Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1627923 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3015 dnia: Listopada 17, 2016, 10:43:56 »
Pan Wojtek powinien wszystko dokładnie opowiedzieć,  a nie tak troche enigmatycznie to wszystko wyglada.
Śmiało Panie Wojtku, wszyscy jesteśmy ciekawi, jak to z zagorzałego przeciwnika Pana Szostaka zrobił się Pan jego gorącym orędownikiem, do tego stopnia, że wycina Pan ludzi ze swojej rady i z takim zapałem blokuje.
Czyżby upojny aromat władzy tak działał?
millena

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3016 dnia: Listopada 17, 2016, 10:49:03 »
jak to z zagorzałego przeciwnika Pana Szostaka zrobił się Pan jego gorącym orędownikiem, do tego stopnia, że wycina Pan ludzi ze swojej rady i z takim zapałem blokuje.
Czyżby upojny aromat władzy tak działał?
Z tego co wiem to nadal jest jego gorącym przeciwnikiem. I nikt nikogo nie wycina, sami wyszli jak było widać, a poza tym to sorry ale jest konflikt interesów skoro Pan Ryl ciepło sprzedaje jak sam powiedział, a Spółdzielnia to ciepło kupuje. Nie widzicie tego ??

Post Merge: Listopada 17, 2016, 10:50:20
Gdyby pracował na miałowaniu to byłaby zupełnie inna sprawa. A pracuje w dziale zbytu czyli sorry ale trzeba wiedzieć kiedy się wycofać.

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3017 dnia: Listopada 17, 2016, 11:00:22 »
Poza tym jak mogliśmy zobaczyć na filmie była w porządku obrad sprawa " zatwierdzenia " nowego wiceprezesa na którego już był roztrzygniety konkurs ... i co wspaniała piątka się temu sprzeciwia i wychodzi.Nie zostało to ostatecznie przegłosowane .Kto zatem opóźnia reformę spółdzielni ? Czy oni dalej chcą wybrać prezesa i wiceprezesa spośród swojej piątki ?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3018 dnia: Listopada 17, 2016, 11:52:00 »
Poza tym jak mogliśmy zobaczyć na filmie była w porządku obrad sprawa " zatwierdzenia " nowego wiceprezesa na którego już był roztrzygniety konkurs ... i co wspaniała piątka się temu sprzeciwia i wychodzi.

Dlatego prezydium z konieczności zwołało nieplanowane posiedzenie RN na 24, aby w końcu dokonać wyboru wiceprezesa i rozpocząć czynności związane z jego zatrudnieniem i przekazaniem obowiązków.

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3019 dnia: Listopada 17, 2016, 11:58:56 »
prawa " zatwierdzenia " nowego wiceprezesa na którego już był roztrzygniety konkurs ... i co wspaniała piątka się temu sprzeciwia i wychodzi.

Bardzo proszę aby po raz kolejny nie dopuszczał się Pan manipulacji. Członkowie Rady wyszli w wyniku niezatwierdzenia porządku obrad oraz  w wyniku sprzeciwu wobec zawieszenia członków Rady. Kłamstwami i manipulacjami proszę karmić się samemu, a nie powielać je publicznie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2016, 12:00:31 wysłana przez marcello »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3020 dnia: Listopada 17, 2016, 14:10:46 »
manipulacjami proszę karmić się samemu, a nie powielać je publicznie
No raczej to święta 5 manipuluje przykładem na to jest podpisany im blanko oddelegowanie dwóch radnych na stanowiska zarządzając SM (nie zgodne z prawem) blokowanie powołania zastępcy prezesa, powód bo nie mogli by dorwać się do koryta. Co do pana Ryla no to kłamał startując do wyborów na radnego podął ze obsługuje instalacje a jak się okazuje pracuje a zbycie, no to chyba zasadnicza różnica. Ktos sie pytał kiedy zgłaszałem o konflikcie interesów w kwestii p. Ryla  składałem na pierwszym spotkaniu na osiedlu C nie był to wniosek formalny tylko moja  uwaga.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3021 dnia: Listopada 17, 2016, 14:37:06 »
No raczej to święta 5 manipuluje przykładem na to jest podpisany im blanko oddelegowanie dwóch radnych na stanowiska zarządzając SM (nie zgodne z prawem)
Jak widać masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Poczytaj sobie zapis w statucie który zresztą wcześniej przytoczyłem że oddelegowanie członków Rady do Zarządu jest zgodne z prawem i jest to czasowe oddelegowanie do czasu wyłonienia prezesa i wiceprezesa w konkursie. Nikt z Rady nie pcha się do Zarządu i do koryta, jak to ty określiłeś, gdyż nie ma takiej prawnej możliwości, można jedynie czasowo oddelegować osobę z Rady do Zarządu. Po wyłonieniu prezesa i wiceprezesa w konkursie osoby te wracają do Rady Nadzorczej. A więc nie pisz bzdur a jakimś dorywaniu się do koryta, chyba że posługujesz się własnymi kategoriami myślowymi. Co do konfliktu interesów to żaden taki konflikt tu nie zachodzi a uchwały zawieszające w prawach członka Rady Nadzorczej dwóch osób są niezgodne z prawem i wkrótce jak mniemam zajmie się tym Sąd. Jestem przekonany że uchwały te zostaną uchylone jako niezgodne z prawem. Jeśli ktoś manipuluje w Radzie to nie jest to tych 5 członków Rady którzy chcą zmian, takich jakie chcieli członkowie spółdzielni i wyrazili to na ostatnim Walnym Zgromadzeniu, chociażby nie udzielając absolutorium Szostakowi. Ten pan już dawno powinien wylecieć. A co ja słyszę z nagrania? Że niby Szostak ma szkolić nowego wiceprezesa? To chyba jakaś kpina panie Dudek. W żadnej firmie skompromitowany prezes który stracił zaufanie nie szkoli jego następców. Nie słyszałem o takim przypadku nawet w żadnej spółdzielni mieszkaniowej lub innej firmie aby ustępujący prezes siedział nadal w spółdzielni i szkolił wiceprezesa. Czy Pan, Panie przewodniczący Rady w ogóle wie co robi? Wydaje mi się że nie. Chyba że dał się Pan aż tak bardzo zmanipulować prawnikom spółdzielni którzy chronią Szostaka i dążą wraz z nim do obalenia tej Rady, a wtedy stara ekipa wróci i Szostak będzie się Wam śmiał w twarz że daliście się tak wykiwać. Niech pan się zastanowi panie Dudek, komu służy to zawieszenie członków Rady, na pewno nie obecnej Radzie Nadzorczej która za chwilę może przestać istnieć ani nie członkom spółdzielni którzy masowo przybyli na Walne Zgromadzenie domagając się zmian, zwłaszcza prezesa i jego świty.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2016, 14:45:32 wysłana przez kryspin »

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3022 dnia: Listopada 17, 2016, 14:48:31 »
5 członków Rady którzy chcą zmian, takich jakie chcą członkowie spółdzielni i wyrazili to na ostatnim Walnym Zgromadzeniu
Ta piątka chce wprowadzić rozliczenie ciepła z m2, a większość mieszkańców jest za podzielnikami. Tym bardziej że ma już nie być niedopłat.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3023 dnia: Listopada 17, 2016, 15:02:10 »
Nieprawda którą powiela również Pan Dudek, nawet w nagraniu to powiedział i doskonale wie że to nieprawda.. Jeszcze raz wklejam uchwałę Walnego Zgromadzenia na ten temat. Przeczytaj ją sobie uważnie a dowiesz się że za wprowadzeniem do regulaminu możliwości rozliczania od m2 w ramach danego węzła cieplnego, a nie dla całej spółdzielni była większość Walnego Zgromadzenia. To jest jedynie danie możliwości wyboru członkom spółdzielni jak chcą być rozliczani w ramach danego węzła. Nikt tu nikomu nic nie narzuca. Daje się tylko możliwość wyboru. Oto ta uchwała o której pan Dudek celowo nie pamięta, amnezji dostał. Zresztą nie tylko w tym przypadku, również zapomniał co obiecywał ludziom przed wyborami do Rady.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3024 dnia: Listopada 17, 2016, 15:12:12 »
pamiętam, bo byłem przeciw tak samo jak Pan Wojtek. Ludzie nie wiedzieli za czym głosują nikt tego nikomu nie wyjaśniał tylko biurokratycznym językiem było mówione i że będzie lepiej, nikt nie powiedział o tym że ilość wniesionych składek za rozliczenie z m2 czy grzejesz czy nie "przepada" czyli że nie będzie zwrotów jeśli ktoś np nie lubi mieć 30 stopni w mieszkaniu. Zresztą czymże jest 218 głosów względem wszystkich mieszkańców danego węzła, można przecież przejść się po mieszkaniach np podczas roznoszenia przez dozorczynie kolejnych podwyżek/obniżek czegokolwiek, z listą i każdy lokator niech się wypowie i własnoręcznie podpisze, wtenczas nic nikomu zarzucić nie będzie można.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3025 dnia: Listopada 17, 2016, 15:18:09 »
Nieprawda którą powiela również Pan Dudek,

A na wklejenie uchwały nr 12 już ci zabrakło odwagi...? Jakoś mocno wybiórcze są te Twoje niby argumenty... i ta Twoja rzekoma prawda!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3026 dnia: Listopada 17, 2016, 15:18:20 »
Ludzie nie wiedzieli za czym głosują nikt tego nikomu nie wyjaśniał tylko biurokratycznym językiem było mówione
Ludzie doskonale wiedzieli za czym głosują, nie rób z ludzi idiotów. Poza tym nadal mylisz pojęcia. W przypadku rozliczania od m2 nie przepada nic z wniesionych składek, nawet przy obecnych zaliczkach byłyby zwroty biorąc pod uwagę rzeczywiste koszty zakupu ciepła. No ale do niektórych to nie dociera i chyba nie dotrze nigdy.



A na wklejenie uchwały nr 12 już ci zabrakło odwagi...? Jakoś mocno wybiórcze są te Twoje niby argumenty...
Uchwała 12 panie Dudek dotyczyła likwidacji podzielników globalnie dla całej spółdzielni, sam głosowałem przeciwko tej uchwale. Natomiast uchwała 10 daje możliwość przejścia na rozliczanie od m2 w ramach węzła cieplnego i ludzie tego chcą. Widzę że nadal udajesz Greka jakbyś o tym nie wiedział i kłamiesz w mediach że ludzie byli przeciwko rozliczaniu od m2.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2016, 15:24:36 wysłana przez kryspin »

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3027 dnia: Listopada 17, 2016, 15:24:12 »
no siedziałem między ludźmi i jeden patrzył na drugiego jak głosuje. Nie robię z ludzi idiotów.
Jakim cudem byłyby zwroty skoro nie bedziesz mógł określić kto grzał a kto nie ?
koszty ciepła są zmienne i Pan Ryl dobrze o tym wie. Dlatego nie może być w RN, bo pracuje w dziale zbytu jak to nazwał.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3028 dnia: Listopada 17, 2016, 15:24:35 »
dotyczyła likwidacji podzielników globalnie dla całej spółdzielni,

... ale jej wkleić nie masz jednak odwagi, bo po co obnażać swoje kłamstwa, lepiej je przypisywać innym!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3029 dnia: Listopada 17, 2016, 15:26:36 »
.. ale jej wkleić nie masz jednak odwagi, bo po co obnażać swoje kłamstwa, lepiej je przypisywać innym!
W takim razie ty wklej tę uchwałę skoro tylko uchwałą 12 się podpierasz a celowo zapominasz o uchwale 10.