Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kim jest pan Pachis ?  (Przeczytany 18628 razy)

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Kim jest pan Pachis ?
« dnia: Listopada 04, 2014, 11:11:02 »
Nie jestem z żadnej opcji politycznej i nigdy nie chodzę na wybory, bo nigdy nie chcę dać szansy, by ktoś kierował moimi możliwościami i klimatem dnia codziennego, ale dziś zauważyłem jadąc Piaskową co słup między innymi to pan Pachis, co słup to pan inny. Skupiam się na panu Pachisie, bo możliwe, że go znam i kojarzę ale z młodych lat jak chodziłem do szkoły w Policach (stara piątka koło kościoła) ale również jak jako dziecko mieszkałem na Mieszka. Nie wiem jakie Państwo mają zdanie, ale ten pan na dzisiaj pachnie mi aurą lovelasa oraz świadomością, elokwencją i mentalnością chłopskiego inteligenta - takie mam odczucie prywatne, które od razu przyszło mi do głowy, gdy jechałem autem i spojrzałem na słup i przypomniałem sobie młodzieńcze lata i okres wbijania się w dorosłe życie. Innych ze słupów nie znam i nie kojarzę, więc się nie wypowiadam...  Czy w moim odczuciu jest jakiś procent prawdy, czy na bank się mylę?
Powtarzam, nie jestem związany z żadną partią czy konkurencją - jestem zwykłym człowiekiem z ulicy, który tylko pyta, bo skojarzył pana Pachisa ze swoim wycinkiem życia... Mam nadzieję, że moderator nie potraktuje tego postu jako nieodpowiedniego i go nie skasuje... Ja tylko pytam...
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2014, 11:17:36 wysłana przez marek.poczopko »
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 04, 2014, 17:26:30 »
Ja tylko pytam...

To pytaj, najlepszy jest jednak bezpośredni kontakt niż ploty na forum.

Offline evelen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 04, 2014, 17:58:13 »
Własnie kto jest ten pan Pachis i  pan Jadczyszyn .Nasuwa mi sie jedno pozerzy  w Policach...

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 04, 2014, 22:01:03 »
Najlepiej żeby wypowiedział się sam w/w. To czy jest to lovelas czy nie nie ma znaczenia, dobrze byłoby, żeby jako obecny radny i kandydat na następną kadencje pochwalił sie ilością i  jakością złożonych interpelacji i zapytań, zrealizowanych wniosków i załatwionych spraw mieszkańców tzn. wyborców o głosy, których obenie zabiega.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 05, 2014, 12:31:33 »
Najlepiej żeby wypowiedział się sam w/w. To czy jest to lovelas czy nie nie ma znaczenia, dobrze byłoby, żeby jako obecny radny i kandydat na następną kadencje pochwalił sie ilością i  jakością złożonych interpelacji i zapytań, zrealizowanych wniosków i załatwionych spraw mieszkańców tzn. wyborców o głosy, których obenie zabiega.
Do składania interpelacji i zapytań nie są potrzebni radni.Każdy mieszkaniec tej gminy może to zrobić indywidualnie a grupa mieszkańców nawet zbiorowo.Interpelacje i zapytania składane przez radnych są bardzo kosztowne ponieważ podatnicy muszą za nie płacić radnym diety.
jestem gorszego sortu

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 05, 2014, 17:34:02 »
Do składania interpelacji i zapytań nie są potrzebni radni.

Dokładnie!!! Oceniać trzeba ich po innych dokonaniach. Np. podzielenie dzieci pod względem posiłków szkolnych wg schematu kto ma prawo do zupy w misce porcelanowej a kto w misce jednorazowej, oraz ustalenia różnic jakościowych w zawartości tych misek - zdaje mi się, że była taka afera... i to na całą Polskę!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 05, 2014, 17:43:29 »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 05, 2014, 18:32:49 »
Czyli gminy. Czyli jej władz. No i nie zapominajmy, że sprawa wyszła jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, można było się popukać w głowę i wszystko odkręcić. Ale Gryf wie lepiej...  ;)
http://24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Police/Burmistrz-Polic-przeprasza
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 05, 2014, 19:25:38 »
To fakt, ostateczną odpowiedzialność ponosi lokalna władza, tutaj totalnie zabrakło wyczucia i taktu. Obciach Panie, obciach.

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 05, 2014, 20:33:50 »
Czyli mam rozumieć, że jak głupoty i błędy popełnia L. Guździoł to mam obwiniać za nie Olgierda Geblewicza i Panią Premier Kopacz?

Czyli gminy. Czyli jej władz. No i nie zapominajmy, że sprawa wyszła jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, można było się popukać w głowę i wszystko odkręcić. Ale Gryf wie lepiej...  ;)
http://24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Police/Burmistrz-Polic-przeprasza

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 05, 2014, 20:42:53 »
Czyli mam rozumieć, że jak głupoty i błędy popełnia L. Guździoł to mam obwiniać za nie Olgierda Geblewicza i Panią Premier Kopacz?
w sumie to nie do końca - suma sumarum - wszystko wina tuska
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 05, 2014, 21:15:51 »
Winna była żona pana kajakarza, której prace nadzoruje miłościwie nam panujący pan burmistrz i wszystko w tym temacie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 05, 2014, 21:46:52 »
Winna była żona pana kajakarza
i tu tkwi sedno. jedyną winę jaką ponosi burmistrz (jako zwierzchnik) jest brak konsekwencji służbowych wobec kierowniczki mops`u. i pomimo iż zgadzam się z wypowiedzią franczeski to czuję w niej sporo typowo polskiej żółci i srakazmu wobec męża tej pani ( o którym historia z pewnością nie raz wspomni - i to nie tylko ta nasza ale ogólnoświatowa).
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2014, 21:50:24 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 05, 2014, 21:57:12 »
konsekwencje zamieńmy na kompetencje i ogólną uczciwość a reszta to już ... postawa służby.....


Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest pan Pachis ?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 06, 2014, 15:10:19 »
Najlepiej żeby wypowiedział się sam w/w. To czy jest to lovelas czy nie nie ma znaczenia, dobrze byłoby, żeby jako obecny radny i kandydat na następną kadencje pochwalił sie ilością i  jakością złożonych interpelacji i zapytań, zrealizowanych wniosków i załatwionych spraw mieszkańców tzn. wyborców o głosy, których obenie zabiega.
Właśnie otrzymałam do skrzynki ulotkę wyborczą Bartłomieja Pachisa.Chciałoby się powiedzieć - oby wszyscy kandydujący mogli się pochwalić takim wykształceniem.Niestety,w cenie są miernoty zwane czopkami od wazeliny która jest ich składnikiem a w życiu samorządowym służy do utrzymania się przy kasie lub na stołku. 
jestem gorszego sortu