Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1630410 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1380 dnia: Kwietnia 07, 2016, 09:50:57 »
Dziś w skrzynce znalazłem wypociny obecnej Rady Nadzorczej
no dokładnie wypociny i jak widać z pisma strach pośladki spina, darmowa kasa się skończy,,, co do treści szkoda słów, podsumuję to tak " jaka rada takie pismo"  normalnie żenada
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2016, 09:52:34 wysłana przez piotrzpl »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1381 dnia: Kwietnia 07, 2016, 09:53:21 »
Piszą że 85 procent ma zwroty. No pacz-pan a ja się muszę po sądach włóczyć za zerowe zużycie ciepła. Ale rada stoi przecież po mojej stronie, więc nie powinienem się martwić. Dupki...

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1382 dnia: Kwietnia 07, 2016, 09:58:07 »
Piszą że 85 procent ma zwroty. No pacz-pan a ja się muszę po sądach włóczyć za zerowe zużycie ciepła. Ale rada stoi przecież po mojej stronie, więc nie powinienem się martwić. Dupki...

Wytapkane z M1 Note
Wszyscy dopłacają a tylko 37% ludzi są za zmianą podzielników

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1383 dnia: Kwietnia 07, 2016, 10:09:41 »
Nie odbierał bym tak tego. Dużo ludzi olało ankietę. Ja również. Mi zależy na zmienie tych patałachów A nie na jakże dobrodusznej z ich strony próbie zmiany sposobu rozliczeń, kiedy stołki pod tyłkami im się palą. Dlaczego niedostarczenie ankiety liczyło się jako "punkt dla nich"? Pracuję delegacyjnie i mam czasu biegać do nich z każdą pierdołą. Jak zmienimy radę i prezesa, to i system rozliczeń poprawimy. Podsumowując - sporo ludzi nie wypełniło ankiet, bo mieli gdzieś odzew na akcję ratunkową własnych prezesich dup. A za zmianami ogrzewania są - ale już przez nowych ludzi.

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline komandorpodporucznik

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1384 dnia: Kwietnia 07, 2016, 10:23:50 »
Właśnie drukuje się biuletyn z tymi informacjami... od jutra będzie rozprowadzany...
Tej... Dudek, a może byś tak w tym biuletynie opisał swoje machlojki w Łukęcinie i za co dostałeś kopa z ZCH Police. To był by ciekawszy temat od tych kłamliwych wypocin.
Na walnym i tak zostaniesz wreszcie zdemaskowany i ludzie zobaczą jak z każdej Twojej tkanki wylewa się fałsz.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1385 dnia: Kwietnia 07, 2016, 10:37:13 »
ciekawe kim jest ten  komandorpodporucznik bo jest związane z ze RN lub zarządem to widać, ale z drugiej strony to pisałem wcześniej aby każdy z kandydatów do nowej rady, powiedział coś o sobie tu na forum, gdzie pracuje albo pracował, o sowich pomysłach na usprawnienie działania spółdzielni,  no to teraz po części rozumie wszystko dlaczego zaatakowano mnie, ciekawe co inni mają do ukrycia ?  dodam ze jestem za zmian RN i Zarządu i będę głosował z ich wywaleniem,  ale  powinniśmy tez wiedzieć na kogo głosujemy żeby po wyboze nowych władz nie wypływali takie brudy jak teraz wyskakują 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2016, 10:40:01 wysłana przez piotrzpl »

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1386 dnia: Kwietnia 07, 2016, 10:53:12 »
Mnie zastanawia w czym byłby lepszy zarząd wybrany po odwołaniu starego ? następni do brania kasy ja nie jestem za tymi czy za tymi choć pewnie będę głosował za odwołaniem tej rady .Tak jak mówi poprzednia odpowiedz Pana zgadzam sie ale moim zdaniem przed odwołaniem rady dobrze by było poznać osoby do nowej rady  czym się zajmują i czym się zajmowali

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1387 dnia: Kwietnia 07, 2016, 11:02:02 »
Przecież Pan Wojtek Dudek wcale się nie pchał na przewodniczącego czegokolwiek, to ludzie, spółdzielcy sami go wybrali. Nie wiem skąd ta żółć, zawiść i zazdrość. Bo ktoś chce zrobić coś dla kogoś, będąc przy tym człowiekiem ? Sorry ale w końcu ktoś miał odwagę powiedzieć stanowcze NIE ! całej radzie nadzorczej, panu prezesowi i jego poplecznikom. Po prostu czas na zmiany w spółdzielni, która jest chyba spółdzielnią tylko z nazwy bo sprawy spółdzielców, problemy i kłopoty są przez zarząd olewane a niektóre jak wiemy miały swój kres w sądzie gdzie spółdzielnia przegrywa z lokatorami. No fuck, jak tak może być że właściciel mieszkania spiera się w sądzie o podzielniki, zawory regulacyjne i kapturki ? Zamontowali nam je bez uzgadniania tego z lokatorami, normalnie samowola i to ma być lojalne ? Następne będą zapewne sprawy z wodomierzami, też nam je wcisnęli na siłę i teraz przez 5 lat musimy płacić za odczyty - chore.
Pracują tam w służbie NAM a nie sobie.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1388 dnia: Kwietnia 07, 2016, 11:36:53 »
Wersja do druku, bardziej ekonomiczna (2 szt. na 1 stronie), z poprawioną datą:

http://images77.fotosik.pl/484/9b0a71c1321d3376.jpg
http://images76.fotosik.pl/485/a0a1b059dab3e78c.jpg

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2016, 11:41:47 wysłana przez parian »

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1389 dnia: Kwietnia 07, 2016, 11:54:44 »
Wszystkie 3 wpisy agenta o nazwie "Komandorpodporucznik" oczerniają Pana Wojtka Dudka. Ja bym zainteresował sprawą prokuraturę i policję.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1390 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:03:26 »
heineken  chyba nie zrozumiałeś o co nam tu chodzi, a chodzi o to żeby po wyborze nie wypływały jakieś niejasne sprawy,  jak teraz zaczęło się a jeszcze rada nie została wybrana,,, nikt panu wojtkowi ze zabiera zasług tego ze zmobilizował mieszkańców spółdzielni przeciwko praktykom jak uprawia zarząd i rada, i chwałą mu za to,,, ale jak na razie to wiemy o ludziach wybranych jakieś szczątki, wiemy ze jedna pani wygrała sprawę z SM  w sądzie, jeden pan jest mężem kierowniczki MOK i  radnej   za razem, pan wojtek ma własny interes na deptaku, o roście nie wiemy nic nie wiemy skąd  się wzięli co wiedza na temacie zarządzania taki zasobami,,, czy chcesz aby po wyborach wypłynęło ze któryś ma cos za paznokciami,,, powiesz ze się czepiam ale teksty typu " ze nowi się pchają do koryta" słyszałem od momentu jak zaczęła się ta cała wojna z RN i Zarządem, dlatego napisałem post aby ludzie powiedzieli cos  o sobie aby ukrócić takie gadanie, i zrozum ze nikt z nas nie jest przeciwko p. Dudkowi czy innym kandydatom do RN, wręcz przeciwnie     

Offline kwiatuszek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1391 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:11:31 »
A kto organizował zebrania ? Kto występował przed publicznością ? Wszyscy mądrzy.! Mazdy ma coś za uszami, ale wiem jedno żeby zarządzać takim majątkiem trzeba mieć odpowiednie wykształcenie i znać przede wszystkim prawo spółdzielcze.A z całym szacunkiem w handlu bądź zarządzaniu własna działalnością się tego nie nabędzie. 

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1392 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:17:58 »
Wszystkie 3 wpisy agenta o nazwie "Komandorpodporucznik" oczerniają Pana Wojtka Dudka. Ja bym zainteresował sprawą prokuraturę i policję.
jak  pisałem wcześniej nasz nowicjusz komandorporucznik to członek RN lub Zarządu, skąd te przypuszczenia wystarczy przeczytać jego 3 posty a wnioski same się nasuwają,,, co do oczerniania, no to pisze o Łukęcinie  i jakiś nieprawidłowościach i o zwolnieniu dyscyplinarnym zch police, no wiesz nie wiem czy to się nadaje do prokuratora, chyba raczej nie,,, 

ps: następny/a  kwiatuszek  z RN  lub zarządu albo pracownik  SM ,,,  no spodziewałem się ze zmobilizują się i proszę, chociaż po części zgadzam się z nią / nim
trzeba mieć odpowiednie wykształcenie i znać przede wszystkim prawo spółdzielcze.A z całym szacunkiem w handlu bądź zarządzaniu własna działalnością się tego nie nabędzie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2016, 12:24:35 wysłana przez piotrzpl »

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1393 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:24:38 »
żeby zarządzać takim majątkiem trzeba mieć odpowiednie wykształcenie i znać przede wszystkim prawo spółdzielcze
Nic się ni bój kwiatuszku. Nowa Rada Nadzorcza ogłosi konkurs na nowego prezesa który będzie spełniał te wymogi.

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1394 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:26:40 »
żeby zarządzać takim majątkiem trzeba mieć odpowiednie wykształcenie i znać przede wszystkim prawo spółdzielcze
Nic się ni bój kwiatuszku. Nowa Rada Nadzorcza ogłosi konkurs na nowego prezesa który będzie spełniał te wymogi.
Od momentu wybrania nowej rady nadzorczej ile jest czasu na wybory Prezesa?