Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Remont ul.Bankowej .  (Przeczytany 24157 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Remont ul.Bankowej .
« dnia: Sierpnia 25, 2015, 20:54:34 »
Czy może ktoś wie kiedy zakończenie remontu ul.Bankowej?Wczoraj zaobserwowałam kilkakrotnie że tam nic się nie dzieje ,pracowała ładowarka i jeden pracownik .Byli pracownicy ale stali z boku i tak się działo przez kilka godzin .Prawa strona od Grzybowej nie przejezdna nie można zaparkować pod domem ale i do sklepów też utrudniony dostęp nie można podjechać .Często Bankowa od ul.PCK jest zamknięta, brak oznakowania wjeżdżasz w jednokierunkową PCK Bankowa zamknięta i rób co chcesz nie można wyjechać .problem z przejście na bankowej na druga stronę ulicy niema jak jeden pas ruchu i nie ma przejść.Kiedy to się skończy bo utrudnia życie .

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 25, 2015, 21:23:03 »
Na zakończenie prac mają czas do końca listopada.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 26, 2015, 08:55:58 »
Czy może ktoś wie kiedy zakończenie remontu ul.Bankowej?Wczoraj zaobserwowałam kilkakrotnie że tam nic się nie dzieje ,pracowała ładowarka i jeden pracownik .Byli pracownicy ale stali z boku i tak się działo przez kilka godzin .Prawa strona od Grzybowej nie przejezdna nie można zaparkować pod domem ale i do sklepów też utrudniony dostęp nie można podjechać .Często Bankowa od ul.PCK jest zamknięta, brak oznakowania wjeżdżasz w jednokierunkową PCK Bankowa zamknięta i rób co chcesz nie można wyjechać .problem z przejście na bankowej na druga stronę ulicy niema jak jeden pas ruchu i nie ma przejść.Kiedy to się skończy bo utrudnia życie .

Termin zakończenia prac jest taki, a nie inny, więc wykonawca spokojnie ciągnie prace takimi siłami, jakie wydają się odpowiednie. Pewnie dałoby radę szybciej, ale kosztowałoby znacznie więcej. Termin upływa 14 listopada 2015 r.- patrząc na zakres wykonanych już prac można spodziewać się nawet wcześniejszego zakończenia.
Jest remont, więc trzeba się liczyć z utrudnieniami. Aktualnie często jeżdżę w tamtej okolicy i raz zdarzyło się, że zablokowany był przejazd przez PCK - gdy wyładowywano kostkę. Częściej zdarza się zamknięcie Bankowej od skrzyżowania z Zamenhofa, ale to łatwiej objechać przez parking przy nowych blokach.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 27, 2015, 13:42:14 »
W ogóle obserwując, co się dzieje na ul. Bankowej, mam wrażenie , że piesi kompletnie nie znają znaczenia znaku Znak B-41: zakaz ruchu pieszych, który jest ustawiony na tymczasowo nieczynnym przejściu dla pieszych przy wylocie ul. Bankowej w ul. Wyszyńskiego. Aż dziwne, że nasza policja nie wpadła na pomysł posłać tam patrol - troszkę pieniążków z tytułu mandatów by im wpłynęło ;].
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 27, 2015, 17:35:42 »
Tylko gdzie ci ludzie maja przejście ?Do dentysty na Bankowej nie mogłam przejść nie pierwszy raz .Piach i totalny syf na chodnikach .Przejść brak.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 27, 2015, 18:23:40 »
W tym miejscu, o którym mówię, wystarczy nadłożyć 15 metrów i przejść po drugiej stronie ul. Wyszyńskiego.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 27, 2015, 19:52:18 »
Miałem sygnały od mieszkańców starej Dąbrówki o problemach z pokonywaniem skrzyżowań Bankowej z Odrzańską, Robotniczą i Boh. Westerplatte.  Sprawdziłem, porobiłem foty i potwierdziłem, że przejścia są nieprzystosowane np. do pokonania ich z wózkiem dziecięcym. Interweniowałem na wtorkowej sesji. Dziś widziałem, że robili jakies poprawki w tamtych miejscach. Jutro sprawdzę jak im poszło.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 28, 2015, 09:17:01 »
Ja też mam duże problemy z przejściem a najmłodsza nie jestem .Z wózkiem czy inwalida to się nie da jakiś koszmar.

Offline au81

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #8 dnia: Września 10, 2015, 20:58:52 »
Witam, przechodząc dzisiaj Bankową widziałam, że po deszczu woda nie odpływa z ulicy i dlaczego auta stoją po ukosie? Przyglądając się tym zaparkowanym samochodom (kombi) odniosłam wrażenie, że zwyczajnie się nie mieszczą w wyznaczonym miejscu.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/e1b84a6f8a822879
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2015, 21:01:02 wysłana przez au81 »

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #9 dnia: Września 10, 2015, 21:12:12 »
Widziałem jak parkują. Proszę zwrócić uwagę, że skręcają w lewo z lewego pasa, bo prawy jest rozkopany. W takiej sytuacji trudniej jest postawić auto idealnie prostopadle.
A co do wody, owszem, stoi do teraz(przed chwilą wróciłem ze spaceru po tej budowie). Odpływy sa pozatykane. Np. u mnie na ulicy przy skrzyżowaniu z Bankową jest ogromna kałuża.

Ale to nie znaczy, że tak będzie po zakończeniu remontu.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #10 dnia: Września 10, 2015, 21:12:55 »
po deszczu woda nie odpływa z ulicy
to chyba (raczej na pewno) jeszcze nie jest ostateczna warstwa (tzw. ścieralna) asfaltu.
Przyglądając się tym zaparkowanym samochodom (kombi) odniosłam wrażenie, że zwyczajnie się nie mieszczą w wyznaczonym miejscu.
ja tam parkowałem swoim autem (suv) i jakoś się mieścił - na styk

Post Merge: Września 10, 2015, 22:25:38
Proszę zwrócić uwagę, że skręcają w lewo z lewego pasa, bo prawy jest rozkopany. W takiej sytuacji trudniej jest postawić auto idealnie prostopadle.
naprawdę super rozwiązanie. chcesz zaparkować - ok, tylko nie z lewego pasa. pogratulować pomysłowości
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2015, 22:25:39 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #11 dnia: Września 11, 2015, 08:43:23 »
naprawdę super rozwiązanie. chcesz zaparkować - ok, tylko nie z lewego pasa. pogratulować pomysłowości
naprawdę jesteś taki ograniczony ? jak oddadzą drugi pas to będzie się normalnie parkowało, chyba logiczne jest, że ciężko jest zaparkować prostopadle gdy jeden pas nie jest w ogóle przejezdny więc nie da się tak "wykręcić" chyba że smartem albo matizem.

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #12 dnia: Września 11, 2015, 09:37:20 »
Mnie rozwalają studzienki na chodnikach, do wejścia do budynków , jak by nie można było je gdzieś całkiem z boku zrobić tylko na tych chodniczkach , pół studzienki na chodniku a pół wisi w powietrzu , kto to projektował ( wejście do budynku Bankowa 6 i 8 ) Normalnie polska !!! Idiotyzm
nic dodać nic ująć

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #13 dnia: Października 21, 2015, 13:40:12 »
Na ul. Bankowej pojawiło się nowe oznakowanie. Pomijając już powstały obecnie (mam nadzieję, że tymczasowo) las znaków, na tabliczce z nazwami ulic Bankowa/Zamenhofa jest błąd ;) .




Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Odp: Remont ul.Bankowej .
« Odpowiedź #14 dnia: Października 21, 2015, 13:47:50 »
oj tam oj tam, jedni mieszkają na Zamehofa a drudzy na Zamenhoffa :)