnia: Kwietnia 13, 2021, 14:17:59 »
Pożyjemy zobaczymy te twarde dowody.
I nawet przez moment się nie zastanowisz nad faktem, że skoro te twarde dowody są, to dlaczego nie uruchamiają tak medialnego procesu?
Ciekawe dlaczego adwokat nowaka, tak ochoczo mówi o ujawnieniu dowodów w sprawie przez ziobre? Sprawa polityczna i tyle. Ale jak widać na twoim przykładzie, pelikanów w narodzie pełno.
BTW - nie wiem czy widziałeś dzisiejsze sondaże, ale to właśnie ziobro cieszy się najmniejszym zaufaniem wsród opini publicznej.


 Komenda inna bajka? W jakim sensie? Również w jego sprawie w tonie skazującym wypowiadali się politycy - lech kaczyński skazał go medialnie od samego początku.

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2139 dnia: Kwietnia 13, 2021, 14:45:34 »
Ziobro już kiedyś pokazywał gwóźdź (pendrive) do trumny pewnego lekarza, i lekarza musiał przeprosić, a lekarz pracuje dalej. Tak samo z zarządem ZCHpolice, i 5 lat nie postawili żadnych zarzutów, nie wspomnę, że żaden  z nich nie siedzi ani w więzieniu, ani areszcie.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2140 dnia: Kwietnia 13, 2021, 18:40:11 »
Odpowiedź jest bardzo prosta. Polskie sądy chronią bandytów, to nic nowego. Jak widać, tylko niewinni są skazywani.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2141 dnia: Kwietnia 13, 2021, 18:46:42 »
Nawet te po dobrej zmianie?

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2142 dnia: Kwietnia 13, 2021, 19:22:31 »
Sądy to ostatni bastion tej bandy, niestety jeszcze nie doprowadzony do porządku. Bo o co to wycie na całą UE?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2143 dnia: Kwietnia 13, 2021, 19:25:16 »
Nie chcę, ale muszę - no debil. Masakra
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2144 dnia: Kwietnia 13, 2021, 19:28:33 »
To oczywiste, że osoby z kryminalną przeszłością, takie jak ty pajacu, będą do upadłego bronić tego chorego systemu.