Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613844 razy)

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #645 dnia: Grudnia 03, 2014, 23:48:43 »
Czy ma ktoś może link do tego reportażu, artykułu ??

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #646 dnia: Grudnia 03, 2014, 23:58:16 »
dobra już znalazłem, Nie ma co się dziwić to reportaż Pauliny Muskały, choć trochę to dziwne bo jest mieszkanką Polic i dziwić może fakt że tak słabo zna temat, ale nawet jak nie zna to po co robi artykuł o tym. A jak już robi to warto by było się zaznajomić z tematem i chociażby poczytać to forum.
Pismaki zawsze wszystko poprzekręcają, ważne że artykuł poszedł a durna masa przeczyta i posłucha, potem tworzą się niepotrzebne dywagacje, kontrowersje i niedomówienia.

Wojciech Dudka - ekspert ds. ogrzewania dobre hehehe.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #647 dnia: Grudnia 04, 2014, 16:29:25 »
po wypowiedziach nie których osób na spotkaniu i jak by były na to dowody.
Mam prośbę. Możesz sprecyzować?  Nie bardzo zrozumiałam o co konkretnie chodzi, czym ten prokurator ma się zająć? Spółdzielnią czy mieszkańcami będącymi (wypowiadającymi się) na spotkaniu? 
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #648 dnia: Grudnia 05, 2014, 09:22:43 »
chodzi oczywiście o s.m. o zaniżaniu zwrotów kosztów za c.o.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #649 dnia: Grudnia 09, 2014, 15:33:49 »
Prokurator to mógłby tam zająć się wieloma rzeczami. Wspomnianym przez Ciebie zaniżaniem zwrotów kosztów, fałszowaniem protokołów z zebrań, które z jakiegoś w końcu powodu trafiają na stronę SM dopiero pół roku po zebraniach, a nawet udostępnianiem danych mieszkańców swoich zasobów firmom zewnętrznym, których pracownicy atakują potem owych lokatorów na ulicy.
Sąsiadka ostatnio miała taki problem. W jednej z rozmów z Panią pracującą w SM Chemik powiedziała, że osoby spisujące stan podzielników to rodziny pracowników SM i wymieniła podobno  nawet których. Na to Pani popędziła poinformować swoich współpracowników o tej sytuacji. Widocznie opowiedziała im dokładnie kto i co powiedział bo reszta zawiadomiła o tym swoje rodzinki. No a te. Zaatakowały biedną lokatorkę na ulicy !!!!!! Z wyrzutami, że niby jak mogła, że nic podobno ne wie, że on/ona nie jest pracownikiem Spółdzielni przecież i nie wiem co tam jeszcze. Ciekawa historia. Bardzo jak dla mnie ciekawa. Pani, która nie pracuje w SM Chemik, a o której tam właśnie w jednych z pokoi wspomniano skądś jednak wiedziała kto to powiedział i do kogo wywalając  pretensje bezczelnie na ulicy. Poszło wężykiem od pokoju do pokoju. Nie wiem już nawet jakiego słowa użyć na to co tam się dzieje. W d.... mają przepisy o ochronie danych osobowych i wszelkie inne. grają żeby ugrać . PO TRUPACH DO CELU. Też wiem o trzech co najmniej osobach pracujących dla Metronu i są to rodzinki pracowników Spółdzielni. Nie wiem więc co się tak obruszają. Prawda to przecież a nie żadne pomówienie.
Nie mogę się już doczekać wielkiego upadku tego Zarządu! Rada Nadzorcza też powinna mocno upaść. Wybrani dla nas, przez nas a działają rączka w rączkę z Zarządem.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #650 dnia: Grudnia 09, 2014, 16:00:10 »
Dlatego trzeba się zorganizować na następne walne zgromadzenie, i załatwić sprawy jak należy, bo ja wolę wydać pieniążki na prezenty świąteczne, a nie dopłacać do "świty".

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #651 dnia: Grudnia 10, 2014, 12:35:38 »
Dlatego trzeba się zorganizować na następne walne zgromadzenie
Tak ale jak skoro ludziom się po prostu jak widać nie chce chodzić na zebrania i walczyć o swoje.
Dzieje się źle a ludziska tylko w domach i pod klatkami biadolą. Przyjść i opowiedzieć się za zmianami na lepsze to już inna bajka i tu już zdecydowana większość (że aż boli) woli się nie wychylać. Znów im trzeba kilkudziesięciu lat?
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #652 dnia: Grudnia 10, 2014, 15:45:27 »
Zgadza się NIKA, ale do czerwca jest trochę czasu i można się przygotować do walnego, zorganizować grupę ludzi, przedstawicieli poszczególnych osiedli i zatrząść betonami w s.m.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #653 dnia: Grudnia 10, 2014, 18:52:02 »
No to co. Pisz do mnie na pv swój nr tel i zaczynamy. Jestem za. Można pokombinować
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #654 dnia: Grudnia 12, 2014, 16:20:56 »
W skrzynce pocztowej pojawiła się informacja o stanie konta czynszowego. Uwzględnili rozliczenie C.O. i oczywiście jest na srogim minusie. Czynsz płacę regularnie i nie mam zaległości, więc nie wiem czy złodzieje mogą mieszać te dwie sprawy i wrzucać je do wspólnego czynszowego wora.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #655 dnia: Grudnia 12, 2014, 17:02:17 »
Ludzie nie płacili opłaty za wywóz śmieci, więc wrzucili do jednego wora z czynszem. Jak widać można.

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #656 dnia: Stycznia 14, 2015, 20:52:46 »
Witam.Ogladalem dzis na Polickiej reportarz na temat wadliwych pokretel montowanych na grzejnikach.Pisze juz kolejne(moze piate,albo szuste) pismo odwolawcze do spoldzielni i czekam kiedy w koncu moja sprawa trafi do sadu.Na razie tak sobie piszemy i nic z tego nie wynika.Chcialbym nawiazac kontakt z osbami ktorzy maja ten sam problem i porozmawiac w tym temacie

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #657 dnia: Stycznia 16, 2015, 16:23:11 »

Jak na razie zgodnie z planem  8)  Ktoś jeszcze dostał?
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #658 dnia: Stycznia 16, 2015, 16:46:21 »
Moja mama dziś dostała. Pewnie i do mnie już pędzą.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #659 dnia: Stycznia 17, 2015, 20:13:25 »
Ja tez dostalem.We wtorek widze sie z prawnikiem.No i oczywiscie kolejne pismo do spoldzielni poszlo.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2015, 20:15:17 wysłana przez GROTA10 »