Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613062 razy)

Offline jadwisia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3075 dnia: Listopada 18, 2016, 14:34:24 »
A ja mam takie pytanie: co się stanie jeśli Sąd uzna uchwały zawieszające Pana Andrzeja I Panią Iwonę w prawach członków Rady za nieważne? A wiem że skierowane będą pozwy do Sądu w tych sprawach. Kto poniesie za to odpowiedzialność? Pan Dudek, Pani Krasińska czy obecni prawnicy pana Szostaka? Może się wtedy okazać że wszystkie uchwały podejmowane przez okrojoną Radę Nadzorcza będą niezgodne z prawem dlatego że dwóch zawieszonych członków Rady nie mogło nad nimi głosować, a powinni skoro niesłusznie zostali zawieszeni. Jestem przekonana że Sąd uchyli te uchwały ale postępowanie sądowe może trwać nawet kilka lat, co wtedy z wszystkimi uchwałami Rady Nadzorczej podejmowanymi bez udziału zawieszonych członków Rady? Ale może o to chodziło aby sparaliżować Radę Nadzorczą i spowodować że nie będzie mogła normalnie podejmować uchwał. A kto na tym najbardziej skorzysta? Pan Szostak i jego świta.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2016, 14:39:22 wysłana przez jadwisia »

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3076 dnia: Listopada 18, 2016, 14:38:14 »
Gdzie jest napisane, ze trzeba pracować w np. lodziarni by móc być członkiem RN SM Chemik? A "nasi"mecenasi opłacani przez SM, więc nas, członków spółdzielni także się nie popisali nie reagując na decyzje przewodniczącego - jest wina, jest kara! tu NIE DOPATRZYŁEM SIĘ WINY, więc Pani i Panowie mecenasi odpowiedzcie - dlaczego jest KARA?!

Bardzo Trafne spostrzeżenie kolego.
Nie zareagowali również na to że moi koledzy Iwona oraz Andrzej zostali wyłączeni również z głosowania nad porządkiem obrad co jest nie zgodne z literą prawa!. To jest kolejny błąd na którym zostali przeze mnie przyłapani. Dlatego ja osobiście nie liczę i nigdy nie będę liczyła się ze zdaniem tej kancelarii! Całe spotkanie RN budzi moje ogromne wątpliwości czy w dalszym ciągu  chcę brać w tym udział. Pozdrawiam Marta Gręda

Post Merge: Listopada 18, 2016, 14:42:09
A ja mam takie pytanie: co się stanie jeśli Sąd uzna uchwały zawieszające Pana Andrzeja I Panią Iwonę w prawach członków Rady za nieważne? A wiem że skierowane będą pozwy do Sądu w tych sprawach.

Jeśli sąd uzna że te uchwały dotyczące Andrzeja oraz Iwony  są nie ważne -to wszystkie od tej pory podejmowane uchwały stracą moc prawną. ( będą nie ważne)
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2016, 14:42:09 wysłana przez Tusia »

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3077 dnia: Listopada 18, 2016, 15:05:56 »
Może ktoś podać paragraf na takie decyzje?

Regulamin Rady Nadzorczej § 14 ust 1 i 3

Wojtku, a może trzeba jeszcze kilku zatrudnić?

Ci prawnicy wykonywali swoje obowiązki w ramach umowy o świadczeniu usług prawnych SM. To nie byli prawnicy dodatkowo zatrudnieni.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3078 dnia: Listopada 18, 2016, 15:23:00 »
Może jednak, mimo wszystko, postarajcie się Państwo porozumieć,aby zażegnać forumowe dywagacje, nie mające nic wspólnego z faktami oraz wzajemne obrażanie, nikomu nie przynoszące korzyści, budzące tylko niesmak i pokazujące bezradność. Ponawiam apel mojej forumowej poprzedniczki:
apeluję do Państwa, abyście, póki jeszcze można dogadali się, bo powoli tracicie wiarygodność i (myślę, że nie tylko moje) zaufanie, nie dopuśćcie, aby mieszkańcy byli zniechęceni i źli, bo ich poparcia już nie odzyskacie. Ja również z niecierpliwością czekam na odwołanie Pana, który tak namieszał w sm, pozdrawiam.
millena

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3079 dnia: Listopada 18, 2016, 16:29:39 »
Drodzy forumowicze apelujący o dogadanie się RN wygląda na to że to już się nie uda, bardzo to przykre,że tak wielu członków SM walczyło o zmiany i to wszystko poszło na marne.Szkoda i już zaczynam się bać że stara ekipa zaciera mocno ręce i ma ubaw po pachy patrząc na taki działania RN. :'( :'( :'( :'( :'(

Online Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3080 dnia: Listopada 18, 2016, 17:08:32 »
Nie minął rok kadencji nowej RN, a ludziom odpier...
Nie wykażą się po roku, to wybierze się nową.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3081 dnia: Listopada 18, 2016, 18:14:39 »
Cytat: Power w Dzisiaj o 14:05:35
Może ktoś podać paragraf na takie decyzje?

Regulamin Rady Nadzorczej § 14 ust 1 i 3
Akurat ten paragraf można podpiąć także pod ciebie I WSZYSTKICH INNYCH  Wojtku! O niczym nie mówiący - jest ENIGMATYCZNY.  Powiedziałbym komunistyczny!!! czyli nic nie mówiący, a oskarżający!!!!!!!!!
Jeszcze raz pytam;, co jest napisane przeze mnie, o tym, że ktoś pracuje gdzieś itp itd i nie można itp itd... Pojechałeś  Wojtku SM  to nie jest twoja prywatna SM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam wrażenie, ze twoje "rządy" zaczynają być AUTORYTARNE, ale to wprowadzaj we własnym domostwie - nie w MOJEJ SPÓŁDZIELNI!!!!!!!! Jestem przekonany, że się zagalopowałeś. Z historii wiem, że nie po raz pierwszy!
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2016, 18:44:50 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3082 dnia: Listopada 18, 2016, 18:42:54 »
Ciekawe co o tym myślą mieszkańcy osiedla D jak Wojtek Dudek w obronie Szostaka i swojego stołka pozbawił ich przedstawiciela prawa głosu w radzie

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3083 dnia: Listopada 18, 2016, 18:51:02 »
Wegier dobre spostrzeżenie i przedstawiciela części osiedla C .Może jakaś pikieta w obronie przedstawicieli przez nas wybranych pod sklepikiem przewodniczącego RN

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3084 dnia: Listopada 18, 2016, 18:55:38 »
Tak zróbcie kolejny czarny poniedziałek. No bez jaj co to Wam da?

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3085 dnia: Listopada 18, 2016, 21:36:23 »
Zauwaz  nikt nie neguje innych członków rady.
Bo na niektórych to szkoda komentarza.Siedzą i tylko kiwają głowami a bladego pojęcia nie mają o czym się mówi.Żałosne polecam obejrzeć film bardzo dokładnie

Post Merge: [time]Listopad 18, 2016, 21:47:21 [/time]
np.pani w w czerwonym sweterku


Post Merge: Listopada 18, 2016, 21:53:16
pielgrzymka na Jasną Górę w intencji Pecowcow
Skoro już tak wesoło tu się zrobiło. .. to mam propozycję : pielgrzymka na Jasną Górę w intencji Pecowcow  ;D ;D ;D
To może pielgrzymka do Lichenia w intencji p.Dudka i jego wikariuszy .
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2016, 21:53:16 wysłana przez NESKA »

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3086 dnia: Listopada 18, 2016, 22:10:11 »
Tak Neska .... a najgorsze jest to , że ta co najbardziej nie ma bladego pojęcia o niczym chciała z rady przejść na stołek prezesa ,a jak jej się to nie udało to wzięła zabawki i wyszła razem z innymi jak dziecko z piaskownicy..

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3087 dnia: Listopada 18, 2016, 22:17:13 »
Jupiter żebyś ty miał chociaż cząstkę pojęcia co ta pani,która według ciebie wzięła zabawki i wyszła to mógłbyś mówić o sobie że jesteś mądry.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3088 dnia: Listopada 19, 2016, 02:12:43 »
To ci odpowiem co do p. Ryla. Pan Ryl nie jest zwykłym pracownikiem PEC tylko pracownikiem zbytu i jest najwyższym stopniu zainteresowany tym aby SM  zakupiła jak najwięcej ciepła od PEC-u. bo wiadomo ze to wpłynie na lepsza kondycje firmy a co idzie za tym również na jego uposażenie. Jako członek rady ma wpływ na to ile SM zakupi CO o jego firmy. To jest już chyba konflikt interesów. Zauwaz  nikt nie neguje innych członków rady.
Z Twojej wypowiedzi wynika, że ktoś, kto pracuje w Elektrowni, gdzie wytwarza się "prąd" i jest zatrudniony na stanowisku związanym z dystrybucją nie możne pracować (zasiadać) w RN SM Chemik Police?! Bo co! Bo nie będzie wyłączał żarówek na klatkach schodowych i w związku z tym dostanie premię w swoim przedsiębiorstwie?  Nie jestem "adwokatem" A. Ryla, ani pani Pokpry, ale gdzie tak jest napisane, że nie może zasiadać osoba tam zatrudniona? Podaj przepis czysto literalny! Moim zdaniem, konflikt leży akurat po innej stronie... i pozbawianie członków SM chemik swoich przedstawicieli w RN jest NIEDOPUSZCZALNE! To nie prywatny folwark Wojtka. W ten sposób może prowadzić swoje "interesy" na deptaku. Powtarzam raz jeszcze - argumenty, że tak jest, jak ocenia to przewodniczący! A swoją drogą wszystko wskazuje na to, że jak ktoś ma inne zdanie niż "PREZES"/PRZEWODNICZĄCY - musi odejść lub :-X :-X :-X  Wraca komuna lub komuś się marzy..., bo interesy szły lepiej - z rozdzielnika ;)

Post Merge: Listopada 19, 2016, 02:17:54
Skoro już tak wesoło tu się zrobiło. .. to mam propozycję : pielgrzymka na Jasną Górę w intencji Pecowcow   
To akurat nie jest śmieszne, a jak już chcesz tak bardzo błysnąć to podaj gdzie ty pracujesz? Pośmiejemy się wszyscy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2016, 02:17:54 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3089 dnia: Listopada 19, 2016, 08:06:11 »
...i ta pewność siebie podczas głosowania... "Nie podniosę ręki pierwszy/a, bo póki nie zrobią tego inni, to nie wiem jakie mam zdanie"

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...