Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1630474 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1395 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:28:18 »
Najpierw trzeba odwołać prezesa. Samo wybranie rady to jedno. Potem rada odwołuje prezesa i dopiero można wybrać nowego.

Wytapkane z M1 Note
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1396 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:29:14 »
z tego się orientuje RN może na pierwszym zebraniu podjąć decyzje o odwołaniu zarządu, ale te zawiłości może wyjaśni nam p. Wojtek albo pani Ania ,,, co do obecnego zarządu i RN to raczę zauważyć ze sa to udzie starego układu większość z nich to byli członkowie PZPR i wyciągną wszystko co się da byle zostać przy korytku, i nie będą się powstrzymywać nad zgnojeniem kogokolwiek
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2016, 12:45:36 wysłana przez piotrzpl »

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1397 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:32:06 »
Najpierw trzeba odwołać prezesa.
Nowa Rada Nadzorcza odwoła i prezesa i szanowną panią wice i tego trzeciego przydupasa. Ma takie uprawnienia i może to zrobić już na pierwszym swoim posiedzeniu. Tylko trzeba najpierw odwołać starą radę nadzorczą i wybrać nową niezależną. Kandydaci przedstawiali się na spotkaniach i z tego co wiem będą jeszcze oficjalnie przedstawieni.

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1398 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:37:20 »
Na razie trzeba skutecznie odwołać obecną RN, a do tego potrzeba 2/3 poparcia uczestników Walnego. Celem prowokatorów na usługach obecnych władz będzie teraz rozbicie jedności spółdzielców, skłócenie, zasianie zwątpienia i obrzucanie błotem aktywnych społeczników. To ich stałe metody na utrzymanie się przy korycie.  Nie dajmy się poróżnić, przyjdźmy jak najliczniej na Walne i pogońmy to zasiedziałe towarzystwo.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1399 dnia: Kwietnia 07, 2016, 12:54:08 »
Kandydaci przedstawiali się na spotkaniach
powiem ci tak przeprowadziłem mini sondę w pracy i w sowim bloku i powiem ci ze na 40 zapytanych 1 był na zebraniu, ale i on o kandydatach nie miał nic do powiedzenia,,,
będą jeszcze oficjalnie przedstawieni.
co oznacza oficjalnie przedstawieni , z nazwisk imienia ??? no to sorry co niektórych już znamy,,, nam chodzi o to żeby po wyborze nie wypłynęło ze ktoś cos z kimś ktoś w cos jest zamieszany, czy ich praca która wykonują nie koliduje i jest powiązana  z SM, jak widza rozważnie zaistniałych problemów, bo jak na razie nikt nic takiego nie powiedział, a jak można zauważyć większość kandydatów został wybrana na "spontan"

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1400 dnia: Kwietnia 07, 2016, 13:18:47 »
na 40 zapytanych 1 był na zebraniu
A może by tak zachęcić tych 40 żeby poszli na walne a nie pitolić w kółko o jednym, ty też nie byłeś na żadnym zebraniu a domagasz się żeby tutaj każdy kandydat do RN opisywał swój życiorys. Wiadomo, nigdy nie ma pewności czy dany kandydat się sprawdzi ale nie można z góry zakładać że będzie gorzej niż teraz a jest bardzo źle i trzeba co z tym zrobić a nie tylko w domu siedzieć i narzekać. Z tym sposobem myślenia to komuna by nadal trwała w najlepsze. Chociaż prawdę mówiąc w naszej SM Chemik komuna nadal trwa i niedługo nam właścicielon mieszkań na głowę nas...ją i powiedzą że to zgodne z regulaminem który oni uchwalili.

Offline kwiatuszek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1401 dnia: Kwietnia 07, 2016, 13:27:02 »
Panie Piotrze, niestety nie jestem ani z Zarządu ani pracownikiem, jestem lokatorem, który kupił Kurier szczeciński i doczytał się w nim artykułu w którym to dowiedziałem się ciekawostek ... w związku z tym jak najbardziej przyjdę na zebranie
ale Panie Piotrze czy choć nuty racji w tym nie ma?

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1402 dnia: Kwietnia 07, 2016, 13:59:32 »
niestety nie jestem ani z Zarządu ani pracownikiem
jakoś niezbyt pani wierze, tak nagle pani się pojawiła nie uważa pani ze to troche za duży przypadek i tak od razu negatywnie o lokatorskiej inicjatywie 
który kupił Kurier szczeciński i doczytał się w nim artykułu w którym to dowiedziałem się ciekawostek
a co to za ciekawostki jak tez posiadam i jakoś nic nie widzę, to może się pani podzieli tymi ciekawostkami

Post Merge: Kwietnia 07, 2016, 14:11:30
A może by tak zachęcić tych 40 żeby poszli na walne
a skąd wiesz ze nie zachęcam, właśnie zachęcam i namawiam za odwołaniem obecnych władz
ty też nie byłeś na żadnym zebraniu
już tłumaczyłem dlaczego nie było i z tymi co rozmawiałem mieli ważne powody aby nie być na tych zebraniach

domagasz się żeby tutaj każdy kandydat do RN opisywał swój życiorys.
a tak bo  jestem członkiem tej spółdzielni, a on zgadzając się na kandydowanie do RN wiedzieli ze będą musieli podać co nieco z własnego życia, normalka 

można z góry zakładać że będzie gorzej niż teraz a jest bardzo źle i trzeba co z tym zrobić
po pierwsze nikt tu nie zakłada ze od razu  po zmianie będę źle każdy z nas ma nadzieje ze polepszy się po zmianie,
tylko w domu siedzieć i narzekać
nie mam zamiaru siedzieć a iść i głosować za odwołaniem, ale tez chce wiedzieć co maj do powiedzenia kandydacie
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2016, 14:11:30 wysłana przez piotrzpl »

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1403 dnia: Kwietnia 07, 2016, 14:50:14 »
Drodzy Członkowie SM Chemik, mobilizujmy siebie i swoich znajomych aby przyjść na to Walne i odwołać obecną Radę Nadzorczą. Jak nie teraz to kiedy, jak nie my to kto?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1404 dnia: Kwietnia 07, 2016, 17:03:39 »
z tego się orientuje RN może na pierwszym zebraniu podjąć decyzje o odwołaniu zarządu, ale te zawiłości może wyjaśni nam p. Wojtek

Najpierw trzeba skutecznie odwołać obecną radę i nad tym należy skupić się teraz najbardziej. Po odwołaniu RN wybory nowych członków muszą odbyć się na najbliższym walnym, a te musi odbyć się do końca czerwca. Nowa RN zbierze się na pierwszym posiedzeniu dopiero po wyborach czyli również po zebraniu sprawozdawczym. I wtedy zajmie się zarządem. Nie sądzę aby zarząd uzyskał absolutorium. Więc odwołanie będzie tylko formalnością. Nowy wyłoniony powinien być w drodze konkursu! I tu każdy z Was ma takie same szanse! Pozdrawiam i zachęcam do udziału i głosowania w najbliższych walnych w przyszłym tygodniu!

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1405 dnia: Kwietnia 07, 2016, 18:01:20 »
#CzasDecyzji

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1406 dnia: Kwietnia 09, 2016, 10:30:08 »
ale wiem jedno żeby zarządzać takim majątkiem trzeba mieć odpowiednie wykształcenie i znać przede wszystkim prawo spółdzielcze.

Masz pewność co do wykształcenia obecnego Zarządu i RN oraz do znajomości prawa spółdzielczego? ??? !

No na pewno nie brak im doświadczenia w zarządzaniu naszym majątkiem do ich własnych kieszeni. Lewą kasą za przekręty w rozliczaniu CO, rozdawaniem mieszkań za darmo swoim  pracownikom, pewnie można by tak długo.
Znajomość prawa spółdzielczego = tyle, że nie mamy u nich nic do powiedzenia, traktują nas jak nie powiem kogo i tak naprawdę stoją w opozycji do każdego prawa.
Niezła komuna!

Idąc takim tokiem myślenia jak niektórzy tu, to nigdy nic nie zmienimy.
Płaczmy i płaćmy.
Wypowiadać się jednak w taki sposób mogą jedynie ignoranci bądź spółdzielcze czopki. (wiadomo co robią czopki)


A z całym szacunkiem w handlu bądź zarządzaniu własna działalnością się tego nie nabędzie.

Niby z całym szacunkiem a jednak dorzucasz konkretnej osobie, o której działalności na przestrzeni wielu lat nic nie wiesz.

Przestańcie co niektórzy zniechęcać ludzi do walki o swoje, o zmiany, o być może lepsze. 
Nie można całe życie sie bać i nic nie robić.
Już i tak za długo pozwalano im na wszystko.

Skoro już ktoś podjął się zadaniu: wyjaśnieniom wszelkich spraw i poprowadzeniu nas do finału, to ruszmy się w końcu z czterech ścian i powiedzmy to ostatnie słowo.


Puśćmy w kanał darmozjadów i oszustów tak jak oni puszczali nas przez wiele lat.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2016, 10:33:41 wysłana przez NIKA »
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1407 dnia: Kwietnia 09, 2016, 10:58:49 »
Puśćmy w kanał darmozjadów i oszustów tak jak oni puszczali nas przez wiele lat.

Dokładnie.

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1408 dnia: Kwietnia 09, 2016, 11:03:26 »
Puśćmy w kanał darmozjadów i oszustów tak jak oni puszczali nas przez wiele lat.

Dokładnie.
Jak nie jak tak !

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1409 dnia: Kwietnia 09, 2016, 11:09:54 »
Tyle lat mieszkam w zasobach tej spółdzielni i jak kojarzę, to pierwsze pismo RN do mieszkańców. I to jedynie "ratujcie nasze dupy". A jak ja do nich pisałem to jedynie "No Panie, co my możemy zrobić". No tak - prezes płaci a kundelki szczekają jak mają napisane. Miarka się przebrała. Nie dajcie się poróżnić tymi żałosnymi listami RN, wpisami kundli prezesa tu na forum. To my mamy rację i to my jesteśmy tu górą!

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...