Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613451 razy)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3030 dnia: Listopada 17, 2016, 15:30:39 »
Zbierz 50 % podpisów w swoim węźle i przejdź na rozliczenie z m2

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3031 dnia: Listopada 17, 2016, 15:31:04 »
Jak widać masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
No wiesz mi zarzucasz ze nie umie czytać ze zrozumieniem a to widać ze ty nie umiesz i nie dociera do ciebie to co inni ci tłumaczą. Przytoczyłeś uchwałę tylko doczytałeś do połowy a dalszej cześć już ciebie nie interesuje a mówi ze aby wprowadzić rozliczeni od m2 musi być w węźle  50% + 1, i wtedy SM rozliczy was od m2. Na koniec jesteś strasznym zagorzałym zwolennikiem rozliczenia od m2 i za przykład podajesz SM ODRA tylko dlaczego nie podajesz ze w odrze   opłata    wzrosła z 2 złotych do 3 złotych niektórych osiedlach. Powiesz ze mają zwroty tak  maja góra 100/150 zł i to jest garstka lokatorów większość jest już nie zadowolona bo co roku mają podwyżki.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jadwisia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3032 dnia: Listopada 17, 2016, 15:32:42 »
Co do konfliktu interesów to żaden taki konflikt tu nie zachodzi a uchwały zawieszające w prawach członka Rady Nadzorczej dwóch osób są niezgodne z prawem i wkrótce jak mniemam zajmie się tym Sąd. Jestem przekonany że uchwały te zostaną uchylone jako niezgodne z prawem. Jeśli ktoś manipuluje w Radzie to nie jest to tych 5 członków Rady którzy chcą zmian, takich jakie chcieli członkowie spółdzielni i wyrazili to na ostatnim Walnym Zgromadzeniu, chociażby nie udzielając absolutorium Szostakowi. Ten pan już dawno powinien wylecieć. A co ja słyszę z nagrania? Że niby Szostak ma szkolić nowego wiceprezesa? To chyba jakaś kpina panie Dudek. W żadnej firmie skompromitowany prezes który stracił zaufanie nie szkoli jego następców. Nie słyszałem o takim przypadku nawet w żadnej spółdzielni mieszkaniowej lub innej firmie aby ustępujący prezes siedział nadal w spółdzielni i szkolił wiceprezesa. Czy Pan, Panie przewodniczący Rady w ogóle wie co robi? Wydaje mi się że nie. Chyba że dał się Pan aż tak bardzo zmanipulować prawnikom spółdzielni którzy chronią Szostaka i dążą wraz z nim do obalenia tej Rady, a wtedy stara ekipa wróci i Szostak będzie się Wam śmiał w twarz że daliście się tak wykiwać. Niech pan się zastanowi panie Dudek, komu służy to zawieszenie członków Rady, na pewno nie obecnej Radzie Nadzorczej która za chwilę może przestać istnieć ani nie członkom spółdzielni którzy masowo przybyli na Walne Zgromadzenie domagając się zmian, zwłaszcza prezesa i jego świty.
Nic dodać, nic ująć. Panie Dudek, w czyim interesie Pan działa bo na pewno nie członków spółdzielni.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3033 dnia: Listopada 17, 2016, 15:33:14 »
W takim razie ty wklej tę uchwałę skoro tylko tą uchwała się podpierasz

... no i wyszło szydło z worka! Ale czy można było liczyć na inną reakcję, kiedy w grę wchodzi prawda i "prawda kryspina"

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3034 dnia: Listopada 17, 2016, 15:35:02 »
no i wyszło szydło z worka! Ale czy można było liczyć na inną reakcję, kiedy w grę wchodzi prawda i "prawda kryspina"
Nie, tu chodzi o jedynie słuszną prawdę Dudka zbieżną z prawdą Szostaka. Pozdrawiam

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3035 dnia: Listopada 17, 2016, 15:41:40 »
Nie, tu chodzi o jedynie słuszną prawdę Dudka zbieżną z prawdą Szostaka. Pozdrawiam

A nie prościej byłoby wkleić tę 12 uchwałę zamiast wdawać się w dziecinne dywagacje...? Czego tak się boisz?

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3036 dnia: Listopada 17, 2016, 16:09:01 »
Co do konfliktu interesów to żaden taki konflikt tu nie zachodzi
no wiesz wielu ma odmienne zdanie no bo jak wiadomo zyski firmy sa uzależnione od sprzedaży a jak wszem wiadomo tym zajmuje się zbyt. Teraz sam odpowiedz jako kto pracuje pan RYL w PEC-u bo w ulotce nie ma słowa ze w zbycie tylko na instalacji, pracownik instalacji a pracownik zbytu no to   chyba  zasadnicza różnica. Dlatego  p. Ryl jest takim zagorzałem zwolennikiem rozliczeni od m2 bo wie ze wzrośnie zużycie CO  a co idzie za tym będą większe przychody dla   PEC.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3037 dnia: Listopada 17, 2016, 16:23:54 »
Przecie
A nie prościej byłoby wkleić tę 12 uchwałę zamiast wdawać się w dziecinne dywagacje...? Czego tak się boisz?
A jak miało wyglądać głosowanie przy tej uchwale jak znana byla cena za m2 uchwalona wcześniej przez Szostaka i jego marionetkową radę, wcześniej była ankieta w której ludzie w większości opowiedzieli się za likwidacją podzielników, wiem była tak sformułowana że jej wynik nie mógł być inny jak tylko na korzyść starego zarządu. Wię po co robisz ludziom wodę z mózgu wiedząc dobrze że oczekiwania spódzielców są zupełnie inne, zresztą  oczekiwania te masz całkowicie w nosie, a przykładem tego jest  obrona przez ciebie  Szostaka tak aby nie można go było zwolnić

Post Merge: Listopada 17, 2016, 16:29:17
  p. Ryl jest takim zagorzałem zwolennikiem rozliczeni od m2
p.Ryl jest zwolennikie rozliczenia od m2 ponieważ dopłaty w jego mieszkaniu za ogrzewanie dzięki podzielnikom wynosiły kilka tysięcy
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2016, 16:29:17 wysłana przez wegier »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3038 dnia: Listopada 17, 2016, 16:47:35 »
p.Ryl jest zwolennikie rozliczenia od m2 ponieważ dopłaty w jego mieszkaniu za ogrzewanie dzięki podzielnikom wynosiły kilka tysięcy
No wiesz to było za poprzedników to raz, dwa nagrzał to tyle mu wyszło, trzy jako automatyk w Zch Police  nie wiedział jak działaj zamontowane danffosy bo jak słyszałem tłumaczy się ze "wietrzył mieszkanie a kaloryfer nabijał" Ja dalej uważam ze przede wszystkim chodzi o zyski PEC-u a co idzie większa kasa dla pracowników PEC
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2016, 16:50:34 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3039 dnia: Listopada 17, 2016, 17:03:26 »
Co by nie mówić o spotkaniu to nagranie z niego można pokazywać jak Wojtek dysponując 4 głosami pokonał grupę dysponującą 5 głosami.
Natomiast słuchając pana Sieczkarka od 47:40 - przecież to jakiś bełkot z urwanymi zdaniami. Ja rozumiem, że ludźmi targają emocję. Ale ja nic nie zrozumiałem z  wywodu tego Pana.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3040 dnia: Listopada 17, 2016, 17:07:22 »
Polak piszesz ze mieszkańcy mają 100-150 zł zwrotu i to nie wszyscy -masz rację nie wszyscy, niektórzy mają 260zł. Widzę gadasz aby gadać nie znając zagadnienia. Karzesz zebrać 50%+1 głos ale nie rozumiesz, że nawet jak zbiorą to nic im to nie da bo nie ma w SM Chemik możliwości z metra.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3041 dnia: Listopada 17, 2016, 17:11:03 »
Karzesz zebrać 50%+1 głos ale nie rozumiesz, że nawet jak zbiorą to nic im to nie da bo nie ma w SM Chemik możliwości z metra
No własnie nie zostaną rozliczeni od m2. No chyba ty masz zwrot te 250 zł bo mieszkasz w odrze i chyba jesteś jedyny, i przyznaj ze wzrosły wam opłaty za CO
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2016, 17:12:57 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3042 dnia: Listopada 17, 2016, 17:11:55 »
Panie kryspin jesteś Pan jakimś lobbysta z PEC u ?
Jak Panu tak zależy na tym" od metra"  to idź Pan do ludzi  i zrób ankietę w kilku chociażby  nieruchomościach i przekonaj się Pan sam ile nieruchomości chce rozliczania  od metra i jaka byłaby w ogóle szansa na wprowadzenie takiego rozliczania.
Od poczatku kiedy zaczales Pan pisać na tym forum  gadasz Pan tylko o tym "metrze" .
Załóż Pan sobie nowy temat  o tytule : " od metra " ;) i pisz Pan sobie sam do siebie.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3043 dnia: Listopada 17, 2016, 17:17:10 »
zrób ankietę w kilku chociażby  nieruchomościach i przekonaj się Pan sam ile nieruchomości chce rozliczania  od metra i jaka byłaby w ogóle szansa na wprowadzenie takiego rozliczania.
Jak już wcześniej pisałem ja się zabawiłem na 35 mieszkań, 4 było za m2 zostało mi do całego węzła 20 ale dałem sobie spokój bo uznałem to za bezsensowne. Mam dla p.kryspina jeszcze jedna propozycje niech znajdzie lokatora z odry i wymieni się mieszkaniami olbo sprzeda to co ma w chemiku i kupi w odrze  skoro jest tam tak dobrze
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2016, 17:19:54 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3044 dnia: Listopada 17, 2016, 17:35:12 »
Nie wiem czy wzrosły bo już zakupiłem mieszkanie z rozliczeniem z metra. Powtarzam Ci, że jak nie wiesz jakie były zwroty za ogrzewanie w Odrze to się nie wypowiadaj.