Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1627787 razy)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2700 dnia: Października 19, 2016, 18:33:02 »
2. Pan Wojtek przewodniczący Rady chciał pozwolić mieszkańcom żeby mogli zdjąć głowice dlatego złożył wniosek o możliwość zerwania plomby na głowicach i jak widać nie został przeglosowany ten projekt!
bo reszta rady uważa że ludzie znowu będą kombinować bo pewnie wg nich założenie czerwonego kapturka to kombinowanie. nie korzystasz nie płacisz - proste.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2701 dnia: Października 19, 2016, 19:06:36 »
Biedny Wojtek nie przeszedł jego wniosek, ale trzeba być naiwnym aby w to wierzyć. Wojtek przegłosowuje to co chce, więc albo ten jego wniosek był całkowicie niezgodny z prawem, albo specjalnie odrzucony, aby pokazać jaki Wojtuś dobry, a reszta rady zła.

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2702 dnia: Października 19, 2016, 21:19:17 »
Zenada,po prostu zenada czytac to co niektórzy tu wypisują.Nie chce mi sie nawet tego komentowac

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2703 dnia: Października 19, 2016, 21:25:38 »
Wystarczy sięgnąć do historii tego tematu i wypowiedzi waszego przedsiębiorcy vel przewodniczący RN  na "diecie" członków SM"Chemik".Ten przedsiębiorca z uporem maniaka pilnuje aby prosty system rozliczeń za ciepło od m2 nie pozbawił cwaniaków kasy za tzw oszczędności.

BRAWO! - ale mam problem komu? Cdn.
29 kwietnia 2014r.(str 20) W.D pisał"Maniek! Przecież to proste!Tych co chcą od metra kw - liczyć od metra a tym co nie chcą płacić od metra - odciąć ogrzewanie z sieci i niech sobie radzą sami.Ja jestem pierwszy z tych,co poproszą o odcięcie  od sieci".Przedsiębiorczy przewodniczący powinien jeszcze odciąć swoje własnościowe klocki od budynku ,dzięki czemu poczuje się jak właściciel willi pod szyldem"wolnoć Tomku w swoim domku".
Zachęcam do przeczytania twórczości W.D poczynając od  str 15,16,17,18,22,30,31,34,37,41 na początek.
jestem gorszego sortu

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2704 dnia: Października 19, 2016, 23:07:12 »
Zwolennikom podzielników w slad Kryspina polecam zapoznanie sie z opiniami na forum "spółdzielnie oszustwo na 50 miliardów"
 http// 62 - 510.pl//. I przypominam,że VII Przykazanie Boże przestrzega "nie kradnij".

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2705 dnia: Października 20, 2016, 00:38:33 »
Dwa dowody na bezsensowność stosowania podzielników:




« Ostatnia zmiana: Października 20, 2016, 00:53:48 wysłana przez kryspin »

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2706 dnia: Października 20, 2016, 07:40:25 »
ta rada nas jeszcze słucha.

Ale pewności niema! Nawet, jak tak jest, to - takie odnoszę wrażenie - na słuchaniu się kończy, a powinna - przynajmniej w części - wprowadzać w życie to "słuchanie".

 
Mam pytanie,  a kto z was rozmawiał z kimś z rady w realu nie tylko tu na forum ?

Już pisałem na tym forum - słowo pisane nie ulatuje - dlatego warto pisać i tu uzyskiwać odpowiedzi. W innym przypadku to słowo, przeciwko słowu!
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2707 dnia: Października 20, 2016, 07:48:24 »
Odnosisz wrażenie że RN ciebie i innych nie słucha bo?  Bo nie wprowadziła rozliczenia od m2? Tylko że większość,  chce rozliczenia według podzielników więc  ma wprowadzić to co chce mniejszość czy to co chce większość,  odpowiedź sobie sam.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2708 dnia: Października 20, 2016, 08:33:54 »
Chcesz pisać, to pisz. Kartka, długopis i poszedł. W SM dostaniesz pieczątkę że pismo przyjęte, SM ustosunkuje się z odpowiedzią. SM nie ma obowiązku odpisywać tu, na niezależnym forum, więc nie widzę sensu powtarzać 100 razy tych samych pytań i smucić dookoła swoimi pretensjami.

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2709 dnia: Października 20, 2016, 09:15:46 »
Chcesz pisać, to pisz. Kartka, długopis i poszedł. W SM dostaniesz pieczątkę że pismo przyjęte, SM ustosunkuje się z odpowiedzią. SM nie ma obowiązku odpisywać tu, na niezależnym forum, więc nie widzę sensu powtarzać 100 razy tych samych pytań i smucić dookoła swoimi pretensjami.

Dobrze się czujesz?? Jak nie, to weź leki!
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2710 dnia: Października 20, 2016, 09:16:38 »
Zbrakło Ci mądrzejszych argumentów?

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2711 dnia: Października 20, 2016, 16:38:09 »
Zbrakło Ci mądrzejszych argumentów?

Wyluzuj i daj się wypowiadać. Nie wszyscy muszą/chcą się z Tobą zgadzać. Poza tym zabierasz  moją prywatną przestrzeń - mam prawo wypowiadać się, jak chcę - nikogo nie obrażając! EOT - w tej sprawie.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2016, 16:40:51 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2712 dnia: Października 20, 2016, 18:00:22 »

Dobrze się czujesz?? Jak nie, to weź leki!

mam prawo wypowiadać się, jak chcę - nikogo nie obrażając!








Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline sensey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2713 dnia: Października 20, 2016, 19:52:55 »
Panie Dudek. Nie byłem Pana zwolennikiem w czasie Pana kampanii wyborczej do nowych organów Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”, ponieważ głoszone przez Pana hasła ,w większości  nie będą mogły być zrealizowane. Ale cóż dałem sobie i Panu czas na efekty. Otrzymał Pan i Pana „pomazańcy” mandat od walnego zgromadzenia członków pełnej władzy , na których przegłosował Pan własne wnioski podjęte uchwałami, a także wybór organu uchwałodawczego, który niby ma pełnić nadzór i kontrolę w zarządzaniu dużej firmy jaką jest nasza Spółdzielnia.
W większości z ust Pana wybrańców(Członków Rady Nadzorczej)padało hasło „Transparentność” no to  przyjrzyjmy się na dziś:
- mieliście unieważnić przetarg na instalację podzielników z odczytem radiowym, i co wyszło „nic” mimo tego że poprzedni zarząd zawiesił dalszą realizację zadania do czasu podjęcia przez was decyzji.
- mieliście w pierwszej kolejności wymienić znienawidzony zarząd na swój i co? Jak do tej pory wprowadziliście do zarządu nieetatowego członka. Jakby Panu bardzo zależało na odsunięciu dotychczasowego Prezesa Szostaka, tak jak Pan to głosił w swoich hasłach wyborczych,
to wystarczy czytać ze zrozumieniem i uwagą statut SM ‘Chemik”.
Ja uważam ze taka „zmieniona” sytuacja jest dla Pana korzystna,
po prostu nie ma Pan i Pana ludzie przygotowania do pełnienia tych funkcji. Nie mówię już o wakującej osobie w zarządzie. Ogłosiliście konkurs ustalając kryteria i co?
Tak trudno ze zgłoszonych 9 ofert wybrać spełniającą kryteria osobę?
Bardzo ważna rolę w strukturach Rady Nadzorczej pełni komisja rewizyjna i co? Nikt do tej roli w Pana składzie się nie garnie, po prostu boi się tej pracy a w konsekwencji jest do niej nieprzygotowany.
-temat rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania był i jest najważniejszym, bo dotyczy wszystkich mieszkańców spółdzielni.
W swoich hasłach głosiliście, że rozwiążecie ten problem z korzyścią dla odbiorców i co?
Zrobiliście taki chaos, że już chyba sami zaczynacie go nie rozumieć, a co maja rozumieć nasi mieszkańcy.
Jedni mogą być rozliczani z odczytów podzielników, inni z ryczałtu,  a jeszcze inni mogą za waszym przyzwoleniem ingerować w system ogrzewania zdejmując grzejniki, a jak będą podchodzili do waszych pomysłów użytkownicy którzy w 85% mieli zwroty. Wierzycie, że wasze rozwiązania odpalą, jestem przekonany ,że nie.
A co z tymi, co chcą rozliczenia od m2?
W części mogę zrozumieć Pana. Skład, który Pan sobie dobrał podzielił się w stosunku 5:4 i Pan w obecnej chwili dba o to aby mieć większość.
Tak wygląda wasza „Transparentność”.
Panie Dudek- Spółdzielnia licząc około 9000 mieszkańców z czego 4500 członków jest poważną instytucją do której nie da się porównać zarządzanie „Budką na deptaku”
Po prostu trzeba się na tym znać.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2016, 20:10:12 wysłana przez sensey »

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2714 dnia: Października 20, 2016, 20:30:17 »
Sensey, pięknie to podsumowałeś. Punkt widzenia od punktu siedzenia.
Najgorsze jest to, że olewatorsko potraktowali wszystkich. Jest to przykre. Czemu tak hucznie pisali przed wyborami a teraz cisza?